سفر لوکس

جان هازارد به عنوان جنرال موتورز از گروه های ریتز کارلتون ، ترک ها و کایکوس نامگذاری شد

ریتز کارلتون ، تورکس و کایکوس اعلام کرده است که جان هازارد به عنوان مدیر کل اقامتگاه آینده منصوب شده است ، در حال حاضر قرار است در تابستان 2021. اولین بار هازارد یک هتلدار جهانی با بیش از 19 سال تجربه مدیریت هتل در سراسر انگلستان ، میانه است شرق و کارائیب. او مسئول تمام جنبه های عملیاتی خواهد بود.

در جدیدترین نقش خود به عنوان مدیر کل هتل Grand Cayman Marriott Beach Resort ، این هتل یکی از ابتکاری ترین مفاهیم رستوران را در منطقه توسعه داد و عملیات جدید آبگرم و خرده فروشی را دوباره تصور کرد و راه اندازی کرد. تحت هدایت وی ، هازارد تیم را به چندین سال موفقیت و رشد پی در پی هدایت کرد.

هازارد در بات ، انگلستان متولد و بزرگ شده است ، به عنوان مدیر کل در مارک های مختلف در مجموعه بین المللی ماریوت ، از جمله Courtyard by Marriott ، Renaissance Hotels و Marriott Hotels & Resorts خدمت کرده است. حرفه وی با ماریوت اینترنشنال در انگلستان موفقیت های زیادی را به همراه داشت ، از جمله اینکه به عنوان “GM GM” سال بین المللی هتل های رنسانس شناخته شد ، نظارت بر بازسازی کامل هتل ، همکاری با یک رستوران ستاره میشلن و بازی در المپیک لندن به عنوان “ردیف” 1 هتل اسپانسر. ”

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

در این مدت ، هازارد همچنین با به عهده گرفتن مسئولیت های هیئت مدیره در هر دو باشگاه Varity Club انگلستان ، Princes Trust و Newlife ، نقش اصلی را در برنامه های Community Mariott International و TakeCare بر عهده گرفت. وی به عنوان یک علاقه مند به فضای باز ، از تجربیات و آموزش خود برای سازماندهی و هدایت “11 x Marriott 3 Peak Challenge Expeditions” ، یک چالش استقامتی 24 ساعته استفاده کرد ، که بیش از 500 میزبان و همکار را در سه قله عالی در اسکاتلند ، انگلیس و ولز راهنمایی کرد ، جمع آوری بیش از 700000 دلار برای موسسات خیریه درگیر.

حرفه هازارد سپس او را به قطر برد و در آنجا به عنوان جنرال موتورز در ماریوت دوحه خدمت کرد. یکی از موفقیت های کلیدی او در حالی که در خاورمیانه بود ، هدایت تیمی بود که بازوی خدمات پیمانی این شرکت را تأسیس کرد و به او یک قرارداد سه ساله برای خدمات خانه داری که کاخ اصلی امیر را پوشش می داد ، اعطا شد ، به علاوه رشد و گسترش لباسشویی تجاری خارجی مرکز مراقبت از ناوگان هواپیمایی قطر. به پاس قدردانی از تلاشهایش ، در سال 2015 به جان جایزه هتل و کاترر خاورمیانه و آفریقا “GM سال” و “هتل سال” اهدا شد.

هتل های ریتز کارلتون ، تورکس و کایکوس ، واقع در ساحل گریس بی ، دارای 155 اتاق و سوئیت خواهد بود.

مقالات مرتبط

چشمه های آبگرم تفریحی برتر کارائیب

اقامتگاههای ترکان و کازوس آنداز در بودجه امن گریس بی

همکاران هیئت مدیره BVI با شرکت جت خصوصی evoJets

کوراسائو به همه مسافران ایالات متحده باز می شود

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *