تورها

سیشل به مسافران کاملاً واکسینه شده از همه کشورها باز می شود

سیشل اکنون از همه مسافرانی که هر دو دوز واکسن COVID-19 را برای سفر به کشور دریافت کرده اند استقبال می کند. این اطلاعیه به دنبال راه اندازی کمپین ایمن سازی ملی مقصد انجام می شود ، که شامل برنامه هایی برای واکسیناسیون بیشتر جمعیت بزرگسال آن تا ماه مارس است.

برای بازدیدکنندگان ، یک گواهی واکسیناسیون معتبر برای ورود لازم است و حداقل دو هفته از دریافت دوز دوم واکسن می گذرد. بعلاوه ، کلیه بازدید کنندگان ، از جمله نوزادان و کودکان ، باید دارای یک گواهی تست PCR منفی از یک آزمایشگاه معتبر باشند که طی 72 ساعت از سفر گرفته شده است. با حفظ رفاه بازدید کنندگان و جمعیت محلی ، سیشل همچنان به شدت پیروی از مقررات بهداشتی و ایمنی موجود ، از جمله استفاده از ماسک صورت در فواصل عمومی و اجتماعی را حفظ می کند.

در تلاش برای محافظت از مقصد در حالی که برای واکسیناسیون جمعیت خود کار می کند ، هیئت گردشگری سیشل پروتکل های ایمنی اضافی را برای مسافران وضع کرده است تا مسافران قبل و در طول اقامت آنها را دنبال کنند. این شامل انجام رزرو محل اقامت و تور فقط با موسسات مجاز و مجاز و ارائه دهندگان خدمات و همچنین داشتن بیمه مسافرتی معتبر با پوشش پزشکی کامل ، از جمله مراقبت های پزشکی مرتبط با COVID-19 است.

سیشل مجمع الجزایری از 115 جزیره در اقیانوس هند ، در شرق آفریقا است. این مکان سواحل بی شماری ، صخره های مرجانی و ذخایر طبیعی و همچنین حیوانات کمیاب مانند لاک پشت های غول پیکر آلدابرا را در خود جای داده است. ماهه ، مرکزی برای بازدید از جزایر دیگر ، مرکز پایتخت آن ، ویکتوریا است. این شهر همچنین دارای جنگل های بارانی کوهستانی پارک ملی مورن سیشلوئیس و سواحل ، از جمله Beau Vallon و Anse Takamaka است.

برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.tourism.gov.sc.

مقالات مرتبط

CDC سفارشات لازم برای پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی را صادر می کند

اکنون ایالات متحده برای ورود هوا نیاز به اثبات آزمایش منفی COVID دارد

Biden Signs Exec. سفارش ایمنی COVID در سفر ؛ ASTA واکنش نشان می دهد

گردشگری استرالیا روندهای برتر سفر جهانی را برای سال 2021 پیش بینی می کند

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *