سفرهای دریایی

Crystal Serenity میامی را به عنوان بندر دعوت برای سفرهای باهاما اضافه کرد

کروز کریستال اضافه شدن میامی را به عنوان بندر تماس و بندر سوار شدن اعلام کرده است آرامش کریستال‘s “فرارهای لوکس باهاما“سفرها (مشروط به تأیید دولت باهامی). اضافه شدن میامی با سفر شنبه 7 اوت از ناسائو آغاز می شود و از دوشنبه 9 اوت از بندر میامی آغاز می شود.

این به روز رسانی در برنامه سفر به مسافران اجازه می دهد تا از خروج از شهر ایالات متحده با گزینه های پرواز زیاد و همچنین یک بندر دیگر برای مهمانان در این قایقرانی لذت ببرند. سفر رفت و برگشت هفت روزه “فرارهای لوکس باهاما” تا اوایل ماه نوامبر تمدید شد و اکنون شامل سه بندر سوار شدن است: شنبه ناسائو ، یکشنبه های بیمینی و دوشنبه های میامی. علاوه بر این ، یک سفر چهار شب جدید “Luxury Bahamas Getaway” که در 15 نوامبر رفت و برگشت از میامی انجام می شود ، اضافه شده است که با یک روز در دریا از سان سالوادور و اگزوما دیدن می کند. سفرها از جمله میامی برای رزرو باز هستند.

به عنوان بخشی از اقدامات “Crystal Clean+” ، مهمانان کریستال 12 سال به بالا باید حداقل 14 روز قبل از سوار شدن در کشتی کریستال واکسینه کامل COVID-19 شوند. با این حال ، با توجه به قوانین ایالت فلوریدا ، شرکت این سیاست را برای بندر سوار میامی تنظیم می کند و به شدت توصیه می کند ، اما نیازی نیست که همه مهمانان واکسینه شوند.

خبرنامه سفر مجلل رایگان

مثل این داستان؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor که مقاصد منحصر به فرد و اخبار محصول را برای مسافران مرفه پوشش می دهد. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

مهمانان واکسینه نشده باید از قبل از لیست انتظار اولیه تأیید شوند ، تحت کنترل ظرفیت هستند و اثبات بیمه مسافرتی معتبر مورد نیاز است. مهمانان واکسینه نشده باید علاوه بر محدودیت های خاصی در طول سفر خود ، از پروتکل های خاص و الزامات آزمایش بیشتر پیروی کنند. برخی از این محدودیت ها برای مهمانان واکسینه نشده شامل ماسک اجباری در همه مناطق عمومی به جز هنگام غذا خوردن و/یا نوشیدن ، عدم دسترسی به برخی از اماکن عمومی از جمله رستوران های تخصصی ، سالن ها و کلوپ های شبانه ، آبگرم کریستال لایف و کریستال لایف فیتنس است و ممکن است نتوانید در بنادر خاصی به ساحل بروید یا در تجمعات کشتی مانند جشن کریستال جامعه و غیره شرکت کنید.

ناهارخوری در یک منطقه با فاصله اجتماعی اختصاص داده می شود. مهمانان واکسینه نشده با دستبند قرمز و مهمانان واکسینه شده با دستبند سبز برای کمک به افسران و خدمه در اعمال محدودیت ها مشخص خواهند شد. این جزئیات نیز از قبل اعلام می شود و باید به عنوان شرط سفر مورد توافق قرار گیرد.

برای میهمانانی که در ناسائو و بیمینی سوار می شوند ، تماس در میامی فرصتی برای گشت و گذار در میان نشانه های آرت دکو در ساحل جنوبی و لذت بردن از نمونه ای از غذاهای خاص کوبا در تور چشیدن هوانا کوچک است. کسانی که مایل به تجربه مناطق وحشی فلوریدا هستند می توانند 45 دقیقه در غرب میامی تا پارک ملی Everglades حرکت کنند ، جایی که قایق های هوایی با سرعت زیاد “رودخانه چمن” را رد می کنند و یک اکوسیستم را به نمایش می گذارند ، که توسط حواصیل های بزرگ آبی ، مروارید ، گلدان های قاشق و تنها مکان در آن برجسته شده است. سیاره ای که گالورها و تمساح ها در کنار هم وجود دارند.

“فرارهای لوکس باهاما” در جزایر خارج ، که به آنها “جزایر خانوادگی” نیز گفته می شود ، با تماس هایی در Great Exuma ، سان سالوادور و لانگ آیلند ، محل صخره های فوق العاده اقیانوس برای غواصی و غواصی ، کاوش می کند. گشت های اختیاری به مهمانان این فرصت را می دهد تا خوک های شنای معروف را در Big Major Cay ، شنا با آبهای زلال و صخره های رنگارنگ سان سالوادور و موارد دیگر تجربه کنند.

مقالات مرتبط

“فرارهای لوکس برمودا” برای کریستال سمفونی اعلام شد

Crystal Endeavour برای سفرهای ابتدایی به ایسلند می رود

سفرهای دریایی آلاسکا برای سال 2022 و بعد از آن

Silversea برای ارائه خدمات درب به درب به صورت استاندارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *