تورها

Crystal Endeavour برای سفرهای ابتدایی به ایسلند می رود

تلاش کریستال ، اولین قایق تفریحی لوکس “ساخت آلمان” Polar Class 6 (PC6) برای سفرهای دریایی کریستال، با یک خدمه کامل واکسینه شده از استرالسوند خارج شد و قرار است در 15 ژوئیه به ریکیاویک ، ایسلند برسد ، و از آنجا در اولین سفر خود در 17 ژوئیه حرکت خواهد کرد. جشن دور بادبان در اسکله در کارخانه کشتی سازی MV Werften برگزار شد ، جایی که کشتی طراحی و ساخته شده است.

تلاش کریستال اولین سفر دریایی از 17 تا 27 ژوئیه 2021 به عنوان بخشی از یک سفر غوطه وری 10 شبه که ایسلند را دور می زند. “سفر لوکس ایسلند” سفرها از مبدا کشتی ریکیاویک رفت و برگشت می کنند. پس از این سریال ، 10 شب “سفر وایکینگ ها: ایسلند و نروژ” از ریکیاویک به ترومسو ، نروژ که از 5 سپتامبر 2021 حرکت می کند ، دنبال می شود.

از سفرهای اضافی پاییز می توان به “اکتشاف فیورد نروژی و جزایر اسکاتلند” 13 شبه از ترومسو به لندن اشاره کرد که از 15 سپتامبر 2021 آغاز می شود ، شامل فیوردها و گنجینه های یونسکو در نروژ و یک شب اقامت در ادینبورگ و 11 شب “برتون ، بوردو” و فراتر از آن “از لندن به لیسبون در تاریخ 28 سپتامبر 2021 ، و با دو شب در قلب بوردو و یک تماس شبانه در لندن برجسته شده است.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

تلاش کریستال، که نهمین کشتی ناوگان خط کروز است ، در 26 ژوئن ، در استرالسوند با مانوئلا شوسیگ ، نخست وزیر مکلنبورگ-پمرانای غربی به عنوان مادرخوانده کشتی ، تعمید داده شد.

این کشتی که دارای طبقه بندی PC6 است و آن را قادر می سازد تا در مناطق قطب شمال و قطب جنوب حرکت کند ، نسبت پرسنل به میهمان یک به یک دارد و فقط 200 مهمان را در 100 سوئیت کاملاً سرپوشیده و تمام ساقی سرویس می کند. گزینه های غذاخوردی آن شامل Umi Uma است – که به عنوان اولین و تنها رستوران ژاپنی در کشتی اعزامی تبلیغ می شود – و Prego ، که غذاهای عالی ایتالیایی را سرو می کند. همچنین سرویس اتاق 24 ساعته و تجربه اختیاری Vintage Room وجود دارد.

به گفته کریستال ، در میان سایر امکانات ، کشتی دارای تنها کازینو در یک قایق تفریحی اعزامی است. یک دکوراسیون دو طبقه با شیشه ، استخر اسب دریایی و جکوزی را در خود جای داده است. سالن و اسپا Crystal Life با خدمات کامل با یک مرکز تناسب اندام ؛ و یک عرشه تفرجگاه پیچیده شده است. امکانات ویژه اعزامی شامل فضاهای غنی سازی با فناوری پیشرفته ، اتاقهای گلی تعیین شده و سالن Expedition و Helicopter Lounge خواهد بود.

در مارینای این ناوگان ناوگان Zodiacs ، kayaks ، تجهیزات اسنورکل و یک فروند شناور 6 مهمان و دو هلی کوپتر در مناطق منتخب جهان وجود دارد. تجهیزات اکتشافی شامل یک وسیله نقلیه از راه دور (ROV) برای مشاهده دریا در عمق 1000 فوت و یک دوربین دوربرد گیمبل است که روی دکل نصب شده است و می تواند برای مشاهده حیات وحش و مناظر بیش از یک مایل دورتر بزرگنمایی کند. میهمانان می توانند با راهنمایان اعزامی در Palm Court و Expedition Lounge که تجهیزات را برای هشدار مناظر مورد علاقه خود از نزدیک مشاهده می کنند ، شرکت کنند.

مقالات مرتبط

باد نقره ای Silversea برای تبدیل شدن به کلاس یخ

Sultry Eco-Adventure: Destruction Cruise-Warm-Weather

Hurtigruten برای اجرای سفرهای دریایی Pole-to-Pole Expedition در سال 2022

سفرهای Lindblad برای بازگشت به ایسلند در این تابستان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *