سفرهای دریایی

Emirates پیاده سازی IATA Travel Pass را به نیویورک ، سایر شهرها گسترش می دهد

Emirates ، یکی از اولین شرکت های هواپیمایی جهانی است که در آوریل سفر IATA Travel Pass را تجربه می کند ، اکنون راه حل را برای مشتریانی که به 10 شهر پرواز می کنند ارائه می دهد و قصد دارد آن را در هفته های آینده به تمام مسیرهای شبکه خود گسترش دهد. علاوه بر این ، امارات همچنین با Alhosn ، برنامه رسمی امارات متحده عربی برای ردیابی تماس و مستندات مربوط به COVID-19 همکاری کرده است.

عادل آل رده ، COO امارات در اعلامیه مطبوعاتی گفت که این پروژه های تأیید سفر بیومتریک و دیجیتال به کاهش استفاده از کاغذ و بهبود کارایی و اطمینان در بررسی اسناد سفر کمک کرده است.

مشتریان هواپیمایی امارات که بین دبی و لندن ، بارسلونا ، مادرید ، استانبول ، فرودگاه JFK نیویورک ، مسکو ، فرانکفورت ، پاریس چارلز دوگل و آمستردام پرواز می کنند ، هم اکنون می توانند از IATA Travel Pass برای دسترسی به جدیدترین اطلاعات سفر مربوط به COVID ، از جمله محل PCR استفاده کنند. آزمایشگاه های آزمایش ، و مدارک سفر COVID-19 آنها ، مانند واکسیناسیون و آخرین نتایج آزمایش PCR را مدیریت کنید. مسافران در این پروازها یک پیام متنی و ایمیل با کد فعال سازی و دستورالعمل های بارگیری برنامه IATA Travel Pass دریافت می کنند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

این شرکت هواپیمایی می گوید که در حال برنامه ریزی برای راه حل IATA Travel Pass در سراسر شبکه جهانی خود است.

خوب است بدانید: برنامه IATA Travel Pass هم اکنون در دسترس کاربران iOS و Android است و همچنین مشتریان با گذرنامه غیر بیومتریک می توانند از آن استفاده کنند.

از ماه ژوئیه ، امارات برنامه Alhosn را با سیستم های ورود به سیستم ادغام می کند ، و ادغام موجود با اداره بهداشت دبی را گسترش می دهد. این امکان را به مشتریانی می دهد که از امارات متحده عربی سفر می کنند ، از بازیابی سریع و راحت دیجیتال و تأیید سوابق پزشکی COVID-19 ، صرف نظر از اینکه واکسیناسیون خود را در امارات متحده عربی یا تست PCR و COVID-19 به اتمام رسانده اند ، بهره مند شوند. به گفته امارات ، مشتریانی که اجازه دسترسی به اطلاعات مربوط به COVID-19 خود را از طریق برنامه Alhosn برای اهداف سفر دارند ، می توانند مطمئن باشند که پس از انجام مراحل ورود ، اطلاعات مربوط به سوابق پزشکی COVID-19 آنها بلافاصله کنار گذاشته می شود. از سیستم های امارات.

مقالات مرتبط

امارات پیشنهادات محتوای اختصاصی را برای مشاوران سفر ارائه می دهد

Execs سفر پس از آزمایشات از مجوز سلامت دیجیتال جدید پشتیبانی می کنند

خطوط هوایی سنگاپور متعهد می شود تا سال 2050 میزان انتشار کربن خالص را کاهش دهد

یونایتد 15 هواپیمای Supersonic توسط Boom Supersonic را خریداری می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *