سفر لوکس

Anantara’s Maldives Resorts برنامه سلامتی جدیدی را اضافه می کند

آنانتارا ذیگو و آنانتارا ولی استراحتگاه ها در مالدیو با معرفی درمان های تغذیه ای ، کارگاه های غذاهای سلامتی و سمینارهای بهداشت و تغذیه تمرکز خود را بر روی سلامتی تمدید می کنند. استراحتگاه ها به تیم خود یک متخصص تغذیه در ملک افزوده اند که امکانات جامع آبگرم ، سلامتی و آبگرم استراحتگاه را تکمیل خواهد کرد.

ورود متخصص طب طبیعی و متخصص تغذیه Kelly Manning به مهمانان اقامت در Anantara Veli و Anantara Dhigu ، همراه با کسانی که در جزیره خصوصی Naladhu جزیره خصوصی هستند ، فرصتی برای تمرکز بر روی تغذیه خود برای کمک به غلبه بر استرس ، مشکلات خواب و الگوی غذایی ناسالم ، از جمله آنهایی که ممکن است در سال گذشته جمع شده باشند و همچنین به ایمنی ، هضم غذا ، مدیریت وزن ، هورمون ها ، تعادل پوست و قند خون کمک می کنند.

منینگ ، که از انگلستان است ، در کالج پزشکی Naturopathic در لندن آموزش دیده است. او 90 دقیقه مشاوره تغذیه و سبک زندگی را شامل آزمایش تن سنجی برای ارزیابی ترکیب بدن مهمانان ، به ویژه بررسی چربی بدن ، هیدراتاسیون سلولی ، توده عضلانی و سن متابولیک می کند. وی همچنین چشم ها ، ناخن ها و زبان مهمان را از نظر علائم سایر موارد سلامتی بررسی می کند. وی سپس ارزیابی خواهد کرد که کدام سیستم بدن آنها برای دستیابی به تعادل کلی به تغذیه و حمایت نیاز دارد. سپس مهمانان یک رژیم غذایی متناسب ، سبک زندگی و برنامه مکمل را با چند توصیه عملی قابل دستیابی برای شروع کار در طول اقامت و برنامه دقیق تری برای ادامه در خانه دریافت می کنند.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماههای عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصد در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

این استراحتگاه ها همچنین منوی صبحانه و نوشیدنی سلامتی جدیدی را که توسط منینگ و سرآشپزهای استراحتگاه تهیه شده است ، معرفی می کنند ، غذاهایی سالم برای ناهار ، شام و میان وعده به زودی ارائه می شود.

میهمانان این سه استراحتگاه همچنین می توانند در سمینارهای بهداشت و تغذیه منینگ شرکت کنند. “نکاتی ساده برای تغذیه سالم” برای پایان دادن به هرج و مرج در زمان غذا و گزینه های رفع سریع و ایجاد یک رژیم غذایی متعادل برنامه ریزی شده طراحی شده است. “تغذیه؛ سلامت خواب و ایجاد آداب و رسوم شب “رابطه بین تغذیه ، خواب و رفاه کلی را بررسی می کند. و “Peak Performance Nutrition” استراتژی های تغذیه را از طریق رژیم غذایی ، ویتامین ها ، مواد معدنی و گیاهان برای افزایش ایمنی و سطح انرژی و کاهش استرس مشخص می کند. این سمینارها شامل نمایش آشپزی و چشیدن مزه است و می تواند به صورت گروهی شرکت کند یا بصورت خصوصی برای یک جلسه شخصی رزرو شود.

آنانتارا ذیگو با خانواده متمرکز ، آنانتارا ولی فقط بزرگسالان و جزیره خصوصی 20 ساله ویلا نالادو هر کدام در جزایر جداگانه ای قرار دارند که فقط چند دقیقه با قایق از طریق یک تالاب در جزیره مرجانی ماله جنوبی فاصله دارند. فقط یک سفر 30 دقیقه ای با قایق تندرو از فرودگاه ماله ، مهمانان می توانند از امکانات تفریحی مشترک استفاده کنند. خوب است بدانید: آبگرم بیش از حد Anantara Spa در Anantara Dhigu یک منوی تازه تازه شده با چهار سفر امضای جدید ، از جمله مراسم آبگرم Sundari Sunset را ارائه می دهد ، که یک ماساژ آرامش عمیق بر روی یک سیستم شناور است ، و به دنبال آن شامپاین هنگام تماشای خورشید فرو می رود . هنگامی که تاریکی سقوط کرد ، آیین درمان آبگرم Moonlight Reflections شامل مراقبه و ماساژ درمانی در یک ساحل خصوصی در زیر آسمان شب است.

Spa Medical Cocoon که اخیراً افتتاح شده است ، واقع در Balance Wellness توسط مرکز آنانتارا در Anantara Veli ، درمان های زیبایی و سلامتی را ارائه می دهد که توسط متخصصان پزشکی انجام می شود (فکر کنید: تزریق ویتامین IV پس از پرواز طولانی یا صورت Cleopatra 24 Carat Gold & Collagen صورت ، با استفاده از میکرودرمابراشی الماس و نور درمانی LED). سایر درمان ها شامل میکرودرم ابریژن الماس برای لایه برداری و افزایش جریان خون در پوست ، بلاست چربی ولاشایپ برای کاهش چربی بدن و اکسیژن درمانی برای افزایش سطح انرژی است.

پیشنهاد کلی این استراحتگاه ها شامل طیف وسیعی از تجربیات بدن ، درمان های صورت ، روش های درمانی آیورودا و برنامه های سلامتی است ، علاوه بر جلسات روزانه رایگان یوگا با مربی یوگا ، جلسات حرکت درمانی و تناسب اندام را می توان با مربی شخصی مقیم رزرو کرد.

تقویم “Masters of Wellness” در اقامت در طول سال در Anantara Veli برقرار است. کلود سیمارد یک متخصص ماساژ روانشناختی و تحسین شده بین المللی است که از حساسیت و شهود بسیار پیشرفته خود برای ترکیب ماساژ درمانی با کار “کودک درون” استفاده می کند. سیمارد از اواخر ماه آوریل در دسترس خواهد بود. در همان دوره ، جیل بانول مهمانان را در بهبود کریستال ، یوگا ، ماساژ ، مدیتیشن و تاروت راهنمایی می کند. در دوره اقامت از ماه مه تا اواخر اکتبر ، گنبد سریساوات یک فیزیوتراپیست مجاز است ، متخصص در آزاد سازی میوفاشیال ، یک روش دستکاری عضلانی برای رفع درد حاد و دردهای مداوم با آزاد کردن انسداد انرژی در بافت های عضلانی پیوندی. برای خاتمه دادن به سال ، موید ناج الدین در ماه دسامبر تا پایان ژانویه 2022 برمی گردد و به تمرین ریکی و هنر شفابخوانی تبتی می پردازد.

مقالات مرتبط

اولین بار در ویلا های آنانتارا کیهاوه مالدیو تجدید نظر در استخرهای مسکونی

شرکای میراوال با اتحاد ملی در زمینه بیماری های روانی

Andaz 5th Avenue Suites Wellness Suites

اولین بار در ناوتیلوس مراقبه با کاسه آواز کریستال ماه کامل

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *