سفر لوکس

Esperanza، Auberge Resorts Collection مدیر جدید عملیات را منصوب می کند

اسپرانزا ، مجموعه استراحتگاه های اوبرگ در لوس کابوس لوئیس لوژان را به عنوان مدیرعامل منصوب کرده است. لوجان بیش از 20 سال تجربه مهمان نوازی با تأکید بر آشپزی ، توسعه تجارت و رهبری را به ارمغان می آورد. در این نقش جدید ، لوجان نظارت بر عملیات فروش اقامتگاه استراحتگاه ، از جمله ناهار خوری ، نوشیدنی ، آبگرم ، اقامتگاه ها و سایر برنامه های دیگر را بر عهده دارد.

Lujan که اصالتاً از اوخاکا ، مکزیک است ، از The Ritz-Carlton ، سانفرانسیسکو به Esperanza ، Auberge Resorts Collection پیوست و در آنجا برای پنج سال گذشته به عنوان مدیر غذا و نوشیدنی خدمت کرد. قبل از حضور در کالیفرنیا ، او به جهان سفر می کرد و در برخی از هتل ها و رستوران های جهان مانند Ritz-Carlton ، Grand Cayman کار می کرد. رستوران El Bulli در Roses ، اسپانیا؛ و اتاق Savoy Hotel Tournant Grill توسط گوردون رامسی در لندن ، انگلیس.

لوجان به تاسیس بیشتر Esperanza ، Auberge Resorts Collection و برنامه آشپزی آن “به عنوان صادقانه ترین مقصد باجای کرایه در لس کابوس” کمک خواهد کرد. او در کنار مدیر F&B و تیم جدیدی در آشپزخانه ، از طریق برنامه مهمان و صاحب رستوران با تجربه برنامه ریزی می کند – میوه ها و سبزیجات موروثی منطقه ، غذاهای دریایی ، شراب و نوشیدنی های مکزیکی و سایر غذاهای بومی منطقه را با تعجب و لذت بردن از نقاط لمس در سراسر اموال.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

لوجان در بیش از 33 شهر و 9 کشور زندگی کرده است. در زمان خرابی او ، او فوتبال و گلف بازی می کند ، هر کجا در جهان باشد می تواند از آنها لذت ببرد.

درباره هتل: Auberge Resorts Collection فقط با ماشین 30 دقیقه رانندگی از فرودگاه بین المللی San Jose Del Cabo ، Esperanza 59 اتاق مهمان به سبک کازیتا و 35 ویلا مسکونی یک تا چهار خوابه دارد. این استراحتگاه دارای شش رستوران است ، از جمله رستوران Cocina del Mar رو به اقیانوس با تراس های فضای باز بالاتر از لبه آب. اسپا در اسپرانزا ؛ چهار استخر ، از جمله یک استخر بیکران فقط برای بزرگسالان ، دو طبقه و یک استخر خانوادگی. زمین های تنیس؛ دسترسی به زمین های گلف در کلاس جهانی و منوی Auberge Adventures از تجربه های خشکی و دریایی “فقط در کابو”.

مقالات مرتبط

جان هازارد به نام جنرال موتورز از گروه های ریتز کارلتون ، تورکس و کایکوس نامگذاری شد

فروش اقامتگاه ها در St. Regis Los Cabos Open

Inn’s Tides Inn جیسون ترولیپ را به عنوان مدیرعامل منصوب می کند

یک استراحتگاه پنج اکوسیستم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *