سفرهای دریایی

Emirates برای اولین بار صندلی های Premium Economy خود را در ATM به نمایش می گذارد

امارات صندلی های اقتصادی برتر خود را برای اولین بار در به نمایش می گذارد بازار سفر عربستان 2021 (خودپرداز). نمایشگاه برجسته سفر و گردشگری منطقه از 16 تا 19 ماه مه برگزار می شود و اولین رویداد غیر حضوری صنعت مسافرتی است که از زمان بروز همه گیر برگزار می شود.

غرفه Emirates به بازدیدکنندگان صنعت مسافرتی از بیش از 60 کشور جهان فرصتی برای تجربه کالای امضا شده این شرکت هواپیمایی را ارائه می دهد و اخیراً خدمات پیشرفته ای را در هر کلاس کابین روی هواپیمای نمادین A380 خود ارائه داده است و یادآوری تجارب بالای کشتی در سفر است که مسافران پس از سفر به آسمان ها برگرد

صندلی اقتصادی برتر امارات مورد انتظار برای تجربه بازدیدکنندگان در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد. این صندلی دارای گامی بلند تا 40 اینچ است و بازدیدکنندگانی که صندلی اقتصادی برتر امارات را امتحان می کنند ، متوجه عرض سخاوتمندانه 19.5 اینچی و توانایی خم شدن در یک موقعیت راحت گهواره با فضای کافی برای کشش خواهند شد.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

صندلی ها از چرم ضد لک به رنگ کرم با جزئیات دوخت الهام گرفته از خودرو و روکش تخته چوبی مشابه کلاس بیزینس پوشانده شده اند ، همه برای راحتی و پشتیبانی مطلوب با تکیه گاه های قابل تنظیم شش طرفه ، تکیه گاه های گوساله و تکیه گاه های پایه طراحی شده اند. مشتریان همچنین جزئیات دقیق دیگری از جمله نقاط شارژ داخل صندلی ، میز ناهار خوری گسترده و میز کوکتل کناری و همچنین محوطه ذخیره سازی را پیدا خواهند کرد.

امارات همچنین نمایشگاه سوئیت های کاملاً محصور کلاس اول بوئینگ 777-300ER خود را به نمایش می گذارد ، صندلی کلاس بوئینگ 777 کلاس تجاری ، سالن تازه تجدید شده A380 OnBoard ، به همراه سایر محصولات شاخص مانند First Class Shower Spa و آخرین نسخه از صندلی های کلاس اقتصادی تغییر دهنده بازی. در سراسر محصولات Emirates A380 و 777 Gamechanger ، بازدید کنندگان متوجه اتمام و جزئیات جدید طراحی داخلی با نقوش درخت غاف و همچنین یک پالت رنگی شامپاین به روز شده می شوند.

بازدید کنندگان از نمایشگاه های محصولات امارات می توانند تمام محصولات موجود در غرفه را امتحان کنند و پس از هر بار استفاده ، کلیه صندلی ها و سطوح آن تمیز و تمیز می شوند. مطابق با پروتکل های ایمنی و بهداشتی ATM ، غرفه Emirates در هر زمان با ظرفیت محدود کار می کند تا از فاصله مناسب اجتماعی بازدیدکنندگان هنگام جستجوی محصولات اطمینان حاصل کند.

بازدید کنندگان همچنین می توانند از طریق یک چالش تعاملی 60 ثانیه ای که روی صفحه لمسی غرفه بازی می کند ، دانش امارات را امتحان کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *