تورها

COMO اقامت طولانی مدت “حباب سفر” را در تایلند آغاز می کند

با ویزای توریستی 60 روزه جدید که اخیراً برای راه اندازی مجدد اقتصاد گردشگری تایلند راه اندازی شده است – توسط انتشارات خواهر ما گزارش شده است آژانس مسافرتی– هتل ها و استراحتگاه های COMO “حباب COMO” را برای اقامت طولانی مدت حداقل 21 شب در دو ملک تایلندی خود ، COMO Metropolitan Bangkok و COMO Point Yamu Phuket طراحی شده است.

با رعایت کامل قوانین قرنطینه تایلند برای بازدید کنندگان بین المللی ، این سفر با انتخاب یک فرودگاه لوکس و سپس اقامت 15 شب در هتل شهر COMO متروپولیتن بانکوک COMO آغاز می شود. در این دوره ، تیم آشپزخانه مشغول تهیه منوهای روزانه غذاهای مغذی و خوشمزه خواهند بود. برای بهره مندی از سلامتی جسمی و روحی ، کلاس های یوگای رایگان و مراقبه راهنمایی در طول اقامت ارائه می شود.

وقتی اقامت در بانکوک به پایان رسید ، میهمانان به جزیره پوکت منتقل می شوند تا تجربه COMO خود را در COMO Point Yamu با طراحی Paola Navone ادامه دهند. عقب نشینی صخره ای در ضلع شرقی پوکت ، در نوک کیپ یامو با منظره ای از دریای آندامان واقع شده است. در حالی که هفت شب در بسته حباب COMO 21 شب گنجانده شده است ، هفته های اضافی در COMO Point Yamu را می توان اضافه کرد.

رویداد مجازی رایگان

چرخش بازگشت به سفر: مرحله 4

آیا شما آماده راهنمایی مشتریان خود از طریق “عادی جدید” سفر هستید؟ برای تحریک بازگشت به سفر ، از 15 دسامبر 2020 از ساعت 1 بعدازظهر تا 20:20 بعد از ظهر EST به ما بپیوندید: قسمت 4 مجموعه مجازی رایگان ما در جزایر کیمن ، جمهوری دومنیکن و Seabourn در بالاترین زمان ارائه می شود. رویه های سفر به تاریخ ، پروتکل های ایمنی و بهداشتی که برای ایمن نگه داشتن مهمانان اعمال کرده اند ، فعالیت هایی که برای بازدیدکنندگان آزاد است ، آنچه مشتریان شما باید در هنگام سفر بدانند و موارد دیگر! برای مشاهده دستور کار کامل و ثبت نام در کارت رایگان خود به سایت www.pivotingbacktotravel مراجعه کنید.

در اینجا میهمانان می توانند از سفرهای جنگلی ، دوچرخه سواری در کوهستان و کباب غذاهای دریایی زیر ستاره لذت ببرند.

در COMO Metropolitan Bangkok ، پانل کامل ، چای بعد از ظهر روزانه ، جلسات هوشیاری روزانه ، دوبار پر کردن مینی بار و ترانسفرهای برگشتی فرودگاه شامل می شود. همچنین میهمانان دو آزمایش غربالگری COVID-19 و دو بار بررسی دما در روز دریافت می کنند. یک پرستار 24H برای هر گونه کمک پزشکی و یک گواهی رسمی برای اعلام وضعیت سلامتی پس از عزیمت ارائه می شود. در پوکت ، صبحانه روزانه ، سفر چهار ساعته غروب آفتاب با قایق تفریحی اختصاصی رفت و آمد مکرر ، یک ماساژ 90 دقیقه ای COMO Shambhala برای دو نفر و یک تجربه صرف غذا در ویلا و کلیه مزایای ویلا در آن گنجانده شده است.

مقالات مرتبط

جزیره کاکائو COMO برای بازگشایی 1 سپتامبر

تایلند از بیمه پزشکی اجباری برای بازدید کنندگان رونمایی می کند

Como Shambala اولین همراه دیجیتال سلامتی است

درخت Banyan به دنبال تغذیه پایدار در جهان پس از COVID است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *