سفرهای دریایی

Castell Son Claret در مایورکا از تحولات جدید رونمایی می کند

Castell Son Claret در مایورکا ، اسپانیا از تحولات جدیدی رونمایی کرده است که شامل چهار باغ سوئیت جدید ، یک گزینه غذای جدید “سرویس باغ” و یک رستوران با کیفیت عالی Sa Clastra است.

ایجاد شده از یک قلعه قرن نوزدهم ، هتل های پیشرو جهان این ملک 41 اتاق دارد و در یک محوطه 326 هکتاری واقع در کشور واقع شده است و دارای حومه کوهستانی است که یادآور منظره توسکانی است ، ایده آل برای پیاده روی ، دوچرخه سواری و بازگشت به طبیعت.

با الهام از سبک اواسط قرن دهه 50 و 60 ، هر چهار مجموعه جدید 807 فوت مربع فضا را ارائه می دهد. این سوئیت های پر نور دارای پنجره هایی از کف تا سقف هستند که می توانند منظره ای خیره کننده از رشته کوه Tramuntana تحت حفاظت از یونسکو را که ملک Castell را در آغوش گرفته است ، فراهم کنند.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

املاک بزرگ تفریحگاه و حومه اطراف فضای زیادی را در فضای باز فراهم می کند ، به طور طبیعی امکان “فاصله” را فراهم می کند. برای تکمیل این ، هتل اخیراً مفهوم ناهار خوری جدیدی را با عنوان “سرویس باغ” ارائه داده است که به موجب آن مهمانان می توانند غذا و نوشیدنی را از منوی سرویس اتاق خود برای تحویل به مجموعه خود یا یکی از بسیاری از گوشه های خصوصی محوطه و باغهای هتل سفارش دهند. . میهمانان حتی می توانند مهمانی پایلا خود را برگزار کنند ، تیم کاستل پالا تازه ساخته شده را در یک ظرف دایره ای سنتی ، همراه با یک بطری شراب خنک و دسر تحویل می دهد تا “مهمانان مجبور نباشند ماهیچه ای را حرکت دهند و می توانند از یک تفریح ​​آرام لذت ببرند. ناهار نقاشی دیواری که تا بعد از ظهر ادامه دارد. “

رستوران جدید هتل ، Sa Clastra ، در پاسیوی بزرگ مرکزی Castell Son Claret واقع شده است و سرپرست آن آشپز جوان مایورکا ، جوردی کانتو است. این یک ناهار خوری عالی است که غذاهای سراسر جهان را سرو می کند و با استفاده از مواد محلی آنها را تفسیر مجدد می کند و از میراث آشپزی مایورکا که از سنت غذای آهسته است ، تجلیل می کند. Sa Clastra برای شام پنج شب در هفته باز است ، دو منوی مزه دار ارائه می دهد که با توجه به فصول و موارد موجود در محلی تغییر خواهد کرد.

Castell Son Claret فصل را تا پایان ماه نوامبر سال جاری تمدید کرده و فرصت های بیشتری را برای برنامه ریزی برای تعطیلات مدیترانه ای پاییزی فراهم کرده است.

اتاق های دوتایی املاک در Castell Son Claret برای هر شب از 550 یورو (از 652 دلار آمریکا) قیمت دارند. نرخ ها شامل صبحانه ، مالیات و خدمات روزانه است. نرخ ها برای آژانس های مسافرتی کاملاً قابل سفارش است.

مقالات مرتبط

Boca Raton Resort & Club Independent ، Rebrands ، Renovates

هتل چهار فصل میلانو با ظاهری جدید بازگشایی می شود

جزیره خصوصی Naladhu با شروع کار Reno ، در پاییز بازگشایی می شود

Airelles Saint-Tropez ، Château de la Messardière افتتاحیه 1 جولای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *