تورها

ASTA جزئیات مربوط به تخفیف COVID ، محدودیت های سفر ، مسئولیت و موارد دیگر را به اشتراک می گذارد

انجمن مشاوران سفر آمریکا (ASTA) روز پنجشنبه با رسانه ها صحبت کرد تا موضوعات بی شماری را پوشش دهد ، از آخرین لایحه امداد COVID ، دولت جدید بایدن و اولویت های اصلی بسته های امدادی در آینده تا پرداخت حق کمیسیون و محدودیت های سفر بین المللی .

در میان اعلامیه های برتر ، ASTA به اعضای خود هشدار داده است که از مهلت تعیین شده برای بازپرداخت سطح حقوق و دستمزد تحت برنامه “برنامه حفاظت از پرداخت” (PPP) “بندرگاه امن” آگاه باشند. در بیانیه ای ، ASTA می گوید ، “به اعضایی كه وام PPP دریافت كرده اند ، از 15 فوریه تا 26 آوریل 2020 خسارت كارمندان را كاهش داده اند و هنوز این تخفیف ها را نتوانسته اند بازگردانند ، به آنها توصیه می شود كه در صورت تمایل به بخشش كامل وام ، باید سریع اقدام كنند زیر بندر امن PPP. این قانون پیش بینی کرده است که وام گیرندگان PPP که حقوق هر کارمندی را بازپرداخت می کنند که حداکثر تا 25 دسامبر سال 2020 میزان جبران خسارت خود را کاهش داده باشد ، صلاحیت بخشودگی وام را بدون کسر حفظ می کنند.

“در حالی که آن تاریخ به وضوح فرا رسیده و رفته است ، بسیاری از کارفرمایان هنوز برای هفته گذشته در ماه دسامبر حقوق و دستمزد خود را اجرا نکرده اند و در این صورت ، ممکن است خیلی دیر نباشد که تغییرات لازم را برای ادعای” بندر امن “انجام دهیم. این فقط برای کاهش حقوق کسانی که هنوز در لیست حقوق هستند اعمال می شود – “بندرگاه های امن” جداگانه ای مربوط به تعداد سرانه / FTE وجود دارد.

توجه: ASTA می گوید که می خواهد نظر مشاوران سفر و صاحبان آژانس ها را با توجه به تجربه آنها از روند وام PPP بشنود. اگر کسی وامش را بخشوده شده است ، ASTA مایل است آن را با اعضای دیگر خود (که س questionsالات و بازخورد را در اینجا ارسال می کنند) به اشتراک بگذارد. www.asta.org/covid19 عضو؛ یا هر کسی می تواند ایمیل کند [email protected])

ثبت سطح وکالت

Eben Peck ، معاون اجرایی ، مدافع ASTA ، می گوید که انجمن حمایت و همکاری با رهبری دولت “در مقیاسی که ما قبلاً هرگز انجام نداده بودیم” ، افزود: آنها فعالیت “حدود پنج یا 10 سال” را در یک فعالیت قرار دادند پک می گوید ، از زمان بروز همه گیرى ، ASTA بیش از 150 جلسه ، تماس و بزرگنمایی با رهبران كنگره و همچنین 14 كارزار مردمی و 25000 نفر در این كارزارها داشته است. این افراد در مجموع 105000 تماس تلفنی و ایمیل به مجلس قانونگذاری فدرال و ایالت ارسال کردند. پیش از این ، علامت بالای آب مربوط به قبض AB-5 کالیفرنیا بود که مجموعاً حدود 2500 پیام بود.

امداد COVID جدید

در حالی که قانون CARES نسبتاً سریع تصویب شد ، پك خاطرنشان كرد كه دور دوم بهبود قابل توجهی بیش از هشت ماه به طول انجامید ، زیرا كنگره دوچرخه سواری كرد “در زمانی كه اقتصاد رو به زوال بود”.

در مورد 900 میلیارد دلار تخصیص یافته برای کمک به مشاغل ، آنچه اعضای ASTA باید بدانند اینجا است:

لایحه جدید 284 میلیارد دلار برای بودجه اضافی برای PPP در نظر گرفته است ، از جمله حدود 250 میلیارد دلار برای وام های “قرعه کشی دوم” برای کسانی که قبلاً وام گرفته اند. این برای مشاغل با کمتر از 300 کارمند در حال حاضر است و باید از وام اصلی خود استفاده کرده باشند یا قصد استفاده از آن را داشته باشند. وام گیرندگان باید حداقل 25 درصد کاهش درآمد برای هر سه ماهه سال 2020 نسبت به سال 2019 نشان دهند. حداکثر اندازه وام 2 میلیون دلار است (از 10 میلیون دلار در قانون مراقبت) با این حال ، جدول زمانی و آنچه می توان برای وام ها هزینه کرد ، گسترش یافته است. این درخواست ها می توانند از طریق 31 مارس 2021 درخواست شوند.

اعتبار مالیات حفظ کارکنان نیز تمدید شد. این برنامه به مشاغلی که درآمدشان پایین است امکان دریافت اعتبار قابل استرداد از IRS برای هر کارمند را می دهد (مالیات حقوق و دستمزد ارائه شده توسط کارفرما مانند تأمین اجتماعی). برای سال 2020 ، اعتبار هر کارمند 5000 دلار بود. با لایحه جدید که به ازای هر کارمند به 14000 دلار افزایش یافته و فقط در دو سه ماهه اول اجرا می شود. پک اضافه می کند ، “مهم این است که ، در قانون CARES ، شما نمی توانید PPP بگیرید و اعتبار مالیات حفظ کارکنان را مطالبه کنید. اکنون ، شما مجاز به انجام این عمل به صورت عطف به ماسبق هستید. “

اگر در سال 2020 وام PPP گرفتید ، می توانید برگردید و اعتبار مالیات حفظ کارکنان را مطالبه کنید – تنها محدودیت این است که نمی توانید از آن وجوه برای پرداخت همان فعالیت ها استفاده کنید. برای سال 2021 ، همچنین می توانید اعتبار مالیات را پیش پرداخت کنید تا برای آن سه ماه از دولت بودجه دریافت کنید.

پک اضافه می کند که لایحه جدید “در مورد بیکاری [is] صادقانه بگویم ، کمی سخاوتمندانه تر. ” در حالی که قانون CARES شامل یک مکمل 600 دلاری فدرال برای بیکاری (که در پایان ژوئیه سال 2020 منقضی شد) بود ، لایحه فعلی فقط 300 دلار اضافی تا 14 مارس 2021 ارائه می دهد. و ، در مورد کمک به بیکاری همه گیر ، که شامل پیمانکاران مستقل بود ( ICs) ، تا 14 مارس تمدید شده است اما مزایا از 5 آوریل 2021 قابل پرداخت نیستند. پك می گوید این “پنجره كوتاهی” است و می تواند برای انجام لایحه دیگری كنگره را تحت فشار قرار دهد.

با کمترین بودجه در دسترس (این لایحه 900 میلیارد دلار در برابر 2.2 تریلیون دلار برای قانون CARES است) ، پک می گوید آخرین کمک در واقع برای تعدادی از اعضای ASTA ، به ویژه برای کسانی که دارای یک یا چند W-2 هستند ، بهتر است. برای IC ها ، این در مورد وضعیت موجود است.

بعدی چیست

به گفته ASTA ، علی رغم آخرین لایحه تسکین ، که برخی “اتاق تنفس” را فراهم می کند ، به کمک بیشتری احتیاج خواهید داشت – و به صورت کاملاً کوتاه مدت. پک خاطرنشان می کند که دموکرات ها کنترل سنا را (علاوه بر حفظ اکثریت خود در مجلس نمایندگان) “به طرز چشمگیری” بهبود می بخشند و یک بسته قابل توجه کمک به COVID را بهبود می بخشد.

یکی از مهمترین اولویت های ASTA همچنان عبور از سیستم است شروع مجدد قانون، که یک لایحه در مجلس و سنا است. خوب است بدانید: در پایان سال گذشته ، این لایحه 60 حامی مالی در مجلس سنا داشت (با 30 دموکرات و 30 جمهوری خواه تقسیم شد) ، که ضد Filibuster است. این یک برنامه جدید وام قابل بخشش است ، که “بسیار بزرگتر” از PPP است و بخشش آن وام ها بر اساس از دست دادن درآمد شما در سال 2020 است. پک می گوید: “ما این روش را دوست داریم.”

وی اضافه می کند ، “ما ، به عنوان یک کشور ، باید به دنبال حمایت از بخشهایی باشیم که بیشتر از آنها آسیب دیده اند [the coronavirus pandemic] و درآمد آنها طولانی ترین زمان برای بازیابی است – و متأسفانه ، ما در حال حاضر در این گروه هستیم. ” برای این منظور ، ASTA از بودجه ویژه آژانس های مسافرتی ، “یا حداقل ، بودجه خاص برای مشاغل صنعت مسافرت” حمایت خواهد کرد.

پک در مورد اعتبار بالقوه مالیاتی ، که در سال 2020 در کنگره مطرح شده است ، می گوید: “این بیشتر یک چیز بهبودی است تا یک مسئله تسکین و بقا.” با توزیع واکسن ، این “فاز” ای است که صنعت می تواند خیلی زود به آن برسد. پک می افزاید ، ASTA کاملاً از چنین اعتباری پشتیبانی می کند.

و آخرین ، نه مهمترین نکته ، ASTA به دنبال سپر مسئولیت COVID است که طبق گفته پک “یکی از معاملات بزرگ در هشت ماه گذشته” بود. “ما از اعضای خود نمی خواهیم ، اعم از اوقات فراغت و یا آژانس های شرکتی ، برای اعزام افراد در جاده از نظر قانونی مواجه شوند” و نمونه ای به آنجا می رسد که مسافر بیمار می شود و تصمیم به شکایت می گیرد. به گفته پک ، این مورد در میان جمهوری خواهان در کنگره بیشتر از دموکرات ها مورد حمایت قرار گرفته است ، بنابراین بعید است که در لایحه جدید به این موضوع پرداخته شود.

پیتر لوباسو ، معاون ارشد رئیس جمهور و مشاور عمومی ASTA ، می افزاید که به جای سپر ، ساده ترین راه برای محافظت از خود آژانس ها ، درخواست از مشتری ها برای امضای معافیت قبل از سفر است. او می گوید: “تفاوت های زیادی در رابطه با چگونگی قابل اجرا بودن معافیت ها وجود دارد … اما این مطمئناً عنصری است که باید در این جهان پس از COVID که در آن زندگی می کنیم ، مراقبت های لازم را انجام دهیم.” وی گفت: “اما من فکر می کنم راه حل بزرگتر و ارزشمندتر برای به دست آوردن صنعت ، نوعی مصونیت پتو باشد که از صاحبان مشاغل از هر راه راه محافظت می کند ، مادامی که آنها از هرگونه الزامات فدرال ، ایالتی یا محلی پیروی کنند. تا آنجا که به تجارت آنها مربوط می شد. “

هماهنگی محدودیت های سفر

فراتر از تسکین جدید COVID ، ASTA از محدودیت های هماهنگ سفر بین المللی (و ایالتی) ، خواه قرنطینه ، آزمایش ، اثبات واکسیناسیون یا موارد دیگر ، حمایت خواهد کرد. “اینها س questionsالات واقعاً پیچیده ای هستند که [Biden] دولت و همتایان خارجی آنها مجبور به کنار آمدن هستند و ما می خواهیم بتوانیم به پیشنهاد ایده ها کمک کنیم. “

وقتی از او سوال شد که راه حل “ایده آل” چیست ، لوباسو کمتر در مورد “ماده مورد نیاز ، به همان اندازه یکنواختی” است.

پک اضافه می کند ، با این وجود ، “اگر من پادشاه می شدم ، راه حل ایده آل” این است که یا سازمان بهداشت جهانی یا سازمان جهانی جهانگردی قوانینی را برای ورود مسافران بین المللی به کشور شما تعیین می کنند ، که به عنوان مثال ، مسافران باید آزمایش شوند سه روز قبل و یک بار دیگر روی زمین. وی آن را به واکنش جهان پس از 11 سپتامبر تشبیه کرد ، جایی که همه کشورها باید استانداردهای امنیتی خود را به روز کنند و اگرچه مدتی طول کشید ، اما به نتیجه رسید. پک می گوید: “این کار آسان نخواهد بود.”

پرداخت های کمیسیون

ASTA همچنین در خواستار پرداخت به موقع کارمزد از تأمین کنندگان فعال بوده است. لوباسو از تأمین كنندگانی كه تغییراتی در ساختار پرداخت خود ایجاد كرده اند تقدیر می كند اما می افزاید كه در مورد پیشرفت ها چیز قابل توجه دیگری وجود ندارد. در مورد آژانس های میزبان ، آیا باید کمیسیون پس از پرداخت آن فراخوانده شود ، لوباسو می گوید که به روش های مختلفی می توانند از خود محافظت کنند. وی می افزاید: یکی از این راه ها ایجاد یک حساب سپرده است “اما این مسائل صریحاً در مورد مسئله بزرگتر اطمینان از بقای کانال توزیع آژانس مسافرتی با اطمینان از اینکه به موقع تر پرداخت ها انجام می شود ، فرعی هستند.”

این مقاله در ابتدا در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

ASTA ، سفرهای ایالات متحده: بسته جدید امداد COVID بهتر از هیچ چیز نیست

مشاور اینتل از استیو اسموتریس ، فروش جهانی VP جدید Seabourn

حامیان ترامپ طوفان در پایتخت آمریکا ؛ صنعت سفر واکنش نشان می دهد

مهمان نوازی و مسافرت سteالات: بهترین سال 2020 ؛ انتظارات برای سال 21

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *