دسته‌بندی نشده

Ermanno Zanini به عنوان VP منطقه ای و GM از طرف برج العرب جمیرا منصوب شد

گروه جمیرا از انتصاب ارمانو زنینی به عنوان معاون منطقه ای رئیس و مدیر کل خبر داد برج العرب جمیرا، هتل برجسته آن در امارات متحده عربی. زانینی در نقش جدید خود ، ضمن حفظ نظارت بر ایتالیا و اسپانیا ، بر تمام جنبه های عملکرد هتل نظارت خواهد کرد.

زانینی در سال 2019 هنگامی که کاخ کاپری در ایتالیا به مجموعه هتل ها و استراحتگاه های جمیرا اضافه شد ، به گروه جمیرا پیوست. وی در حالی که مسئولیت های بیشتری را برای گروه جمیرا به عنوان معاون منطقه ای ایتالیا و اسپانیا به عهده گرفت ، به عنوان مدیر كل هتل ادامه داد – سمتي كه از سال 2002 تاكنون عهده دار آن بوده است.

زانینی که اهل ناپل است ، چندین رستوران با ستاره میشلن از جمله رستوران و باشگاه ساحلی Il Riccio و همچنین رستوران دو ستاره L’Olivo راه اندازی کرده است که هر دو در کاخ کاپری جمیرا واقع شده اند. وی همچنین یک متخصص هنر و عکاسی است و از تاسیسات هنر معاصر در سراسر هتل حمایت کرده است. در طول مدت حضور خود در کاخ کاپری جمیرا ، Zanini همچنین یک مقصد سلامتی منحصر به فرد را در این ملک ایجاد کرد ، با درمان عروقی با اختراع “The Leg School” که توسط پروفسور Francesco Canonaco ، مدیر پزشکی مزرعه زیبایی Capri طراحی شده است.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

به عنوان بخشی از نقش خود به عنوان RVP برای ایتالیا و اسپانیا ، زنینی در بازگشایی فصلی موفقیت آمیز هتل و آبگرم جمیرا پورت سولر در مایورکا نقش مهمی داشت. وی جانلوکا پریوری را به عنوان جنرال موتورز در عقب نشینی صخره ای منصوب کرد. در آنجا نیز درمان های برنده جایزه Talise Spa شهرت گسترده ای پیدا کرده است.

کار حرفه ای ارمانو در مهمان نوازی در سال 1993 با هتل ها و استراحتگاه های چهار فصل آغاز شد ، با دیدن وی در F&B ، از جمله مدیر غذا و نوشیدنی در هتل چهار فصل میلان در سال 2002. علاوه بر داشتن عنوان مدیر کل در کاخ کاپری ، وی همچنین از سال 2015 تا 2017 عملیات Mytha Hotel Anthology (واحد مدیریت کاخ کاپری در آن زمان) را برای مجموعه هفت هتل واقع در سراسر ایتالیا ، ترکیه ، کرواسی و اسپانیا به عنوان مدیر ارشد بازرگانی هدایت کرد.

مقالات مرتبط

مجموعه جهانی سفر آلبرت هررا را به عنوان CCO منصوب می کند

MSC نام پنج نفر را به تیم مدیریت ارشد برای نام تجاری جدید لوکس می دهد

گروه مسافرتی اینترنووا گیب ریززی رئیس جمهور جدید را نام برد

بلموند دو مدیر کل جدید منصوب می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *