تورها

1.9 تریلیون دلار کمک هزینه ویروس کرونا در مجلس ، منتقل شده به سنا

مجلس نمایندگان روز جمعه بسته کمک 1.9 تریلیونی دلاری COVID-19 رئیس جمهور جو بایدن را تصویب کرد. در این لایحه حمایت مالی اضافی برای افراد و مشاغل ، از جمله مزایای بیکاری فدرال گسترش یافته و گسترش یافته ، 25 میلیارد دلار برای کمک به رستوران ها و بارها ، 30 میلیارد دلار برای هزینه های حمل و نقل ، همراه با 7.25 میلیارد دلار پول جدید برای برنامه محافظت از Paycheck ، مطابق با NPR.

در مرحله بعدی ، این لایحه به صحن سنا خواهد رفت ، اگرچه طبق نظر انجمن مشاوران سفر آمریکا (ASTA) که احتمال دارد لایحه نهایی تا اواسط ماه مارس تصویب شود ، تغییرات احتمالاً وجود دارد. مزایای فعلی بیکاری فدرال در 14 مارس منقضی می شود.

ASTA در بیانیه ای گفت: “ما انتظار داریم بسته نهایی برای تمدید اعتبار مالیات برای حفظ كاركنان … ، برنامه های بیكاری قانون CARES و سایر موارد تسكینی كه به نفع اعضای ASTA خواهد بود.”

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماههای عسل

2020 برنامه های ازدواج هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصد در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

به طور جداگانه ، انجمن مسافرتی ایالات متحده EVP برای امور عمومی و سیاستگذاری ، توری امرسون بارنز گفت ، “بسته امداد شامل چندین ماده است که به شما کمک می کند تا بهبود صنعت مسافرت از اثرات مخرب ویروس را تسریع کند. از جمله: منابع توزیع واکسن ، بودجه فرودگاه و کمکهای اقتصادی سازمان توسعه اقتصادی. “

وی افزود: “با توجه به شدت تأثیر بر صنعت مسافرت و جهانگردی ، کارهای بیشتری برای تأمین بحران مهم و اقدامات محرک برای بازگرداندن ایمن صنعت ما باقی مانده است. اگرچه ما تشکر می کنیم که پول بیشتری برای PPP در نظر گرفته شده است ، این برنامه باید از تاریخ 31 مارس تمدید شود و قرعه کشی سوم وام برای مشاغل سخت تر مجاز است. ما همچنین از کنگره می خواهیم که قانون بازیابی شغل مهمان نوازی و بازرگانی را تصویب کند و بودجه بیشتری را برای کمک های مالی سفر ارتقا دهد. “

این مقاله در ابتدا در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

دولت بایدن-هریس برنامه حفاظت از چک پرداخت را به روز می کند

نامه سردبیر: احراز مجدد مشتری

ASTA: محدودیت های سفر باید با پشتیبانی صنعت مرتبط شوند

نگاه به آینده ای روشن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *