تورها

Belmond Splendido Mare در ماه آوریل پس از بازسازی کامل بازگشایی می شود

Splendido Mare ، در هتل Belmond ، Portofino پس از بازسازی کامل توسط آژانس طراحی پاریس Festen Architecture در 16 آوریل 2021 بازگشایی می شود. “مادیان” اولین بار است که تحت مالکیت LVMH بازسازی شده است. معماری Festen با الهام از میراث دریایی خود ، صنعت سنتی را به روش های معاصر ، با اشیا عتیقه و وسایل سفارشی ، تفسیر کرد.

در سراسر ملک می توان به تاریخچه بندر مراجعه کرد. هرکدام از 14 اتاق و سوئیت دارای چوبهایی با منبع محلی و لاک الکل زده شده است که به طور سنتی در قایق های ماهیگیری و قایقرانی استفاده می شود که در بندر قرار دارند ، در حالی که الگوهای طناب در تزیینات سر تخته ها بافته می شود. گره دریایی نشان هتل است و از طریق نقاط تماس ، از ظروف شیشه ای و ظروف گرفته تا کلیدهای اتاق به آن اشاره می شود. از رنگهای سنتی لیگوریایی ساختمانهای بندرگاه – یک پالت از عنبر ، مایل به قرمز و سبز دریا – برای برجسته سازی طاق نماها و سقفها استفاده می شود. طراحی کف چوبی نیز از کلیسای سن جورجیو در شهر الهام گرفته شده است. حمام ها از کابین های ساحلی همسایه سانتا مارگریتا الهام می گیرند.

به عنوان سرآغاز دهه 50 Portofino ، مهمانان می توانند مبلمان مدرن زیادی را در اواسط قرن پیدا کنند. هر اتاق مهمان دارای اشیای عتیقه معتبر مانند صندلی های صندلی چوبی میوه ای توسط پائولو بوفا و گیو پونتی ، صندلی های گردویی توسط اولریش گوگیلمو و لامپ های رومیزی توسط اسکار تورالاسکو است. این وسایل با پارچه های ایتالیایی توسط لورو پیانا و روبلی لایه بندی شده و لامپ های دیواری آن از شیشه مورانو است. یکی از این سوئیت ها از آوای گاردنر الهام گرفته شده است که هنگام فیلمبرداری “The Barefoot Contessa” در سال 1954 با همفری بوگارت ، بازدید کننده مکرر مهمان خانه بود.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

هشت اتاق برای انعکاس هر عنصر الهام بخش طراحی نامگذاری شده اند. La Marea (جزر و مد) ، Fioco (لبه) ، Gozzo و Riva (قایق) به میراث دریایی اشاره می کنند ، در حالی که La Baia (خلیج) ، Aurora (طلوع جدید) ، Libeccio (باد جنوب غربی) و Tramontana (باد شمالی) از اطراف تماس می گیرند زیبایی و پدیده های طبیعی.

Splendido Mare همچنین یک مجموعه هنری سرپرستی با قطعات سفارش داده شده توسط هنرمند ایتالیایی گابریل کاپلی ، مشهور به سادگی مدرنیستی خود خواهد داشت. عکاسی های سینمایی و قطعات انتزاعی توسط هنرمندان لیگوریایی نیز برای به تصویر کشیدن مقصد ، تاریخچه و منظره آن انتخاب شده اند.

مقالات مرتبط

بلموند مسیرها ، سوئیت هایی را برای Venice Simplon-Orient-Express اضافه می کند

هتل Ca ‘di Dio ونیز که برای مه 2021 افتتاح می شود

تازه وارد لندن: با خاویر لبلاود ، جنرال موتورز از Belmond Cadogan گپ بزنید

Rosewood Rome به عنوان چهارمین برند در ایتالیا در سال 2023 افتتاح می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *