سفرهای دریایی

Aqua Nera اولین سفر خود را در آمازون پرو انجام می دهد

سفرهای آبیکشتی تازه راه اندازی شده با 20 سوئیت رودخانه لوکس ، the آکوا نرا، سفر خود را با موفقیت در آمازون پرو از راه دور از 3 ژوئیه تا 10 ژوئیه 2021 با موفقیت به پایان رساند. سی و هفت مهمان در سه ، چهار و هفت شب اکتشافات در متنوع ترین گونه های جنگلی بارانی جهان ، در سفری اختصاصی به میزبانی مدیر عامل و بنیانگذار شرکت ، Francesco Galli Zugaro.

طراحی سفارشی توسط معمار و شرکت طراحی Noor Studio مستقر در ویتنام ، آکوا نرا دارای سالن های بزرگ داخلی و خارجی ، سالن بدنسازی رو به رودخانه با اولین گوشه بوکس طراح منطقه ، عرشه مشاهده ، اتاق بیلیارد ، سالن خصوصی با امکانات نمایش فیلم ، آبگرم ، و استخر سرپوشیده روباز واقع در قسمت پایین کشتی برای نمایش جنگل های بارانی پانوراما.

برنامه های اولیه شامل برخورد با حیات وحش عجیب و غریب و ماجراهای اعم از پیاده روی در جنگل ، مشاهده دلفین های صورتی آمازونی ، ماهیگیری پیرانا ، کایاک سواری در امتداد شاخه های باریک آب سیاه رودخانه و موارد دیگر بود. گشت و گذارها در گروه های کوچکی انجام می شد که توسط طبیعت شناسان Aqua Expeditions هدایت می شدند و پس از وقفه ای طولانی در عملیات ، هیجان خود را در بازگشت به طبیعت به اشتراک گذاشتند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

مثل این داستان؟ در Dossier مشترک شوید

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor که مقاصد منحصر به فرد و اخبار محصول را برای مسافران مرفه پوشش می دهد. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

پدرو میگوئل اسکافینو ، سرآشپز پرو ، غذاهای این سفر اختصاصی را زیر نظر داشت. او به عنوان مشاور آشپز کشتی های آمازون Aqua Expeditions ، اولین نمایش خود را انجام داد آکوا نرامنوی جدید “جنگل بارانی به میز” ، برجسته محصولات بومی تازه و عجیب و غریب ناشناخته جنگل های آمازون ، و تعهد شرکت اعزامی لوکس بوتیک به پایداری و حمایت از تولید کنندگان محلی را نشان می دهد.

تمرکز Aqua Expeditions بر گردشگری پایدار در ساخت و طراحی غالب است آکوا نرا با استفاده از منابع انرژی کارآمد و مواد نوآورانه قابل بازیافت در سراسر کشتی.

خوب است بدانید: یک مامور بهداشت و ایمنی در کشتی ، تطابق پروتکل های ایمنی و ایمنی Aqua Expeditions را در طول سفر تضمین می کند. همه اعضای خدمه چندین روز قبل از سوار شدن بر روی COVID-19 آزمایش شدند و همچنین مهمانانی که باید 72 ساعت پس از عزیمت ، اثبات نتیجه منفی آزمایش COVID-19 را ارائه دهند. Aqua Expeditions همچنین قادر بود آزمایش آنتی ژن قبل از حرکت را برای مهمانان در حال تسهیل کند و نتایج آن در عرض چند دقیقه در دسترس قرار گیرد. این پروتکل ها به عنوان بخشی مهم از تعهد Aqua Expeditions به ارائه مهمانان با تجربه نهایی در امنیت و آسایش ادامه خواهند یافت.

آکوا نرا همچنین برای اجاره خصوصی در دسترس است و از 153،000 دلار برای 40 مهمان شروع می شود.

مقالات مرتبط

آبراهه ها به رودخانه مگدالنا آمریکای جنوبی می روند

علائم وایکینگ از جدیدترین کشتی اقیانوس شناور هستند

تلاش کریستال برای سفرهای اولیه به ایسلند می رود

Kontiki Expeditions اولین قایقرانی های افتتاحیه را آغاز می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *