تورها

Fauchon Hospitality دومین هتل خود را افتتاح می کند ، Fauchon L’Hotel Kyoto

Fauchon L’Hotel کیوتو در حال حاضر از مهمانان خود استقبال می کند و به عنوان دومین هتل با نام تجاری Fauchon Hospitality و اولین هتل در خارج از فرانسه شناخته می شود. این ملک ، یکی از اعضای هتل های پیشرو جهان ، در منطقه Shimogyo-ku (خانه شلوغ ترین منطقه خرید در شهر) واقع شده است. افتتاح هتل همچنین نشان دهنده حضور 50 ساله این برند در ژاپن است.

Fauchon L’Hotel Kyoto 70 اتاقه مشابه هتل خواهر پاریسی خود خواهد بود که دارای یک نوار Gourmet در هر اتاق و مجموعه ، Le Grand Café Fauchon ، سالن Fauchon de Thé ، شیرینی فروشی Fauchon و بوتیک در سطح خیابان ، Le Spa است. Fauchon و ، برای اولین بار ، یک Fauchon Bar.

این طرح جدید ، مانند Fauchon L’Hotel در پاریس ، دارای یک رنگ سرخابی ، سیاه و طلایی است که با اشاره به مکان ژاپنی آن ، اشاره می کند. به عنوان نمونه ، لهجه های سیاه و سفید بامبو روی دیوار وجود دارد ، گلبرگهای ساکورا که در بسیاری از عناصر طراحی گنجانده شده اند و کاغذ واشی (که در اوریگامی استفاده شده است) روی دیوار بالای سر صفحه در اتاقها. یکی دیگر از عناصر طراحی ، نورپردازی در کنار تختخواب است که نشان دهنده شیرینی فرنگی میل است.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصد در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

آنچه مهمانان می توانند در سمت آشپزی انتظار داشته باشند:

سرآشپزهای فاوچون تلاش کرده اند تا طعم های ژاپنی و عناصر آشپزی را در غذاهای فرانسوی و شیرینی پزی هتل بگنجانند تا نوعی غذای فرانسوی و ژاپنی مدرن ارائه دهند. این هتل همچنین یک مراسم چای ژاپنی ارائه می دهد که شامل عناصر سنتی ژاپنی با لمس فاوچون مانند یک گلدان چای صورتی و ماکارون ، همراه با یک ترکیب چای خاص است. فاوچون همچنین با یك شركت نانوایی ژاپنی ، ایزوتسو مشاركت دارد تا یك شیرینی مخصوص یاتسوشاشی ، یك شیرینی سنتی ژاپنی كه فقط در هتل عرضه می شود و می توانید از آن در وعده های غذایی لذت ببرید ، ایجاد كند. یک آبجو مخصوص “La Delicieuse” که در همکاری با Tango Beer از ژاپن ساخته شده است ، در Fauchon Bar موجود است. در اصل در دهه 1940 ارائه شد.

سرگرمی: L’Hotel Kyoto یک ماکارون رایگان روز در سراسر هتل برای لذت بردن از مهمانان ارائه می دهد.

مقالات مرتبط

هتل آس کیوتو 11 ژوئن آغاز به کار کرد

دهکده Higashiyama Niseko ، یک ذخیره گاه Ritz-Carlton افتتاح می شود

ماندارین شرقی برای مدیریت اقامتگاه در دا نانگ ، ویتنام

خلیج آنداز شنژن درهای خود را باز می کند

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *