تورها

Andaz 5th Avenue Debuts Wellness Suites

خیابان 5 آنداز برای اولین بار هفت Suite Wellness Suites را ارائه داده است که با مجموعه ای از مشارکت ها و امکانات رفاهی منحصر به فرد با سلامتی ، رفاه و مراقبت از خود ، مقصد را جشن می گیرند. این هتل لوکس ، سوئیت های موجود را که دارای نمای ساختمان امپایر استیت و کتابخانه عمومی نیویورک در آن سوی خیابان هستند ، تغییر شکل داده است ، بنابراین میهمانان می توانند سفر سلامتی خود را در اتاق بالا ببرند. میهمانان می توانند از The Mirror Gym by Lululemon ، تشک Airweave و برنامه Mini Bar RX انتظار داشته باشند.

چشم انداز برای سوئیت های جدید بر روی سه نشانه مهم رفاه متمرکز شده است: “احساس” (احساس فرد ؛ احساس عاطفی و ذهنی) ، “سوخت” (چگونه فرد بدن خود را سوخت و نیرو می دهد ؛ از جمله مواردی مانند غذا و خواب) و “عملکرد” ​​(نحوه حرکت و عملکرد شخص در کار ، زندگی و بازی).

در اینجا نحوه آنداز برای بررسی این سه جعبه آورده شده است:

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماههای عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصد و تفریحگاه های عاشقانه و موارد دیگر مطلع شوید.

احساس کنید: منحصر به فرد در مجموعه های سلامتی هتل ، هر اتاق دارای یک فناوری سطح مبتنی بر تشک Airweave برای خواب آرام تر و بیشتر ، و همچنین Sleep Science Programming برای افزایش تجربه خواب با اسانس اسطوخودوس ، دستگاه صوتی و ادبیات برای ارتقا. کیفیت خواب است. مشارکت با Head Space تمرین های تمرینی ، تمرینی و تمرینی رایگان و خواب را برای شما فراهم می کند و یک کاسه آواز تبتی برای مدیتیشن و نمک های حمام مینرال درمانی در وان خیس کننده مجموعه موجود است.

پاداش: یک دیوار زنده به طور انحصاری توسط یک متخصص طبیعت مستقر در نیوجرسی به پاکسازی هوای اطراف ، ایجاد احساس رفاه ، سطح اضطراب پایین تر ، افزایش توجه و حافظه ، کاهش استرس و ایجاد خلاقیت کمک می کند.

سوخت: در مینی بار سلامتی رایگان ، مهمانان می توانند یک Mason Bar (نوار گرانولا ، ساخته شده در خانه تازه) ، کلاژن پپتید توسط پروتئین های Vital ، میله شکلات تیره FINE AND RAW مستقر در بروکلین و پاپ کورن ارگانیک روغن نارگیل LesserEvil پیدا کنند. همچنین هر سوئیت دارای چای گیاهی Harney & Son است. مینی بار Wellness RX افزودنیهایی با الهام از سلامتی را که مهمانان می توانند خریداری کنند ، به نمایش می گذارد ، مانند صمغ Mighty GumImmunity ، HRBLS Wellness Chews ، Vitality Collagen Water ، بسته های میان وعده Gwell که استرس ، انرژی و پشتیبانی ایمنی ، Jiant Hard Kombucha مستقر در نیویورک و آبجو صنایع دستی Bronx Brewery

در مورد غذاخوری داخل اتاق ، این فهرست همچنین جزئیات اصلی را با مهمانان به اشتراک می گذارد ، از مواردی که ویتامین C زیادی دارند تا آنهایی که دارای آنتی اکسیدان هستند.

تابع: سوئیت ها با یک مرکز بدنسازی آینه Lululemon ، شامل وزنه های قابل تنظیم رایگان Flybird ، تشک یوگای مارک دار و بلوک ، غلتک فوم و نوارهای مقاومت برای افزایش تجربه تمرین Mirror Gym هستند. علاوه بر این ، تجربه سوئیت شامل یک مفهوم جدید و اختصاصی سرویس دربان سلامتی برای کمک به هر نیاز مهمان است.

مقالات مرتبط

شرکای میراوال با اتحاد ملی در زمینه بیماری های روانی

Rosewood عقب نشینی های New Wellness را در 14 ویژگی آغاز می کند

هتل های Peloton و Kempinski مشارکت در آلمان را راه اندازی می کنند

Accor اولین برنامه سلامتی در اتاق را در Properties in America ارائه می دهد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *