سفرهای دریایی

مایکل جانسون به عنوان رئیس Travel Edge منصوب شد

مایکل جانسون به عنوان رئیس جمهور منصوب شد Travel Edge، مسئولیت شرکت مسافرتی 500 میلیون دلاری را بر عهده گرفت. جانسون در نقش جدید خود ، با تأکید بر ایجاد ابزارها و راه حل هایی برای ایجاد تجربه مشتری و افزایش درآمد ، مسئولیت مسافرت مسافرتی و اوقات فراغت را بر عهده خواهد گرفت.

طبق گفته این شرکت ، طی دو سال گذشته ، جانسون به عنوان معاون اجرایی Travel Edge Leisure فعالیت کرده است ، با رشد 150 میلیون دلاری و تمرکز مجدد بر جامعه. Travel Edge می گوید ، او پس از 18 سال حضور در فضای خرده فروشی لوکس ، و این سابقه ارائه تجارب استثنایی مشتری ، به این سازمان پیوست. عامل اصلی در رشد خود به عنوان یک آژانس پیشرو در سفرهای لوکس بوده است.

طی 12 ماه گذشته ، Travel Edge به طرق مختلف از جمله:

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

  • ارائه پاداش امضای حداکثر 250،000 دلار در ماههای اول همه گیری
  • “کنفرانس لوکس بی حد و حصر” ، با راه اندازی یک سری از رویدادهای صنعت زنده ، با هدف بررسی بهترین مقاصد لوکس و شرکای جهان برگزار شد
  • ارزیابی شش سفر فوق العاده لوکس با عملکرد عالی
  • اتصال مشاوران Travel Edge با رهبران سفرهای لوکس از طریق یک سری سخنران اصلی.

بخشی از گروه شرکتهای Travel Edge ، Travel Edge می گوید تمرکز بر دسترسی ، فناوری و جامعه است. این متخصص در اوقات فراغت ، شرکت ها و رویدادها و تورها است. بخش اوقات فراغت دارای 10 دفتر در ایالات متحده ، کانادا و برمودا ، با بیش از 750 مشاور ، در حالی که بخش شرکت ها و رویدادها دارای چهار دفتر و 100 برنامه ریز سفر و رویدادها است.

مقالات مرتبط

ASTA جزئیات مربوط به امداد COVID ، محدودیت های سفر و موارد دیگر را به اشتراک می گذارد

آن اسکالی به عنوان شریک توسعه عامل به فراتر از سفر می رود

مشاور اینتل از استیو اسموتریس ، فروش جهانی VP جدید Seabourn

جان هازارد به نام جنرال موتورز از گروه های ریتز کارلتون ، ترک ها و کایکوس نامگذاری شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *