سفر لوکس

Design Hotels هشت ویژگی به مجموعه خود اضافه می کند

هتل های طراحی از افزودن هشت ملک به مجموعه خود خبر داده اند که شامل یک لذت مدرنیست با رنگ روشن در رشته کوه ها و چشم انداز صحرایی توسان به یک عقب نشینی مینیمالیستی منظره و مشرف به دریای جنکای در جزیره ایکی ژاپن است.

واقع در پایتخت آشپزی ژاپن ، زنتیس اوزاکا هتلی 16 طبقه و 212 اتاقه است که برای غذاهای فرانسوی-ژاپنی خود و طراحی الهام گرفته از کلاس جهانی موج می زند. این هتل که یک ملک تازه ساخته شده است ، توسط پروتیه فیلیپ استارک ، تارا برنرد طراحی شده است و از ادغام یک پالت رنگ طبیعی با تیرهای آجر و الوار درخشان است. با رفتن به شمال شرقی ، تمرکز به سمت هنر در می رود گره کیوتو، یک هتل شیک و صنعتی 25 اتاقه که احساس می کند محل اقامت یک مجموعه دار هنری است. در اینجا ، نمایشگاه ها ، فروشگاه های پاپ آپ و گالری های مهمان روحیه جامعه را تقویت می کنند که با یک رستوران داخلی منوی سبک بیسترو از مزرعه به میز تکمیل می شود. در جنوب جنوبی ، جزیره ایکی ژاپن مخفیگاهی از غوغای شهر ارائه می دهد. فقط با 12 اتاق ، عقب نشینی ایکی Kairi Murakami مناظر عالی دریا ، حمام های بهار گرم و غذاهای دریایی تازه فراوان را ارائه می دهد.

این کاملاً متفاوت است هتل تاکسون، یک جواهر مدرنیست صحرا با 112 اتاق واقع در “یک سنگ پرتاب” از مرکز شهر توسان ، آریزونا واقع شده است. برنامه نویسی شامل موسیقی زنده ، هنر محلی ، نمایش فیلم در فضای باز ، چشیدن مزه و کارگاه های صنایع دستی مهمانان را در هتل ماجراجویی سرگرم می کند ، در حالی که یک بار داخلی / خارجی ، بازدیدکنندگان و افراد محلی را به خود جلب می کند. حال و هوای مشابهی در اینجا وجود دارد هتل آستین پروپر، اولین اقدام Proper Hotels در خارج از کالیفرنیا و قطب خلاقیت های تجاری و فرهنگی در منطقه 2 خیابان شهر. همکار طولانی مدت كلی وارستلر وظیفه طراحی 244 اتاق را داشت كه مخلوطی از سرامیك ها و آثار هنری را با كاشی های منبت كابینت دستی ساخته شده توسط ریك ون دایك و دیوارهای رشته ای پیچیده توسط مگدا ساوگ ترکیب می كند.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماههای عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصد و تفریحگاه های عاشقانه و موارد دیگر مطلع شوید.

برای آب و هوای خنک تر ، مسکو هتل قاضی دارای تنها هفت اتاق بلکه یک گالری ، یک استودیو ، یک تئاتر و یک ایستگاه رادیویی در یک عمارت در مرکز شهر است. این هتل که به طور منظم میزبان کنسرت های مجلسی ، نمایش فیلم و سخنرانی است ، همچنین یک باغ 8600 فوت مربعی با یک آمفی تئاتر برای فرار در قلب شهر دارد. در سوئیس ، 33 اتاق هنر خانه بازل به طور مشابه کم کلید و در عین حال با تأثیر زیاد است. سکوی جدید هنر در Steinenvorstadt معروف بازل ، هتل تازه ساخته شده فضایی مدرن را به بخشی از شهر معروف ترین شهر قدیمی خود تبدیل می کند و با طراحی داخلی پیچیده آندره کاپوتو و سالومه فه گره خورده است. Nature Eco Residences Santorini مجموعه اعضای جدید را با 15 سوئیت که استفاده زیادی از سنگ و چوب دارند ، گردآوری می کند. با استفاده از وسایل تزئینی قدیمی ، رنگ زمین و مبلمان دست ساز ، هتل با خطوط مستقیم ، سفیدهای ترد و منحنی های ماهرانه معماری سانتورینی تعریف می شود.

مقالات مرتبط

Fauchon Hospitality هتل دوم ، Fauchon L’Hotel کیوتو را افتتاح می کند

Fairmont Olympic Seattle از لابی جدید ، بار ، رونمایی کرد

SLH موارد اضافی را در آفریقای جنوبی ، ایتالیا و فرانسه ایجاد می کند

هتل های پیشرو جهان 12 ویژگی را به نمونه کارها اضافه می کنند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *