سفرهای دریایی

سفرهای دریایی Heritage Line Halts Cruises در میانمار

جنوب شرقی آسیامجری سفر دریایی بوتیک لوکس میراث خط اعلام کرد که به دلیل همه گیری جهانی ویروس کرونا ، فعالیت های خود را در میانمار متوقف می کند. پس از رصد و ارزیابی تحولات و تأثیرات COVID-19 بر جهانگردی در سراسر جهان ، این شرکت خصوصی تصمیم گرفته است که فعالیت کشتی خود را با نام Anawrahta به حالت تعلیق درآورد.

“با نگاهی به تأثیراتی که این ویروس بر گردشگری و به ویژه صنعت مسافرتی بین المللی تحمیل کرده است ، بسیاری از شرکت ها با این مشکل روبرو هستند که در حالی که هنوز کسب و کار خود را به طور پایدار اداره می کنند ، هیچ درآمدی کسب نکنند. برای محصول ما در میانمار ، به نفع ما بود که برای یک دوره خاص متوقف شویم و راه حل دیگری پیدا کنیم. “جان توه نگوین ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، در بیانیه مطبوعاتی گفت.

در میانمار ، Heritage Line به عنوان مالک کشتی Anawrahta ، اکنون وارد همکاری با شرکت محلی ، Moken Capital شده است. برای مدیریت مستقل و بهره برداری از کشتی ، به موکن سرمایه یک قرارداد سه ساله (از اول فوریه 2021) پیشنهاد شده است. این شامل مسئولیت های نگهداری دوره ای کشتی است و همچنین استفاده از سرمایه تجاری Moken از نام تجاری کشتی ، همراه با یک عنوان امضای اجباری “توسط Moken Capital” را در ارتباطات بازاریابی خود اعطا می کند. مستقر در میانه رودخانه در مرکز شهر یانگون ، Anawrahta توسط Moken Capital بازار داخلی را با محصولات سفر دریایی و مهمان نوازی برای افراد ثروتمند محلی و مهاجران ، و همچنین شرکت های بزرگ هدف قرار خواهد داد.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

میراث لاین قصد دارد فعالیت خود را در امتداد رودهای Ayeyarwady و Chindwin در میانمار در آگوست 2023 از سر بگیرد. فروش این سفرهای تبلیغاتی ذکر شده در وب سایت شرکت همچنان باز خواهد بود. سایر مقصد های سفر دریایی ، مانند پایین / مکونگ فوقانی (ویتنام و کامبوج / لائوس) و هالونگ و خلیج لان ها (ویتنام) با توجه به توسعه کشور ، زودتر فعالیت خود را از سر می گیرند.

مقالات مرتبط

وایکینگ برای راه اندازی کشتی جدید رودخانه نیل در پاییز 2022

Uniworld برنامه تمدید Oberammergau را برای سال 2022 اعلام کرد

AmaWaterways میزبان سفرهای دریایی با رودخانه Wine-themed 2021 را اعلام کرد

برنامه های سفر Crystal Symphony 2023 اعلام شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *