سفر لوکس

1 هتل و خانه Elounda Hills برای افتتاح در سال 2025 در کرت

1 Hotel & Homes Elounda Hills جدیدترین ملک پایدار برای 1 هتل، قرار است در تابستان 2025 در جزیره کرت یونان افتتاح شود.

این اقامتگاه که در ساحل شمال شرقی کرت واقع شده است ، توسط تپه های Elounda و خط ساحلی خشن خلیج میرابلو محاصره خواهد شد. میروم هلاس این ملک را توسعه می دهد ، در حالی که SH Hotels و Resorts با افتتاح آن کار می کنند.

مطابق با اعلامیه مطبوعاتی 1 هتل ، هدف 1 هتل و خانه Elounda Hills تجسم “دهکده ای در دامنه کوه ، کلانشهرهای سرزنده و واحه طبیعی” خواهد بود. در این طرح از مواد طبیعی با منابع پایدار استفاده خواهد شد. 135 اتاق هتل و 178 اقامتگاه ویلا با مارک تجاری وجود دارد (که به صورت مرحله ای توسعه می یابد) که از دو منظره کوه و منظره دریا برخوردار است.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان شما در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

مهمان این استراحتگاه می تواند چندین استخر شنا ، امکانات تفریحی در فضای باز و مسیرهای پرپیچ و خم منتهی به سواحل شنی و آبهای گرم مدیترانه را داشته باشد. پیشنهادات اتاق های برتر شامل دسترسی انحصاری به یک باشگاه تفریحی و ساحلی اختصاصی است. افراد سلامتی خوشحال خواهند شد که می دانند آبگرم درمانی وجود دارد ، در حالی که غذاخوری ها “نیرو بخشیدن” را ارائه می دهند

1 هتل در سال 2015 با افتتاح املاک در ساحل جنوبی میامی و در امتداد پارک مرکزی منهتن راه اندازی شد ، و پس از آن بروکلین واقع در رودخانه شرقی ، در فوریه 2017 ، هالیوود غربی ، در بلوار سانست ، در ژوئن 2019 و سانیا (چین) در سال 2020. این شرکت از این ایده الهام گرفته شده است که “کسانی که به دنیا سفر می کنند نیز باید به آن اهمیت دهند.”

خوب است بدانید: همه 1 هتل در هتل از اولین هتل های جهان هستند که با راهنمای سفر Forbes به Sharecare Health Health تأیید شدند. تأیید صحت امکانات به شما کمک می کند تا میهمانان و برنامه ریزان سفر با اطمینان در خواصی که روش های ایمنی بهداشتی مناسبی دارند رزرو کنند.

به دنبال آینده: این نام تجاری با افتتاح آینده ملک تورنتو و در حال توسعه در نشویل ، خلیج هاناله ، کابو سن لوکاس ، پاریس ، لندن ، سانفرانسیسکو ، میسیون بی و ملبورن در حال توسعه است.

مقالات مرتبط

Numo Hotels & Resorts اولین پروژه خود را در کرت آغاز کرد

رفت و آمد مکرر One & Only to Open Resiv at Athenian Riviera در سال 2022

onefinestay اولین مجموعه جدید از ویلاهای لوکس در یونان را معرفی می کند

کاخ San Domenico در Taormina به عنوان یک هتل چهارفصل بازگشایی می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *