سفر لوکس

Bodrum EDITION از مشارکت ها و به روزرسانی های آشپزی 2021 رونمایی می کند

چاپ بدروم همکاری سرآشپزهای جدید و پاپ آپ را به عنوان بخشی از تقویم آشپزی خود برای فصل آینده اعلام کرده است. این تجربیات در صورت بازگشایی هتل در 19 آوریل علاوه بر غذاهای معاصر دریای اژه و آناتولی در Kitchen توسط عثمان سزنر ، غذاهای ترکیبی آسیا در Morena توسط Inari Omakase و امضای پرو و ​​آمریکای لاتین توسط سرآشپز مشهور Diego Muñoz در Brava در دسترس خواهد بود. .

موارد برجسته فصل آشپزی 2021 شامل موارد زیر است:

در Morena ، رستوران تمام روز Bodrum EDITION ، سرآشپز اجرایی و “سوارکار آزاد” پرو ، دیگو موگوز با بهترین رستوران آسیایی استانبول ، ایناری اوماکاسه همکاری می کند. این فضا از یک فضای غیررسمی عقب نشینی در طول روز تا هنگام ظهور پاپ آپ Inari تکامل می یابد ، تا یک منوی شام مرتب را که دارای استعداد ژاپنی است ، ارائه دهد. پاپ آپ جدید دارای منویی متشکل از تنوع زیستی محیط زیست است که فقط از تازه ترین تولیدات محلی ترکیه پیشنهاد می کند.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماههای عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصد در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

در آشپزخانه ، رستوران با آشپز مشهور مشهور ترک ، عثمان سزنر ، خالق تحسین منتقدان ، Ur Urla ، همکاری می کند. Sezener مفهوم جدیدی را برای باز کردن فضای شام ایجاد کرده است ، با منویی که واقعاً از جامعه محلی پشتیبانی می کند و میهمانان را در مجموعه ای از طعم های بومی غوطه ور می کند. بسیاری از مواد اولیه ارائه شده به طور پایدار از مزارع اطراف و همچنین باغ های خود ملک تهیه می شوند. Kitchen که شامل محصولات تازه از جمله گیاهان ، سبزیجات سالاد ، سبزیجات و ماهی و گوشت تازه است ، همه چیز در مورد کشف سواحل ترکیه است.

دیگو موونوز در سراسر جهان در پاریس ، سیدنی ، لیما ، بالی ، لیسبون ، کپنهاگ ، میامی و هر تعداد از شهرهایی که می توانید حساب کنید ، آشپزی کرده است ، اما ریشه های او به شدت با خاک پرو مرتبط است. مثل همیشه ، BRAVA ، رستوران برجسته هتل ، یک منوی پیشرفته با الهام از پرو را برای فصل 2021 با غذاهای معتبر ، مانند آرایه ای از روغن های تازه تهیه شده محلی و غذاهای سنتی معروف ، مانند Lomo Saltado و Nikkei Ceviche ارائه می دهد . در BRAVA Bar ، مفهوم نوشیدنی بر اساس میکسولوژی مبتکر ساخته شده است که از طعم های محلی موجود در منطقه که به آمریکای لاتین ادای احترام می کنند ، تعارف می کند. BRAVA همچنان میزبان تعدادی از همکاری ها با نام های مشهور موسیقی ، هنر و مد خواهد بود.

ساحل Morena “با آرامش و آرام” برای این فصل آینده راه اندازی شده است تا کابین های خصوصی بیشتری ارائه دهد. دی جی های بین المللی و محلی برای برنامه سرگرمی تابستانی اقامتگاه میهمانان خود را برگزار می کنند و هر جمعه و شنبه میزبان یک سری مهمانی های ساحلی هستند.

مهمانان در Bodrum EDITION می توانند با تجربه های اسپا و سلامتی از جمله جلسات روزانه رایگان یوگا ، INSCAPE ، شریک مدیتیشن EDITION و سفرهای قایق تفریحی ، از بقیه پیشنهادات هتل لذت ببرند.

مقالات مرتبط

پرواز به ترکیه ، فقط درمانی برای بلوزهای Covidtime

Fauchon Hospitality هتل دوم ، Fauchon L’Hotel کیوتو را افتتاح می کند

سلیقه عجیب و غریب اروپا

Windows to Paradise Pop-Up گیاهی Bonberi را راه اندازی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *