تورها

easyJet برای ارائه خدمات جمع آوری کیف، تحویل و درب منزل

EasyJet با همکاری شرکت جمع آوری چمدان Airportr، خدمات جمع آوری چمدان، تحویل، و خدمات درب به درب جدیدی را راه اندازی کرده است. این بدان معناست که مسافرانی که بین لندن گاتویک و ژنو پرواز می‌کنند، می‌توانند چمدان‌های خود را از خانه چک کنند، در هنگام خروج چمدان را تحویل ندهند، و در بدو ورود از کنار بارگیری عبور کنند.

شرکت هواپیمایی مستقر در لوتون می گوید 40 درصد از مشتریان از این خدمات استقبال می کنند.

در ابتدا، شرکت حمل و نقل قرار است سه سرویس را برای مشتریان در فرودگاه‌های گتویک لندن و ژنو ارائه دهد: از خانه، یا دفتر یا هتل. این مجموعه توسط یک فرد معتبر انجام می شود و پس از رسیدن به مقصد از کمربند چمدان جمع آوری می شود.

پس از ورود به ژنو، مشتریان می توانند برای تحویل چمدان خود به خانه یا هتل خود رزرو کنند. ایزی جت می‌گوید خدمات خانه‌به‌در یک تجربه چمدانی کاملاً یکپارچه است که به این معنی است که مشتریان می‌توانند چمدان‌های خود را از خانه تحویل بگیرند و سپس بار دیگر در مقصد نهایی خود با چمدان‌های خود ملاقات کنند.

شرکت مخابراتی این سرویس را در کرایه بسته‌ای گنجانده است، به این معنی که مشتریان کرایه FLEXI که از لندن گاتویک و ژنو پرواز می‌کنند، این خدمات را در رزرو خود گنجانده‌اند.

این خدمات برای پروازها به هر یک از مقاصد easyJet در سراسر اروپا (155 فرودگاه) از Gatwick لندن، و از بزرگترین فرودگاه سوئیس، Gevena، از 37 پوند در دسترس هستند. www.airportr.com/en/easyjet.

سوفی دکرز، مدیر بازرگانی easyJet، اظهار داشت:

ما همیشه به دنبال این هستیم که چگونه می‌توانیم با محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهیم نوآوری کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که انتخاب‌های بیشتری را ارائه می‌کنیم، بنابراین ما هیجان‌زده هستیم که خدمات Airportr را در ابتدا از لندن گاتویک و ژنو معرفی کنیم تا به سفر کمک کنیم. حتی برای مشتریان ما آسان تر است، خواه آنها برای تجارت یا تفریح ​​پرواز می کنند.”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *