تورها

“فرارهای لوکس برمودا” جدید برای سمفونی کریستال اعلام شد

سفرهای دریایی کریستال اعلام کرده است که سمفونی کریستال یک سری از سفرهای هفت شبانه خود را از بوستون و نیویورک به برمودا آغاز می کند ، از اوت امسال.

چهار سفر اول سفر جدید “لوکس برمودا فرار می کند” از 22 آگوست 2021 از فلین کرویزپورت بوستون رفت و برگشت می کند و برنامه سفرهای یکشنبه تا یکشنبه خواهد بود. این سفرها با نه سفر آغاز می شود که از 24 سپتامبر 2021 – برنامه سفرهای جمعه تا جمعه – از ترمینال کروز منهتن نیویورک به صورت رفت و برگشت حرکت می کنند.

سفرهای جدید که دو روز کامل و دو شب در برمودا ارائه می دهند ، جایگزین سفرهای کشتی می شوند برنامه های سفرهای رفت و برگشت 10 شبانه رفت و برگشت از آنتیگوا و سنت مارتن.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

سمفونی کریستال با ظرفیت کمتری کار خواهد کرد و کلیه مهمانان و خدمه باید طبق مجموعه پروتکل های تعیین شده توسط خط کروز در پاسخ به COVID-19 واکسینه شوند. علاوه بر این ، مهمانان و خدمه Crystal در هنگام بازدید از برمودا باید از همه دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشت محلی پیروی کنند.

در برمودا ، سمفونی کریستال به Royal Naval Dockyard ، قلعه دفاعی انگلیس برای بیش از 150 سال ، که اکنون خانه معماری تاریخی ، خرید ، گالری ها ، رستوران ها و موارد دیگر است ، فراخوان خواهد شد. آبهای شفاف برمودا ماجراهای بی شماری را شامل می شود ، از جمله صخره ها و غرق شدن کشتی برای غواصی و غواصی ، ماهیگیری ورزشی ، قایقرانی ، کایاک سواری و موارد دیگر. چه با کاوش در خیابان های خشتی قرن ها در میراث جهانی یونسکو در سنت جورج ، دوچرخه سواری در مسیر راه آهن برمودا برای گشت و گذار در جزایر بین جزیره یا بازدید از غارهای کریستال ، میهمانان با زیبایی های طبیعی زیادی روبرو می شوند.

معامله: علاوه بر سهولت و سهولت عزیمت از بندر داخلی ایالات متحده ، Crystal مسافران را با پس انداز ، سپرده های کاهش یافته و تاریخ پرداخت نهایی تمدید شده به 60 روز قبل از اولین تاریخ ارائه خدمات و همچنین مشوق های دیگر ، اغوا می کند. بهترین کرایه های موجود در سفر دریایی برای سفرهای دریایی جدید “Luxury Bermuda Escapes” از هر مهمان با احتساب 1000 دلار “پس انداز خود را در کتاب بخرید” ، بابت 1،999 دلار شروع می شود. مهمانان همچنین از سپرده کاهش یافته فقط 100 دلار برای هر مسافر بهره مند می شوند. 125 دلار اعتبار کشتی “به دلخواه شما” برای هر مسافر ؛ پس انداز انجمن بلورین دو برابر شد و به پنج درصد رسید. میهمانان جدید به Crystal 2.5 درصد صرفه جویی می کنند. و کرایه های انفرادی فقط با 125 درصد شروع می شود. مسافران با اعتبار سفر دریایی در آینده و پرداخت های دیگر در سفرهای دریایی ممکن است در این کشتی ها از آنها استفاده کنند.

مقالات مرتبط

Crystal Endeavour برای سفرهای آغازین به ایسلند می رود

سفرهای Ponant ، Smithsonian در اولین سفر زمستانی 2022

آبراهه ها به رودخانه مگدالنا آمریکای جنوبی می روند

سفرهای عمیق برای اواخر سال 2021 تا سال 2023

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *