سفرهای دریایی

باد نقره ای Silversea برای تبدیل شدن به کلاس یخ

سفرهای دریایی Silversea قرار است ناوگان جهانی خود را با تبدیل باد نقره ای به یک کشتی اعزامی کلاس بسیار یخ و فوق العاده لوکس. این حرکت اعتماد به نفس در مورد محبوبیت سریع سفرهای بسیار لوکس سفر به یخچال های طبیعی و مناطق غنی از حیات وحش قطب جنوب را نشان می دهد.

باد نقره ای در حال حاضر تحت کار مرمت و بازسازی در کارخانه کشتی سازی Remontowa در گدانسک ، لهستان ، پس از یک نسخه بزرگ در سال 2018 انجام شده است. طراحی مجدد شامل یک بدنه تقویت شده توسط یخ برای کروز در آب های قطبی و همچنین به روزرسانی های فنی است. اضافه کردن به اعتبار پایداری آن ، باد نقره ای با یک تصفیه خانه پیشرفته تصفیه فاضلاب ، امکانات جدید تصفیه پسماند مواد غذایی و دیگهای بخار جدید صرفه جویی خواهد شد.

باد نقره ای دوباره به عنوان چهارمین کشتی اعزامی خط کروز در ناوگان خود که شامل 9 کشتی است ، ظاهر می شود. برای اولین سفر خود در 20 نوامبر 2021 ، باد نقره ای قرار است در یک سفر 22 روزه به قطب جنوب حرکت کند و موقعیت مهیای دید در قاره سفید را برای خورشید گرفتگی در 4 دسامبر 2021 برای مهمانان فراهم کند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

پیشرفت های اعزامی

باد نقره ای از مجموعه پیشرفتهایی که سفر دریایی غوطه وری را در هر دو منطقه قطبی و همچنین در آبهای گرمسیری از راه دور امکان پذیر می کند ، بهره مند خواهد شد. کشتی دارای بدنه تقویت شده خواهد بود. سونارهای یخ یاب ، طراحی شده برای استفاده در کشتی های یخ شکن ؛ 24 زودیاک؛ و 14 کایاک. با کاهش ظرفیت مهمان فقط 274 ، باد نقره ای حداکثر 28 کارشناس اعزامی را به همراه خواهد داشت که دانش خود را در طول سخنرانی های داخلی ، تورهای راهنمای زودیاک و تجارب ساحلی به اشتراک می گذارند. با افزایش بیشتر تجربه سفر برای میهمانان ، یک استودیوی عکس (قبلی کازینو) با تجهیزات پیشرفته ، یک اتاق گلخانه و یک سیستم گرمایش آب در استخر کشتی برجسته خواهد شد باد نقره ایامکانات جدید.

داخلی های تازه شده

پس از بازسازی جامع کشتی در سال 2018 ، که باعث افزایش بیشتر فضاهای عمومی شد ، مجموعه ای از تفرجات راحتی مهمانان را در مجموعه های کشتی و اماکن عمومی غنی می کند. باد نقره ایسوئیت های فوقانی با مبلمان و فرش های جدید و همچنین دوش های ورودی جدید برای تکمیل وان ها کاملاً نوسازی می شوند. باد نقره ایمجموعه های Vista و Veranda نیز نصب خواهند شد ، از جمله نصب دوش های ورودی. بسیاری از اماکن عمومی کشتی نیز با دیوارها و سقف های رنگ آمیزی شده در La Dame ، La Terrazza ، سالن مشاهده ، سالن Panorama و منطقه پذیرایی به روز می شوند. سالن بدنسازی و زیبایی نیز ارتقا خواهد یافت.

مقالات مرتبط

Silversea سفرهای دریایی را با کشتی در یونان ، گالاپاگوس از سر می گیرد

Sultry Eco-Adventure: Destruction Cruise-Warm-Weather

رزمندگان Ponant برای تابستان از سر می گیرند

Hurtigruten برای اجرای سفرهای دریایی Pole-to-Pole Expedition در سال 2022

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *