سفر لوکس

Esperanza، Auberge Resorts Collection مدیر جدید عملیات را منصوب می کند

اسپرانزا ، مجموعه استراحتگاه های اوبرگ در لوس کابوس لوئیس لوژان را به عنوان مدیرعامل منصوب کرده است. لوجان بیش از 20 سال تجربه مهمان نوازی با تأکید بر آشپزی ، توسعه تجارت و رهبری را به ارمغان می آورد. در این نقش جدید ، لوجان نظارت بر عملیات فروش اقامتگاه استراحتگاه ، از جمله ناهار خوری ، نوشیدنی ، آبگرم ، اقامتگاه ها و سایر برنامه های دیگر را بر عهده دارد.

Lujan که اصالتاً از اوخاکا ، مکزیک است ، از The Ritz-Carlton ، سانفرانسیسکو به Esperanza ، Auberge Resorts Collection پیوست و در آنجا برای پنج سال گذشته به عنوان مدیر غذا و نوشیدنی خدمت کرد. قبل از حضور در کالیفرنیا ، او به جهان سفر می کرد و در برخی از هتل ها و رستوران های جهان مانند Ritz-Carlton ، Grand Cayman کار می کرد. رستوران El Bulli در Roses ، اسپانیا؛ و اتاق Savoy Hotel Tournant Grill توسط گوردون رامسی در لندن ، انگلیس.

لوجان به تاسیس بیشتر Esperanza ، Auberge Resorts Collection و برنامه آشپزی آن “به عنوان صادقانه ترین مقصد باجای کرایه در لس کابوس” کمک خواهد کرد. او در کنار مدیر F&B و تیم جدیدی در آشپزخانه ، از طریق برنامه مهمان و صاحب رستوران با تجربه برنامه ریزی می کند – میوه ها و سبزیجات موروثی منطقه ، غذاهای دریایی ، شراب و نوشیدنی های مکزیکی و سایر غذاهای بومی منطقه را با تعجب و لذت بردن از نقاط لمس در سراسر اموال.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

لوجان در بیش از 33 شهر و 9 کشور زندگی کرده است. در زمان خرابی او ، او فوتبال و گلف بازی می کند ، هر کجا در جهان باشد می تواند از آنها لذت ببرد.

درباره هتل: Auberge Resorts Collection فقط با ماشین 30 دقیقه رانندگی از فرودگاه بین المللی San Jose Del Cabo ، Esperanza 59 اتاق مهمان به سبک کازیتا و 35 ویلا مسکونی یک تا چهار خوابه دارد. این استراحتگاه دارای شش رستوران است ، از جمله رستوران Cocina del Mar رو به اقیانوس با تراس های فضای باز بالاتر از لبه آب. اسپا در اسپرانزا ؛ چهار استخر ، از جمله یک استخر بیکران فقط برای بزرگسالان ، دو طبقه و یک استخر خانوادگی. زمین های تنیس؛ دسترسی به زمین های گلف در کلاس جهانی و منوی Auberge Adventures از تجربه های خشکی و دریایی “فقط در کابو”.

مقالات مرتبط

جان هازارد به نام جنرال موتورز از گروه های ریتز کارلتون ، تورکس و کایکوس نامگذاری شد

فروش اقامتگاه ها در St. Regis Los Cabos Open

Inn’s Tides Inn جیسون ترولیپ را به عنوان مدیرعامل منصوب می کند

یک استراحتگاه پنج اکوسیستم

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *