تورها

Accor Partners با انجمن بین المللی LGBTQ + Travel

لهجه و انجمن سفر بین المللی LGBTQ + (IGLTA) ، یک سازمان جهانی مبتنی بر عضو که به پیشرفت گردشگری LGBTQ + اختصاص دارد ، همکاری جهانی را اعلام کرده است. Accor و IGLTA با هم تلاش خواهند کرد تا صنعت مهمان نوازی یک فضای امن و فراگیر برای همه باشد ، برابری در بخش سفر را تسهیل و تحریک کند. این همکاری اولین گام برای نشان دادن ستون جدید در تعهد “تنوع و گنجاندن” Accor است: افزایش حرکت در استقبال و ارزش گذاری اعضای تیم LGBTQ + ، مشتریان و جوامع.

آكور می گوید این مشاركت گزاره مهمی در مورد اعتقاد آن به مزایای اجتماعی و اقتصادی گردشگری LGBTQ + است. با دسترسی سالانه بیش از 4 میلیون مصرف کننده LGBTQ + ، مشارکت “در سطح پلاتین” با IGLTA Accor را متعهد می کند تا گردشگری LGBTQ + را ارتقا دهد و ارزش های گروه را به عنوان یک شرکت باز و فراگیر برای جوامع LGBTQ + نشان دهد. علاوه بر این ، Accor از طریق مشارکت توانایی استفاده از آرم IGLTA ، ارتباط با مشتری ، ابزارهای بازاریابی ، حضور در کنفرانس جهانی سالانه خود و موارد دیگر را کسب می کند.

این گروه اضافه می کند که رویکردی فعالانه و متعهدانه در قبال تنوع ، برابری و فراگیری در پیش گرفته است – چه از طریق اجرای سیاست های داخلی ، تبلیغ تبلیغات پیام خارجی مانند کمپین ibis “ما باز هستیم” و یا حمایت از راهپیمایی های پراید. مثالهای اضافی رویکرد آکور نسبت به تنوع و شمول شامل موارد زیر است:

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

  • وبینارها و ابزارهای یادگیری دیجیتال برای به اشتراک گذاشتن بهترین روش ها و ایجاد متحدان بهتر
  • اجرای برنامه های آموزشی ، آموزشی و استخدامی LGBTQ + داخلی در قاره آمریکا
  • تعهد به نمایندگی فراگیر از طریق وثیقه بازاریابی مارک به روز شده پشتیبانی می شود
  • با افتخار و به طور منظم ، حامی رویدادهای Pride Parades و LGBTQ + در سراسر جهان است
  • حمایت عمومی از کمپین برابری ازدواج در استرالیا در سال 2017
  • راه اندازی کمپین Ibis در سال 2019 “ما باز هستیم” ، که تلاش می کرد فرهنگ فراگیر هتل ها را جشن گرفته و به تصویر بکشد

مأموریت IGLTA عضو وابسته سازمان جهانی جهانگردی سازمان ملل متحد ، ارائه اطلاعات و منابع برای مسافران LGBTQ + و گسترش گردشگری LGBTQ + در سطح جهانی با نشان دادن تأثیر اجتماعی و اقتصادی قابل توجه آن است. عضویت در IGLTA شامل مکان های اقامتی ، مقصد ، ارائه دهندگان خدمات ، آژانس های مسافرتی ، تورهای مسافرتی و رویدادهای LGBTQ + و LGBTQ + در 80 کشور است.

مقالات مرتبط

Accor Previews 2021 افتتاحیه و بازسازی در آمریکای شمالی

موناکو مقصد ویژه انجمن سفرهای LGBTQ + می شود

SmartFlyer EQTR ، برنامه جدید مشاوره BIPOC را راه اندازی می کند

شرکای گروه Faena با Accor برای گسترش برند در سراسر جهان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *