تورها

وایکینگ برای راه اندازی کشتی جدید رودخانه نیل در پاییز 2022

وایکینگ ناوگان مصر خود را با گسترش می دهد وایکینگ آتون. با الهام از طراحی کشتی های وایکینگ و ساخته شده به طور خاص برای رودخانه نیل ، وایکینگ آتون در حال حاضر در دست ساخت است و قرار است در سپتامبر 2022 آغاز به کار کند. کشتی با سفر در سفر “Pharaohs & Pyramids” وایکینگ ، کشتی جدید به ناوگان رودخانه مصر موجود در وایکینگ پیوست ، که شامل کشتی خواهر یکسان آن است. وایکینگ اوزیریس و اولین کشتی متعلق به وایکینگ در نیل ، وایکینگ را.

وایکینگ آتون 82 میهمان را در 41 اتاق اتاق پذیرایی می کند – همه اتاق های خارج از اتاق با منظره رودخانه (از جمله سوئیت های بزرگ با دو اتاق و ایوان بزرگ). همچنین یک استخر و عرشه آفتاب با نماهای 360 درجه ، یک سالن Viking با درهای شیشه ای از کف تا سقف و یک تراس Aquavit Terrace وایکینگ برای صرف غذا در فضای باز و تماشای داخل و خارج از خانه در امتداد رودخانه نیل وجود دارد. وایکینگ آتون به دیگر کشتی های این شرکت در رود نیل خواهد پیوست ، وایکینگ اوزیریس، که قرار است امسال راه اندازی شود ، و وایکینگ بیرون، که در سال 2018 آغاز به کار کرد.

فراعنه و اهرام

در طول سفر 12 روزه سفر دریایی “Pharaohs & Pyramids” ، میهمانان با سه شب اقامت در هتل قاهره شروع می کنند ، جایی که مهمانان می توانند از مکانهایی مانند اهرام بزرگ جیزه ، نکروپلی ساکارا و مسجد محمد علی دیدن کنند. . سپس میهمانان به لوکسور پرواز می کنند و در آنجا می توانند قبل از سوار شدن به کشتی رودخانه وایکینگ برای یک سفر هشت روزه رفت و برگشت در رودخانه نیل ، از معابد لوکسور و کارناک بازدید کنند. موارد برجسته شامل “دسترسی ممتاز” به مقبره نفرتاری در دره ملکه ها و مقبره توتانخامن در دره پادشاهان و گشت و گذار در معبد خانوم در اسنا ، مجموعه معبد دندرا در قنا ، معابد ابو سیمبل و سد بلند در اسوان و بازدید از یک روستای نوبیان ، جایی که مهمانان می توانند از یک مدرسه ابتدایی بازدید کنند. سرانجام ، این سفر با پرواز به قاهره برای یک شب آخر در شهر به پایان می رسد.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

برای مهمانانی که می خواهند سفر خود را بیشتر کنند ، وایکینگ همچنین گزینه های قبل و بعد از سفر دریایی را ارائه می دهد که “دسترسی ممتاز” را به بایگانی ها و نمایشگاه ها ارائه می دهد. با تکیه بر موفقیت برنامه “Oxford & Highclere Castle” – یکی از پسوندهای بالاترین امتیاز وایکینگ که از محل فیلمبرداری “Downton Abbey” بازدید می کند – این شرکت همان درجه “دسترسی ممتاز” را برای یک دوره جدید تنظیم شده اعمال کرده است فرمت سفر دریایی که به مهمانان اجازه می دهد قدم های مصرشناس مشهور هوارد کارتر و خیرخواه او ، ارل 5 کارناروون را دوباره بپیمایند.

مهمانان برنامه پنج روزه “مجموعه بریتانیا از مصر باستان” سفر خود را در لندن آغاز می کنند ، جایی که آنها با مدیر تور وایکینگ خود ، یک مصری شناس متخصص دیدار می کنند و از دو موزه بازدید می کنند: اول بازدید خصوصی ، صبح زود از مجموعه مصر در موزه بریتانیا قبل از اینکه برای عموم بازدید شود ، و سپس بازدید از خانه و موزه شخصی معمار سر جان سون ، جایی که تور با نور شمع روشن می شود – تصویب مجدد چگونگی پذیرایی سون از مهمانان و نمایش مجموعه خود از آثار باستانی مصر ، از جمله یک طعنه مصری 3000 ساله. میهمانان همچنین از موزه پتری لندن که بیش از 80 هزار اثر مصر باستان و سودان در آن نگهداری می شود ، بازدید می کنند. در آکسفورد ، مهمانان از موزه اشمولین ، یکی از قدیمی ترین موزه ها در جهان و خانه مجموعه متنوعی از مومیایی ها و هنرهای مصری بازدید می کنند ، سپس به پشت صحنه موسسه گریفیت دانشگاه آکسفورد می روند ، جایی که از بازدید “دسترسی ممتاز” لذت می برند. برای دیدن بایگانی های کارتر ، که جزئیات کشف مقبره توتانخامون را شرح می دهد. سرانجام ، میهمانان برای تماشای مجموعه خصوصی ارل از مصر ، و همچنین بایگانی ها و نمایشگاه هایی که معمولاً برای عموم قابل دسترسی نیستند ، از قلعه هایکلر – محل استقرار کشور ارل و کنتس کارنارون – بازدیدی منحصر به فرد خواهند داشت.

پیشنهادات اضافی شامل تمدید قبل از سفر دریایی در بیت المقدس است ، جایی که مهمانان تاریخ و فرهنگ پایتخت اسرائیل و کاوش “اردن – پترا ، دریای مرده و امان” پس از سفر دریایی را برای مشاهده آثار باستانی روم در جراش ، قلعه های دوران صلیبی کشف می کنند در کراک یا شوباک تجربه کنید و شهر گمشده پترا را که میراث جهانی یونسکو است ، تجربه کنید.

مقالات مرتبط

وایکینگ: کروز جهانی 2022-2023 با جدیدترین کشتی پیمایش می کند

بروشور Waterways Unweils 2021-22 Egypt and Nile

Uniworld برنامه تمدید Oberammergau را برای سال 2022 اعلام کرد

Uniworld از عناصر طراحی “جدید” SS La Venezia رونمایی کرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *