سفر لوکس

Ballyfin Demesne اعلام جدید GM؛ بازگشایی املاک در 2 ژوئن

Ballyfin Demesne پیش از بازگشایی ، انتصاب پیتر وایت را به عنوان مدیر کل جدید خود اعلام کرده است. حرفه وایت شامل 30 سال تجربه در مدیریت مهمانداری در هتل های پنج ستاره در سراسر جهان است. بالی فین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل محدودیت های بیماری همه گیر در ایرلند ، در 2 ژوئن 2021 بازگشایی می شود.

کار وایت در وطن خود استرالیا آغاز شد ، با داشتن سمت های مدیریتی در هتل های مختلف بوتیک در سراسر کشور ، تا زمانی که مسیر حرفه ای او را به عنوان مدیر خدمات میهمان در Rimrock Resort در بانف ، کانادا ، عضو هتل های پیشرو جهان به آمریکای شمالی آورد .

سپس وایت برای مدیریت دفتر کار هتل Pelham در لندن به انگلیس رفت. چندی نگذشت که وایت به هتل Lucknam Park Hotel ، یک هتل پنج ستاره خانه ای روستایی در نزدیکی Bath منتقل شد ، جایی که او 11 سال آینده را برای انتقال به عنوان مدیر مقیم در آنجا سپری کرد.

یک مسافر مشتاق و یک علاقه مند به فضای باز ، وایت به زیر نیوزیلند برگشت تا مدیر کل Treetops Lodge & Estate شود و در نهایت به توسعه ، افتتاح و اداره Llge Marlborough کمک کند.

قبل از پیوستن به بالی فین ، وایت به عنوان مدیر استراحتگاه کامالایا در کوه سامویی ، تایلند خدمت می کرد ، یکی از برجسته ترین مکان های سلامتی.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان شما در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

پیتر وایت در استرالیا متولد شد و در کالج گردشگری و مهمان نوازی در بریزبن تحصیل کرد و بعداً دریافت کننده بورس تحصیلی Master Innholder در دانشکده مدیریت دانشگاه Cranfield شد.

Ballyfin Demesne هتلی در خانه های روستایی است که در 600 هکتار در دامنه کوه های Slieve Bloom ایرلند واقع شده است. این ملک تاریخی پس از مرمت هشت ساله در ماه مه 2011 بازگشایی شد. این ملک دارای 21 اتاق به صورت جداگانه ، فضای داخلی تزئین شده با هنر و اشیای عتیقه ایرلندی ، و محوطه های خصوصی شامل یک دریاچه 28 جریب ، جنگل های باستانی ، احمقانه ها و غارها است. میهمانان می توانند از ناهار خوری لذیذ ، استخر سرپوشیده و آبگرم و فعالیت های عالی کشور مانند ماهیگیری ، اسب سواری ، تیراندازی با کبوتر سفالی ، تیراندازی با کمان ، شاهین و غیره لذت ببرند.

مقالات مرتبط

Boutique DMC Crafted Ireland اجراهای Ardú Luxury را فقط برای اعضا راه اندازی می کند

Ermanno Zanini به نام VP منطقه ای و GM از برج العرب جمیرا نامگذاری شده است

سنگ پنهان ایرلند: Ballyfin Demesne

Virtuoso مری بث ورسل را به عنوان جانشین ، بازاریابی محصول منصوب می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *