سفرهای دریایی

Delta به طور دائم هزینه های تغییر بین المللی را حذف می کند

دلتا برای کلیه بلیط های داخلی و بین المللی ایالات متحده که از تاریخ 30 مارس 2021 خریداری شده اند ، از هزینه تغییر چشم پوشی می کند. علاوه بر این ، فراتر از تمدید معافیت ، این شرکت هواپیمایی در حال حذف دائمی هزینه های تغییر برای سفرهای بین المللی از آمریکای شمالی است که بلافاصله لازم الاجرا است. حذف هزینه های تغییر شامل پروازهایی است که توسط شرکای سرمایه گذاری مشترک و کدهای مشترک انجام می شود. با این حال ، کرایه اقتصاد پایه از مطالعه خارج می شود.

این به دنبال اعلام قبلی دلتا در مورد حذف هزینه تغییر برای سفر در ایالات متحده ، پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده است ، به استثنای کرایه اقتصاد پایه. دلتا اضافه می کند که رهبر ثابت در قرار دادن مشتریان و نیازهای آنها در مرکز تجربه سفر ، از جمله ارائه انعطاف پذیری بیشتر با انجام اقدامات مانند:

  • حذف هزینه بازپرداخت 150 دلار برای لغو بلیط جایزه و 150 دلار هزینه مجدد برای تغییر بلیط جایزه (به استثنای نرخ های اقتصاد پایه)
  • حذف الزام 72 ساعته برای تغییر یا لغو بلیط جایزه
  • اجازه دادن به مشتریان برای استفاده از مانده مانده بلیط خود نسبت به سفرهای بعدی دلتا
  • تمدید اعتبارات سفر تا دسامبر 2022 برای سفرهایی که در ابتدا قرار بود بعد از 1 مارس 2020 حرکت کنند (اگر بلیط قبل از 17 آوریل 2020 خریداری شده باشد)

مشتریان می توانند از طریق My Trips on تغییراتی در سفر خود ایجاد کنند delta.com و در برنامه پرواز دلتا.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

به تازگی ، همانطور که توسط انتشارات خواهر گزارش شده است ، دلتا اعلام کرد یک برنامه آزمایش COVID-19 روی اقیانوس اطلس که امکان ورود بدون قرنطینه به ایتالیا از طریق فرودگاه بین المللی رم – فیومیچینو و از طریق ورود به هلند فرودگاه آمستردام اسکیپول با همکاری KLM Royal Dutch Airlines.

خوب است بدانید: Delta تا 30 مارس به مسدود کردن صندلی های میانی و محدودیت ظرفیت در پرواز در همه پروازها ادامه خواهد داد.

این مقاله در اصل در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

بوئینگ 737 مکس توسط FAA پاکسازی شد تا دوباره فعالیت کند

خطوط هوایی اتحاد مسیر جدید اسرائیل را آغاز می کند

Emirates دوباره طراحی تجربه امضا را انجام می دهد

شرکت حمل و نقل هوایی Tradewind با هتل ها ، ویلا های St. Barth

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *