سفرهای دریایی

بلموند دو مدیر کل جدید منصوب می کند

بلموند دو انتصاب داخلی Ulisses Marreiros را به عنوان مدیر کل منصوب کرده است کاخ کوپاکابانا ، هتل بلموند ، ریودوژانیرو و توماس مونز به عنوان مدیر کل The Residence، A Belmond Hotel، مایورکا.

Ulisses Marreiros نقش خود را به عنوان GM کاخ کوپاکابانا در ژانویه آغاز کرد ، پس از او به عنوان مدیر کل La Residencia ، یک هتل Belmond ، مایورکا ، جایی که از سال 2013 در آنجا بود. Marreiros بیش از 20 سال تجربه مهمان نوازی بین المللی را برای نقش جدید خود به ارمغان می آورد ، قبلاً قبل از اینکه در سال 2010 به عنوان جنرال موتورز در کاخ رید در مادیرا فعالیت کند ، در تعدادی از هتل ها و استراحتگاه های معروف مالدیو و پرتغال کار کرده است.

ماریروس ، تبعه پرتغال ، چند زبانه است و به زبان های اسپانیایی ، ایتالیایی و آلمانی صحبت می کند. ماریروس مدرک مدیریت هتل را از دانشگاه آلگارو دریافت کرد و همچنین دوره های متعددی را برای مدیریت و مدیریت از موسساتی مانند مدرسه بازرگانی هاروارد ، دانشگاه کرنل و دانشگاه بوکونی در میلان گذراند.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماههای عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. 23 فوریه از ساعت 1 بعدازظهر – 3:10 بعد از ظهر ET به ما بپیوندید تا از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد گزینه های مکان عروسی ، مقصد و استراحتگاه های عاشقانه و موارد دیگر مطلع شوید.

توماس مون

بلموند همچنین توماس مون را به عنوان مدیر كل La Residencia منصوب كرد. مونس که قبلاً از سال 2018 به عنوان جنرال موتورز در پارک Miraflores Park ، هتل بلموند ، لیما خدمت کرده بود ، نقش جدید خود را در مایورکا نیز در ژانویه آغاز کرد. مون با بیش از 15 سال تجربه مهمان نوازی بین المللی ، در هتل های بلژیک ، هلند و دبی کار می کرد. در سال 2012 ، مونس به عنوان مدیر بخش اتاق در محل اقامت فرماندار ، واقع در منطقه سفارت یانگون ، به بلموند پیوست و در سال 2014 به عنوان مدیر مقیم در La Residence d’Angkor ، کامبوج رفت.

مونس سپس در La Residence Phou Vao ، لائوس در سال 2015 به GM رسید ، و پس از آن مدیر هتل در Miraflores Park ، پرو در 2016 ، و در آنجا موفق شد GM شود در 2018. در پارک Miraflores ، او توانایی خود را برای بالا بردن تعهد تیمش نشان داد ، خدمات و فرهنگ. این نشان از رهبری او ، هتل در سال 2020 توسط جوایز جهانی سفر به عنوان عاشقانه ترین اقامتگاه آمریکای جنوبی ، برجسته هتل سوئیت پرو و ​​پیشرو هتل تجارت پرو شناخته شد.

مقالات مرتبط

Belmond Splendido Mare در ماه آوریل و پس از رنو کامل دوباره بازگشایی می شود

Virtuoso باعث ارتقا Two دو موقعیت رهبری ارشد می شود

بلموند مسیرها ، سوئیت هایی را برای Venice Simplon-Orient-Express اضافه می کند

اورلاندو اشفورد به عنوان رئیس اجرایی جدید آزامارا منصوب شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *