سفر لوکس

باشگاه ورزشی محافظت از افتتاحیه Hilltop Lodge اعلام کرد

باشگاه و اقامتگاه های ورزشی رزرو از افتتاح جدیدترین مکانهای اقامتی لوکس و تفرجگاهی نیوانگلند ، The Hilltop Lodge at the Reserve در ریچموند ، RI خبر داده است.

این مرکز در یک املاک 3500 هکتاری واقع شده و مشرف به مناطق جنگلی است ، Hilltop Lodge 25 مکان اقامتی به سبک سوئیت را ارائه می دهد ، یک OH گسترده! آبگرم ، استخرهای داخلی و خارجی و یک مرکز تناسب اندام کاملاً مجهز. محل اقامت شامل سوئیت های یک ، دو ، سه و چهار خوابه برای مهمانان شبانه است. مهمانانی که در این اتاق ها اقامت دارند می توانند نقشه های کف باز ، سقف های طاق دار ، آشپزخانه های بزرگ آشپزخانه ، مکان های غذاخوری سخاوتمندانه ، حمام های آبگرم مانند با کف گرم ، اتاق های نشیمن با شومینه های سنگی و بالکن های خصوصی را داشته باشند.

علاوه بر اقامتگاه های مجلل ، Hilltop Lodge خانه جدید OH 12000 فوت مربعی است! آبگرم در محل نگهداری ، آبگرم خواهر به فوربس پنج ستاره OH! آبگرم در واچ هیل. اوه! اسپا در The Preserve با الهام از مناطق جنگلی اطراف ، ترکیبات بومی ، از جمله گیاهان ، را در منوی آبگرم فصلی تغییر می دهد. مرکز آبگرم با یک مرکز تناسب اندام و کافه White Whitech ، با مشرف کردن به وسایل سالم و راحت برای میهمانان ، مشرف به استخر فضای باز فضای باز ، تکمیل می شود.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های ازدواج هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید

باشگاه محافظت ورزشی Preserve با مدیریت Ocean House Collection مجموعه ای از فعالیت های فضای باز را در اختیار دارد ، از ماهیگیری با مگس در یکی از 10 استخر مگس ماهیگیری ، تا گلف در زمین گلف 18 سوراخ Par-3 ، تیراندازی با خاک رس ، دوچرخه سواری در کوه ، سنگ نوردی ، پیاده روی و موارد دیگر. محل های اقامتی لوکس علاوه بر گزینه های جدید Hilltop Lodge ، شامل خانه های تک خانواده ، خانه های شهری و کابین ها نیز می شوند. در Main Lodge ، Double Barrel Kitchen از مواد فصلی و محصولات ویژه روزانه پذیرایی می کند. Preserve Sporting Club همچنین میزبان سازنده مشهور بین المللی Mark Hobbit House و چادرهای Safari است که به زودی افتتاح می شود و شامل Laphroaig Scotch Whiskey است.

مقالات مرتبط

لانگهام ، بوستون پس از 200 میلیون دلار رنو در ژوئن بازگشایی می شود

مجموعه های استراحتگاه های اوبرج ، اسقف بیشک در سانتافه افتتاح می شود

Mayflower Inn & Spa، Auberge Resorts Collection از طراحی مجدد رونمایی می کند

پندری شیکاگو در ساختمان Art Deco تاریخی افتتاح می شود

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *