سفر لوکس

Crystal ResumeS عملیات دریایی خود در اقیانوس

سفرهای دریایی کریستال از روز شنبه عملیات سفر دریایی خود را در اقیانوس از سر گرفت آرامش کریستال از بندر ناسائو در مسیر سفر “لوکس باهاما فرار می کند” ، سفر هفت شب با کاوش در جزایر باهاما. این کشتی با استفاده از برنامه سفر بی نظیر تمام باهامیان ، تا ماه نوامبر در باهاما به منزل خود خواهد رسید.

این مراسم با یک مراسم تحلیف حمل و نقل داخلی در ناسائو توسط مدیران Crystal ، مقامات دولت باهامی ، از جمله وزیر Dionisio D’Aguilar و مدیر کل Joy Jibrilu از وزارت گردشگری باهاما ، و مقامات عالی مقام از بندر ناسائو برگزار شد.

مهمانان سوار می شوند آرامش کریستال برای اولین سفر خود از بهار سال 2020 توسط افسران ، کارکنان و خدمه پرچمدار کریستال پذیرایی شد. رژه جونکانو – یک سنت پر جنب و جوش باهامیایی از موسیقی ، رقص و لباس های رنگارنگ – از میهمانان در اسکله پذیرایی می کرد. این کشتی هنگام خروج از بندر با صداهای آهنگ امضا شده توسط Crystal Cruises با صدای “What A Wonderful World” ساخته لوئیس آرمسترانگ از لوئیس آرمسترانگ ، یک زمینه موسیقی برای این لحظه مهم ارائه داد.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

طبق گفته Crystal ، “Luxury Bahamas Escapes” برای ثبت تقاضا در ماه مارس برای رزروها آغاز شد ، که بزرگترین روز رزرو در تاریخ این شرکت در 24 ساعت اول انتشار آن است. آرامش کریستال “برنامه سفرهای لوکس باهاما فرار می کند که هر شنبه رفت و برگشت از ناسائو انجام می شود (مهمانان همچنین می توانند از Bimini با سفر قایقرانی رفت و برگشت داشته باشند). سفرهای هفت روزه “جزایر خارج” کشور جزیره را که به عنوان “خانواده” نیز شناخته می شود ، جستجو می کند. جزایر ”با تماس در Great Exuma ، سان سالوادور و لانگ آیلند.

جزایر اوت سواحل چشمگیر ، صخره های اقیانوس برای غواصی و غواصی و فضای آرام ارائه می دهد. کریستال با بیش از 30 مشاغل محلی باهامیان همکاری کرده است تا تجارب گروه های کوچک محلی و معتبر را به مهمانان ارائه دهد ، با این هدف اضافی که می تواند به رشد دوباره گردشگری در این مقاصد جزیره کمک کند.

توجه: Crystal پروتکل های جدید “Crystal Clean +” را که به چالش های COVID-19 می پردازد را با اقدامات شامل واکسیناسیون اجباری برای مهمانان و خدمه ، آزمایش COVID-19 در هنگام ورود و موارد دیگر اجرا کرده است. به دلیل نیاز واکسیناسیون اجباری ، مهمانان می توانند به طور مستقل در ساحل اکتشاف کنند. آ

از طریق برنامه Crystal Pristine ، Crystal تعهد خود را در پیروی از مقررات زیست محیطی در سراسر جهان و حفظ زیبایی اقیانوس هایی که کشتی های Crystal در آن سفر می کنند ، حفظ می کند. در حقیقت ، این شرکت اخیراً جایزه Blue Circle را از بندر ونکوور دریافت کرده است ، که خطوط دریایی را تأیید می کند که داوطلبانه اقدامات و روشهای پایداری را انجام می دهند که فراتر از حد مجاز مقررات بندر است.

معامله: کرایه سفرهای دریایی “Luxury Bahamas Escapes” کریستال از 999 دلار به ازای هر مهمان ، شامل 500 دلار پس انداز “Book Now” و 500 دلار پس انداز هوا آغاز می شود. میهمانان می توانند از 100 دلار ودیعه کاهش یافته برای هر نفر استفاده کنند و اعتبار کرایه کشتی 125 دلاری را با دو برابر شدن پنج درصد Crystal Society Savings دریافت می کنند. میهمانان جدید به Crystal 2.5 درصد صرفه جویی می کنند. و کرایه های انفرادی فقط با 125 درصد شروع می شود. مسافران با اعتبار سفر دریایی در آینده و پرداخت سفرهای دریایی در آینده ممکن است در این کشتی ها از آنها استفاده کنند.

مقالات مرتبط

کریستال رودخانه کریستال ادعاهای کشتی های خود را برای فروش رد می کند

باد نقره ای Silversea برای تبدیل شدن به کلاس یخ

سفرهای Crystal Endeavour 2021 Iceland اکنون برای رزرو باز است

رزمندگان Ponant برای تابستان از سر می گیرند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *