سفر لوکس

45 پارک لین اولین فضای سلامتی را آغاز می کند

هتل میفیر Dorchester Collection ، 45 پارک لین، Spa را در 45 Park Lane به عنوان بخشی از تجربه هتل در 17 مه راه اندازی کرد. مرکز آبگرم 10 هزار فوت مربعی یک استخر 66 فوت و همچنین یک اتاق تمرین شخصی و یک سالن ورزشی بزرگ خواهد داشت. درمان های اسپا توسط والمونت و آروماتراپی همکاران انجام می شود.

فضای سلامتی بخشی از Mayfair Park Residences است ، ساختمانی که اخیراً به اتمام رسیده است و در مجاورت 45 Park Lane واقع شده است. مهمانان هتل به عنوان بخشی از تجربه اقامت خود ، شامل اتاق های سونا و بخار مجزا ، استخر آب درمانی و رختکن خصوصی و اتاق های دوش ، از امکانات کامل استفاده خواهند کرد.

فضای سلامتی که توسط Jouin Manku طراحی شده است ، ایجاد شده است تا با استفاده از موزاییک های سنتی به سبک رومی ، از صنعتگران ونیزی ، حس بیرون را به وجود آورد. چوب های طبیعی و سنگ های رنگ روشن باعث ایجاد احساس آرامش و آرامش می شوند ، در حالی که سقف های تخته سنگی الوار یکپارچه شده اند تا آکوستیک بهتری را در استخر ، سالن بدن سازی و سالن استراحت ایجاد کنند. سرپرست هنری 45 پارک لین ، لیلی آکرمن ، آثار زین وو پرنسنا ، عکاس هنرهای زیبا و جیل برلویتس ، مجسمه ساز انگلیسی را برای زینت بخشیدن به فضا انتخاب کرده است.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

اتاق استراحت متصل به استخر به مهمانان این امکان را می دهد که قبل یا بعد از تمرین ، درمان آبگرم یا شنا از بدن خود راحت شوند. در داخل سالن یک شومینه روباز با منوی غذاهای سالم توسط سرآشپز اجرایی 45 پارک لین ، جیمی شیرز ، قرار دارد.

برنامه های آموزش شخصی متناسب را می توان برای میهمانان ایجاد کرد ، هر دو جلسه گروهی یک به یک و گروه خانواده برای رزرو قبلی در دسترس است. سالن ورزشی گسترده شامل جدیدترین تجهیزات Technogym با مناطق اختصاصی “قلبی عروقی” و “قدرت” است.

مقالات مرتبط

ماندارین شرقی ، ژنو همکاری کلینیک خواب را معرفی می کند

مجموعه هتل های دورچستر انگلیس از اتفاقات جدید آشپزی رونمایی می کنند

بورگو اگنازیا با تأکید بیشتر بر سلامتی مجدداً باز می شود

Rancho Valencia Resort & Spa تحول آبگرم را اعلام می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *