دسته‌بندی نشده

Belmond Revamps Splendido Mare ، مجموعه هایی را برای آموزش اضافه می کند

بلموند ، اکنون تحت مالکیت LVMH ، در پشت صحنه مشغول آماده سازی برای بازگشت به سال 2021 برای سفر بوده است. ما این را می شنویم Splendid Seaside ، در هتل بلموند، در پورتوفینو، ایتالیا در 16 آوریل با بازسازی کامل توسط آژانس طراحی پاریس Festen Architecture بازگشایی می شود. “مادیان” اولین بار است که تحت مالکیت LVMH بازسازی شده است. هرکدام از 14 اتاق و سوئیت هتل به صورت محلی برای تهیه اثاثیه و وسایل تهیه شده اند که گویای موقعیت مکانی این ملک کوچک در قلب بندر شیک Portofino است. یکی از این سوئیت ها از آوای گاردنر الهام گرفته شده است که هنگام فیلمبرداری “The Barefoot Contessa” در سال 1954 با همفری بوگارت ، بازدید کننده مکرر مهمان خانه بود.

همچنین اسپلندیدو ماره قطعاتی از هنرمند ایتالیایی گابریل کاپلی را سفارش می دهد که به سادگی مدرنیستی شهرت دارد. عکاسی های سینمایی و قطعات انتزاعی توسط هنرمندان لیگوریایی نیز برای به تصویر کشیدن مقصد ، تاریخچه و منظره آن انتخاب شده اند.

ما با اضطراب می شنویم که خواهر باشکوه اسپلندیدو ماره ، هتل زرق و برق دار، که در بالای تپه قرار دارد و مشرف به خلیج زیبای Portofino است ، اخبار مربوط به بازسازی را در دست ساخت دارد.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصد و تفریحگاه های عاشقانه و موارد دیگر مطلع شوید.

به طور جداگانه ، بلموند گفت که مسیرهای جدیدی را به داخل مشهور دارد ونیز سیمپلون-شرقی-اکسپرس برای فصل 2021. این قطار که به دلیل تجربه “سفر آهسته” خود در سراسر اروپا از داخل واگن های Art Deco شناخته می شود ، دارای پنج نقطه شبانه روزی در رم ، فلورانس ، ژنو ، بروکسل و آمستردام است که برنامه سفرهای منحصر به فرد را دارد.

Venice Simplon-Orient-Express همچنین در این فصل سه Grand Grand Suite را به نمایش می گذارد و مجموع آنها را به شش مورد می رساند. سوئیت های جدید – وین ، پراگ و بوداپست – دارای حمام اختصاصی با دوش ، تخت های دو نفره و یک اتاق نشیمن با گرمایش از کف هستند. مهماندار کابین 24 ساعته شخصی ، شامپاین با جریان آزاد ، ناهار خوری در اتاق و نقل و انتقالات شخصی از و به قطار نیز در این هتل قرار داده شده است. نکته: مشاوران سفر می توانند یکی از کالسکه های گرند سوئیت را برای مشتری خود (فکر کنید تصاحب خصوصی سه گرند سوئیت) برای منافع عالی و حریم شخصی خود اجاره کنند.

مقالات مرتبط

بلموند دو مدیر کل جدید منصوب می کند

مجموعه Coworth Park Dorchester Collection یک کلبه مستقل را افتتاح می کند

مجموعه Oetker اولین هتل ایتالیایی را در Capri افتتاح می کند

هتل Ca ‘di Dio ونیز که برای مه 2021 افتتاح می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *