سفرهای دریایی

Abercrombie & Kent در سال 2022 به قطب جنوب بازگشت

ابرکرمبی و کنت در دسامبر 2022 برای یک سفر 12 روزه “الهام بخش از جفری کنت: امپراطورها و قطب جنوب” به قطب جنوب برمی گردد.

این سفر از کیپ تاون آغاز می شود ، جایی که جفری کنت میزبان یک جلسه خوش آمد گویی در موزه هنرهای معاصر زیتز است تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارد و مهمانان را برای ماجراها و چالش های آینده آماده کند. روز بعد برای گشت و گذار در حومه شهر ، رانندگی در امتداد خط ساحلی با یک کبرا دو سرنشین کلاسیک روباز ، و پس از آن سوار شدن با هلیکوپتر به باغ های انگور استلنبوش برای صرف ناهار و یک تور محلی با ماشین نجاری پرنعمت انجام می شود.

“ماجراجویی واقعی” از آنجا آغاز می شود که مهمانان ، به همراه همسر جفری ، اوتاویا کنت ، سوار یک هواپیمای شخصی می شوند که مستقیماً به قطب جنوب ، آن سوی اقیانوس جنوبی پرواز می کند تا در این دفعات از سال در داخل دایره قطب جنوب قرار بگیرد. مکانهای اقامتی غلافهای لوکس و مربوط به عصر فضا هستند که قطری بیش از 20 فوت دارند و دارای امکانات زیر مجموعه هستند. همچنین یک اتاق ناهار خوری وجود دارد که غذاهای لذیذ ، شرابهای خوب و اسپرسو را سرو می کند ، قبل از سقوط یخ 200 فوت و دریاچه یخ زده واقع شده است.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

ویدئوی زیر آخرین سفر A&K به قطب جنوب در سال 2018 را در زیر مشاهده کنید:

مهمانان از این اردوگاه پایه می توانند فعالیت های مختلفی را انتخاب کنند: برای ملاقات دانشمندان و اطلاع از تحقیقات آنها ، از یک پایگاه نزدیک بازدید کنید. از کوهی که توسط یک میدان یخی احاطه شده است abseil. و به قله کوهی که هرگز صعود نشده است بروید – امتیاز نامگذاری آن را کسب کنید.

سپس ، میهمانان تلاش خود را برای قطب جنوب آغاز می کنند. در قطب جنوب ، مسافران می توانند فقط در چند قدم “به دور سیاره قدم بزنند” و از ایستگاه علمی قطب جنوب آموندسن-اسکات دیدن کنند. مسافران یک شب در فلات قطبی در 83 درجه جنوبی اردو می زنند.

عنصر نهایی ماجراجویی را می توان دو ساعت و نیم در سراسر قطب جنوب ، در وسط یکی از بزرگترین مستعمرات پنگوئن امپراطور در این قاره یافت. در اینجا ، مسافران روز را به عکاسی از پنگوئن ها و جوجه هایشان می گذرانند که در این زمان از سال هنوز پرهای خاکستری پوشیده شده است.

مقالات مرتبط

A&K از سفرهای جدید “Wings Over the World” برای 22-2021 رونمایی کرد

تعطیلات کلاسیک فروخته شده دیوید هو رئیس جمهور می ماند

A&K سفرهای جدید خصوصی به آلاسکا و آمریکای غربی را توسعه می دهد

Insight Vacations از سفرهای جدید هدایت شده در قاره آمریکا رونمایی می کند

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *