تورها

Dorchester تجربه های جدید خانوادگی را برای تابستان آغاز می کند

در تلاش برای کمک به خانواده ها در استفاده از سفرهای خود در لندن در این تابستان ، دورچستر معرفی تجربیات پر از سرگرمی است.

از کلاس آشپزی در آشپزخانه تا یک روز از زندگی یک شاهزاده خانم یا یک شاهزاده خانم واقعی با یک سواری به کاخ باکینگهام در یک رولزرویس کلاسیک گرفته تا پیک نیک و شکار گنج در هاید پارک ، بچه ها چیزهای زیادی برای انتظار دارند. و در حالی که هتل کودکان را سرگرم می کند ، والدین می توانند مدتی را تنها با هم بگذرانند ، و یک شام برای دو نفر در یکی از رستوران های هتل از جمله Dorchester Rooftop که اخیراً راه اندازی شده است.

پس از یک روز طولانی گشت و گذار ، دوچرخه سواری ، اسب سواری یا گشت و گذار در هاید پارک ، خانواده ها می توانند با یک شب فیلم دنج با هتل در حال تغییر شکل اتاق باشند و یک تجربه سینما با میان وعده های فیلم ، بوفه دسر ، “نامحدود” ایجاد کنند. کتابخانه فیلم و شکلات داغ. برای ماجراجویان کوچک ، اتاق را می توان با یک لانه کودکان ، چادرهای ویژه و خوراکی ها به یک ماجراجویی در کمپ تبدیل کرد.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های ازدواج هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

یک چای ویژه کودکان بعد از ظهر با الهام از یک روز تفریح ​​در لندن نیز در The Promenade در The Dorchester موجود است که میهمانی های شیشه شیر را سرو می کند ، ساندویچ ها و کیک ها را با شکلات و آب پاش گاز می گیرد.

نکته: دورچستر همچنین با همکاری شارکی و جورج یک کلوپ کودکان و نوجوانان را راه اندازی کرده است که برای حضور کودکان مهمان در روزهای شنبه بین ماه های جولای و آگوست از ساعت 12:30 تا 4 بعد از ظهر در دسترس است.

کسانی که در The Dorchester اقامت دارند همچنین می توانند دسترسی ویژه ای به هتل اسپا که اخیراً در هتل خواهر 45 Park Lane افتتاح شده است ، بپذیرند و از کودکان برای استفاده از استخر 66 فوت بین 9 تا 11 صبح و 3 تا 5 بعد از ظهر روزانه با همراهی یک بزرگسال استقبال می کنند. جلسه اختصاصی شنا را می توان با عضوی از تیم میز جلو یا از طریق هر دو تیم The Dorchester Spa و The Spa در 45 تیم Park Lane رزرو کرد.

صبحانه روزانه برای خانواده و پذیرایی برای بچه های کوچک مهمانان را برای یک روز گشت و گذار در شهر آماده می کند. همچنین امکانات رفاهی بی نظیری در اتاق وجود دارد ، از کلوچه های شکلات براق خوش آمد گویی گرفته تا یک اردک لاستیکی نقره ای آماده و منتظر زمان استحمام. قبل از خواب ، هر یک از اعضای خانواده می توانند لباس راحتی خود را بکشند.

معامله: مهمانان بسته “Family Time” از Dorchester که در یک اتاق لوکس رزرو می کنند ، 50 درصد از هزینه اتاق دوم لذت می برند و یا در صورت رزرو یکی از سوئیت های هتل ، اتاق دوم به صورت رایگان دریافت می کند.

مقالات مرتبط

مجموعه هتل های دورچستر انگلیس از اتفاقات جدید آشپزی رونمایی می کنند

Shangri-La The Shard ، لندن اولین همکاری جدید تناسب اندام را آغاز می کند

چشم انداز مدیرعامل Ultra-Luxury: Chris Cowdray

تعطیلات محل سکونت؟ لندن در “Cruella” جدید دیزنی می درخشد

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *