تورها

Cunard تابستان را در سفرهای دریایی لوکس انگلستان رونمایی کرد

Cunard اعلام کرد که به مهمانان انگلیس این فرصت را می دهد تا تابستان امسال را در دریا و با یک سری سفرهای فقط انگلیس در دریا سپری کنند ملکه الیزابت. سفرهای مسافرتی از ساوتهمپتون ، بین ژوئیه و اکتبر 2021 ، بصورت رفت و برگشت انجام می شود و شامل سفرهای دریایی دیدنی “جزایر انگلیس” و “سفرهای خورشید” ویژه است که به هرجایی که آفتاب می درخشد ، می رود.

ده سفر «جزایر بریتانیا» و سه «سفر دریایی» که بین سه تا 12 شب طول می کشد ، در دسترس هستند. در حالی که فرصت دیدن خط ساحلی انگلیس از یک نقطه دید منحصر به فرد ، مهمانان می توانند از ناهار خوری خوب ، آبگرم داخل اتاق و سرگرمی لذت ببرند.

سفرهای دریایی “British Isles Voyages” در امتداد خط ساحلی انگلیس شامل بازدید از ساحل ژوراسیک ، تنها میراث جهانی طبیعی یونسکو در انگلیس است. Cornwall ، از جمله Land’s End ؛ و اسکاتلند ، از جمله جزیره Arran ، Mull of Kintyre و Sound of Mull. چهار سفر با بندر مختلف ، از جمله لیورپول ، گرینوک ، اینورگوردون ، بلفاست ، نیوکاسل و همچنین اولین تماس ناوگان کانارد به بندر Holyhead ولز انجام می شود.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

“سفرهای خورشید” بدون نسخه توصیف می شود و با مطالعه پیش بینی آب و هوا و هدایت به جایی که آفتاب درخشان ترین تابش را دارد ، هدایت می شود.

با توجه به پیشرفت پیشرفته برنامه واکسیناسیون انگلستان ، و علاقه شدید مهمانان ما به این سری محدود سفرهای دریایی در ساحل ، این کشتی ها در ملکه الیزابت فقط برای ساکنان انگلستان است که واکسن COVID-19 دارند. در حال حاضر سایر سفرهای فروشی نیازی به واکسیناسیون مهمانان ندارند.

همه مهمانان و خدمه ملزم به رعایت اقدامات بهداشتی و سلامتی برای محافظت از افراد حاضر در این سفرهای دریایی هستند. اینها با راهنمایی متخصصان و دانشمندان جهانی بهداشت و بهداشت كونارد و با هماهنگی نزدیك با آژانسهای دولتی انگلستان ساخته شده است. این پروتکل ها شامل اقدامات بهداشتی پیشرفته ، فاصله اجتماعی مناسب و استفاده از ماسک در مناطق خاصی از کشتی است. خدمه همچنین تحت آزمایش سخت و قرنطینه و همچنین آزمایشات منظم در مدت حضور در هواپیما قرار خواهند گرفت. پروتکل ها قابل تغییر هستند. همچنین بیمه مسافرتی برای همه میهمانان اجباری خواهد بود.

داستان های مرتبط

وایکینگ برای از سرگیری عملیات با قایقرانی ویژه فقط در انگلستان

MSC نام پنج نفر را به تیم مدیریت ارشد برای نام تجاری جدید لوکس می دهد

برنامه سفرهای 22 Seabourn Unveils برای Seabourn Venture

Crystal Cruises فرارهای باهاما را از ژوئیه 2021 آغاز می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *