سفرهای دریایی

CDC در مورد سفارش نیاز به استفاده از ماسک صورت در حمل و نقل عمومی صادر می کند

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) سفارش در تاریخ 29 ژانویه برای جلوگیری از شیوع COVID-19 نیاز به استفاده از ماسک (بالای دهان و بینی) توسط مسافران است. اپراتورهای حمل و نقل همچنین باید از تمام افراد موجود در هواپیما هنگام سوار شدن ، پیاده شدن و در طول سفر ماسک استفاده کنند. بعلاوه ، متصدیان مراکز حمل و نقل باید از همه افراد هنگام ورود یا قرار گرفتن در محل های حمل و نقل ، ماسک استفاده کنند.

این دستور باید توسط کلیه مسافران حمل و نقل عمومی (از جمله ، هواپیما ، کشتی ، کشتی ، قطار ، مترو ، اتوبوس ، تاکسی ، سهام سوار و موارد دیگر) که به داخل یا خارج از ایالات متحده سفر می کنند و همچنین اپراتورهای حمل و نقل دنبال شود. (خدمه ، رانندگان ، هادی ها و سایر افراد) و مجریان مراکز حمل و نقل (فرودگاه ها ، پایانه های اتوبوس یا کشتی ، ایستگاه های قطار یا مترو ، بنادر دریایی ، بنادر ورودی) یا هر منطقه دیگری که امکان حمل و نقل را در ایالات متحده فراهم کند.

به اپراتورهای حمل و نقل گفته می شود که فقط روی کسانی که ماسک زده اند سوار شوند. به مسافران دستور دهید كه قانون فدرال به پوشیدن ماسك و عدم رعایت قانون فدرال نیاز دارد. مسافران را برای حمل و نقل برای هر کسی که ماسک به دست ندارد نظارت کنید و از آنها بخواهید مطابقت داشته باشند. از کسی که از رعایت آن خودداری می کند پیاده شوید. و اطلاع رسانی برجسته و کافی را برای تسهیل آگاهی و انطباق با الزام به استفاده از ماسک در اختیار مسافران قرار دهند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

در دستور CDC ذکر شده است که الزام به ماسک زدن تحت چندین شرایط اعمال نمی شود ، از جمله هنگام غذا خوردن ، نوشیدن یا مصرف دارو برای دوره های کوتاه مدت. در حالی که ارتباط با کسی که کم شنوا است و توانایی دیدن دهان برای برقراری ارتباط ضروری است. اگر در هواپیما استفاده از ماسک اکسیژن مورد نیاز باشد. و هویت خود را تأیید کنید مانند در هنگام غربالگری اداره امنیت حمل و نقل یا توسط بلیط یا نماینده دروازه.

حمل و نقل شخصی که برای استفاده غیر تجاری (از جمله سایر موارد) انجام می شود از این سفارش مستثنی است.

برای راهنمایی بیشتر در مورد استفاده از ماسک برای کاهش سرعت گسترش COVID-19 ، مراجعه کنید www.cdc.gov.

این مقاله در ابتدا در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

Biden Signs Exec. سفارش ایمنی COVID در سفر ؛ ASTA واکنش نشان می دهد

اکنون ایالات متحده برای ورود هوا نیاز به اثبات آزمایش منفی COVID دارد

United و CDC ابتکار جستجوی تماس با ما را در همه پروازها راه اندازی می کنند

ASTA ، سفرهای مسافرتی ایالات متحده برنامه پیشنهادی برای نجات اضطراری بایدن را تحسین می کنند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *