سفرهای دریایی

Abercrombie & Kent در سال 2022 به قطب جنوب بازگشت

ابرکرمبی و کنت در دسامبر 2022 برای یک سفر 12 روزه “الهام بخش از جفری کنت: امپراطورها و قطب جنوب” به قطب جنوب برمی گردد.

این سفر از کیپ تاون آغاز می شود ، جایی که جفری کنت میزبان یک جلسه خوش آمد گویی در موزه هنرهای معاصر زیتز است تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارد و مهمانان را برای ماجراها و چالش های آینده آماده کند. روز بعد برای گشت و گذار در حومه شهر ، رانندگی در امتداد خط ساحلی با یک کبرا دو سرنشین کلاسیک روباز ، و پس از آن سوار شدن با هلیکوپتر به باغ های انگور استلنبوش برای صرف ناهار و یک تور محلی با ماشین نجاری پرنعمت انجام می شود.

“ماجراجویی واقعی” از آنجا آغاز می شود که مهمانان ، به همراه همسر جفری ، اوتاویا کنت ، سوار یک هواپیمای شخصی می شوند که مستقیماً به قطب جنوب ، آن سوی اقیانوس جنوبی پرواز می کند تا در این دفعات از سال در داخل دایره قطب جنوب قرار بگیرد. مکانهای اقامتی غلافهای لوکس و مربوط به عصر فضا هستند که قطری بیش از 20 فوت دارند و دارای امکانات زیر مجموعه هستند. همچنین یک اتاق ناهار خوری وجود دارد که غذاهای لذیذ ، شرابهای خوب و اسپرسو را سرو می کند ، قبل از سقوط یخ 200 فوت و دریاچه یخ زده واقع شده است.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

ویدئوی زیر آخرین سفر A&K به قطب جنوب در سال 2018 را در زیر مشاهده کنید:

مهمانان از این اردوگاه پایه می توانند فعالیت های مختلفی را انتخاب کنند: برای ملاقات دانشمندان و اطلاع از تحقیقات آنها ، از یک پایگاه نزدیک بازدید کنید. از کوهی که توسط یک میدان یخی احاطه شده است abseil. و به قله کوهی که هرگز صعود نشده است بروید – امتیاز نامگذاری آن را کسب کنید.

سپس ، میهمانان تلاش خود را برای قطب جنوب آغاز می کنند. در قطب جنوب ، مسافران می توانند فقط در چند قدم “به دور سیاره قدم بزنند” و از ایستگاه علمی قطب جنوب آموندسن-اسکات دیدن کنند. مسافران یک شب در فلات قطبی در 83 درجه جنوبی اردو می زنند.

عنصر نهایی ماجراجویی را می توان دو ساعت و نیم در سراسر قطب جنوب ، در وسط یکی از بزرگترین مستعمرات پنگوئن امپراطور در این قاره یافت. در اینجا ، مسافران روز را به عکاسی از پنگوئن ها و جوجه هایشان می گذرانند که در این زمان از سال هنوز پرهای خاکستری پوشیده شده است.

مقالات مرتبط

A&K از سفرهای جدید “Wings Over the World” برای 22-2021 رونمایی کرد

تعطیلات کلاسیک فروخته شده دیوید هو رئیس جمهور می ماند

A&K سفرهای جدید خصوصی به آلاسکا و آمریکای غربی را توسعه می دهد

Insight Vacations از سفرهای جدید هدایت شده در قاره آمریکا رونمایی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *