سفرهای دریایی

A&K سفرهای جدید خصوصی به آلاسکا و آمریکای غربی را توسعه می دهد

ابرکرمبی و کنت (A&K) نمونه کارهای تجربی Luxury Tailor Made را در ایالات متحده برای کسانی که می خواهند با مسئولیت سفر سفر کنند ، در حالی که از سفر یک عمر لذت می برند ، گسترش داده است. گزینه های جدید شامل “فضاهای کاملاً باز ، حیات وحش فراوان ، سواحل بکر و چشم اندازهای دیدنی” غرب آمریکا و آلاسکا است.

در کل ، 13 سفر پیشنهادی وجود دارد ، از جمله چندین برنامه سفر جدید برای سال 2021. این برنامه های پیشنهادی ایده های آغازین برای مکالمه با یک متخصص سفر یا یک مشاور سفر A&K برای شکل دادن به یک برنامه سفر کاملاً سفارشی و گام به گام است.

جدید برای سال 2021:

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

Tailor Made Wyoming: Adventure Yellowstone Family

در طول سه روز کامل از اکتشافات خارج از مسیر شکست ، با هدایت یک راهنمای طبیعت شناس خصوصی ، از بهترین پارک ملی یلوستون لذت ببرید. در دو منطقه غنی از حیات وحش ، دره هایدن و دره لامار ، به جستجوی بیسون ، گرگ ها و سایر مناطق بپردازید. با یک سافاری حیات وحش در Grand Tetons حرکت کنید ، و یک سفر شناور آرام را به پایین رودخانه مار انجام دهید. سوار یک ماجراجویی خصوصی اسب سواری به رهبری مخاصمه ها شوید و به کوه های Gallatin بروید.

خانواده خیاط ساخته آلاسکا: مرزهای وحشی

کایاک در میان کوه های یخی در یک دریاچه یخبندان دور افتاده و از یک پیاده روی هدایت شده در میان جنگل های رشد قدیمی لذت ببرید. در سفر دریایی با یخچال های طبیعی و حیات وحش مراقب یخچال های طبیعی و حیوانات وحشی دریایی مانند اورکا ، نهنگ کوهان دار ، شیرهای دریایی و مهر و موم بندر باشید. به دنبال خرس های وحشی باشید که در سواحل خلیج چینیتنا تغذیه می کنند. از بالای پارک ملی دنالی پرواز کنید و روی یک یخچال طبیعی فرود بیایید. از مراکز فروش سگهای سورتمه سگ یک قهرمان Iditarod musher بازدید کنید و تلاش خود را در هدایت یک تیم امتحان کنید.

Tailor Made Wyoming: Safari حیات وحش زمستانی

هنگام جستجوی یکی از دست نیافتنی ترین شکارچیان آمریکا ، گرگ خاکستری در معرض خطر ، یک سفر زمستانی را در اطراف پارک ملی Yellowstone تجربه کنید. با یک زیست شناس گرگ ملاقات کنید تا در مورد چالش های بازآفرینی و نگهداری این شکارگر راس در اکوسیستم پارک آگاه شوید ، سپس از نزدیک به 100 گرگ ساکن آنجا و همچنین گوزن های گوزن و گاومیش کوهان بیستون جستجو کنید. با یک پرواز در ارتفاع کم ، از ویژگی های زمین گرمایی یلوستون و چشم اندازهای محدوده تتون یک چشم پرنده بگیرید. Snowshoe در کنار یک متخصص محلی از طریق کشور جکسون هول. با یک راهنمای متخصص برای یک تور حیوانات وحشی قابل تنظیم ، تماشای موش ، آهوی دم سفید ، آهوی قاطر و کایوت ، وارد پارک ملی گراند تتون شوید.

پارک های ملی خیاطی: یوتا تا آریزونا

مناظر رنگارنگ کویری جنوب غربی از جمله پارک ملی آرچس ، سدونا و موآب را تجربه کنید. با هلیکوپتر از گراند کانیون دیدن کرده و سپس با راهنمای طبیعت گردی در امتداد لبه جنوبی پیاده روی کنید. مسیر تراشیده شده صخره ای رودخانه کلرادو را قایق کنید و دره با شکوه Monument ، از جمله مکانهای دیدنی را که فقط با یک راهنمای خصوصی و دارای مجوز ناواهو قابل دسترسی است ، جستجو کنید. درباره هنر بومیان آمریکا در یک تور خصوصی و با هدایت دانشگاه در موزه شمال آریزونا اطلاعات کسب کنید. در حین ماجراجویی آفرود 4×4 ، در ماسه سنگ های ماسه ای و جنگل های کاج پینیون سدونا گشت بزنید.

Tailor Made Alaska: قایقرانی در داخل پاساژ

در داخل پاساژ دیدنی داخل قایق بادبانی قایقرانی کاوش کنید کائوری، با دیدن منظره های فیورد و یخچال های طبیعی ، امکان کشف مجموعه ای متنوع از حیات وحش ، از نهنگ های کوهان دار تا پفک های پرزدار را دارد. سپس ، از فعالیت های مختلف در فضای باز مانند کایاک سواری و پیاده روی لذت ببرید.

خوب است بدانید: کتاب انعطاف پذیر A & K با خط مشی اطمینان ، امکان برنامه ریزی مجدد به دلایل مربوط به COVID-19 را دارد و پروتکل های پیشرفته از سلامت مهمان در هنگام سفر محافظت می کنند.

مقالات مرتبط

A&K از سفر سالگرد گذرگاه شمال شرقی به میزبانی کنت رونمایی کرد

Insight Vacations از سفرهای جدید هدایت شده در قاره آمریکا رونمایی می کند

سرزمین های از راه دور ، شریک امان برای جت اکسپدیشن خصوصی آمریکا

یک سفر جاده ای یوتا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *