تورها

AmaWaterways First River Line Inducted Into Tables و Auberges de France

AmaWaterways اعلام حضور خود در انجمن معتبر آشپزی فرانسه ، میزها و مسافرخانه ها در فرانسه– اولین مورد برای خط مسافرتی رودخانه ای.

این گروه آشپزی در 26 سالگی خود ، تقریباً 2000 م independentسسه مستقل را می شناسد ، از رستوران های برتر گرفته تا مسافرخانه های کوچک کشور و در حال حاضر ، کشتی های تفریحی رودخانه ای برای عالی ترین آشپزی خود با استفاده از طعم های محلی و مواد اولیه محلی. بنابراین ، AmaWaterways ، مدیر آشپزی آن ، Robert Kellerhals و 20 کشتی این خط اکنون در راهنمای آشپزی که اخیراً منتشر شده است ، “Tables et Auberges de France & International 2021 White Guide” شناخته می شوند.

سرآشپز Kellerhals با تیمی متشکل از پنج آشپز شرکتی برای تهیه غذاهای ابتکاری با استفاده از محصولات محلی و صنایع دستی که عمدتا از مزارع خانوادگی در کنار رودخانه های جهانی که AmaWaterways سفرهای دریایی انجام می دهد ، کار می کند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

سرآشپز کلرالز در بیانیه ای مکتوب گفت: “من به طور مداوم در تلاش هستم تا تجارب آشپزی جدید و جدیدی را برای میهمانان خود ایجاد کنم ، و همچنان از بسیاری از مقاصد بازدید شده الهام می گیرم.” ادامه به منظور افزایش تجربه آشپزی در سراسر کشتی های AmaWaterways. ”

AmaWaterways تمرکز زیادی بر پیشنهادات مزرعه به میز و رستوران های ویژه ای دارد که غذای عالی را ارائه می دهند. رودی شراینر ، رئیس و بنیانگذار AmaWaterways ، افزود: “عالی ترین آشپزی یکی از علاقه های شخصی من و یکی از عناصر اصلی تجربه سفر دریایی ما در رودخانه است.” به عنوان مثال ، AmaWaterways تورهای ساحلی متمرکز بر اپیکور ارائه می دهد. تجاربی مانند بازدید از خانه یک ساکن محلی برای دیدن نمایش شیرینی های سنتی Banitsa بلغارستان یا کسب اطلاعات در مورد سنت های شراب سازی قرن ها در املاک شراب سازی.

شرینر گفت ، با بازگشت خط به رودخانه های جهانی در این تابستان ، “منتظر ادامه بیش از انتظارات آشپزی از همه کسانی که با ما سفر می کنند ، است.”

مقالات مرتبط

آبراهه ها به رودخانه مگدالنا آمریکای جنوبی می روند

شرکای هلن دروز با ویلا لاکوست

شرکای AmaWaterways با اجداد در قایقرانی سفر میراث

نان تست شامپاین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *