تورها

Four Season Resort Maui با ارائه اعتبار استراحتگاه برای تجربه های داوطلبانه

به عنوان بخشی از تعهد به ارتقا travel سفر مسئولانه ، Four Season Resort Maui در Wailea از مهمانان می خواهد که سفری را انجام دهند که به مائو و خودشان برگردد. اخیراً ، استراحتگاه تجربه داوطلبانه “مالاما هاوایی” (“مالاما” به معنی “مراقبت”) را اعلام کرد که به مهمانان اجازه می دهد تاریخ مائوئی را از طریق پردازش عملی مصنوعات و اسناد تاریخی در بنیاد ترمیم Lahaina کشف کنند. پاداش مشارکت: اعتبار اقامت 250 دلاری برای اقامت فعلی آنها و یک گواهی هدیه برای یک شب اقامت لوکس در یک اتاق نمای اوشن برای اقامت در آینده.

بنیاد ترمیم Lahaina سازمانی غیرانتفاعی است که مأموریت آن را بازسازی ، حفظ و محافظت از میراث های فیزیکی ، تاریخی و فرهنگی مائوئی و بزرگداشت دوران سلطنت هاوایی است. میهمانان از طریق اندازه گیری ، توصیف و یا رونویسی مصنوعات و اسناد تاریخی از تمام دوره های گذشته مائوئی ، از جمله دوره های پادشاهی هاوایی ، مبلغین ، نهنگ شکر و قند ، در کشف سه ساعته تاریخ مائوئی شرکت می کنند. این تجربه شامل یک جلسه آموزش کوتاه ، کار با اشیا تاریخی و گشت و گذار در یک مکان یا موزه تاریخی است که برای علاقه مهمان تنظیم شده است.

این استراحتگاه ابتکار عمل را با بازگشایی درهای خود در نوامبر 2020 ، با همکاری بنیاد نهنگ اقیانوس آرام ، به عنوان بخشی از برنامه “مالاما هاوایی” آغاز کرد. (مهمانانی که داوطلب نظارت و آواربرداری در ساحل می شوند ، پاداش یکسان اعتبار استراحتگاه و محل اقامت یک شب آینده را دریافت می کنند.)

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

در طول شش ماه اول برنامه ، هزاران قطعه بقایا توسط داوطلبان مهمان استراحتگاه ثبت و دور ریخته شده است. مهمانان استراحتگاه که علاقه مند به شرکت در برنامه “مالاما هاوایی” هستند ، می توانند از طریق ایمیل با xoncierge در آدرس تماس بگیرند [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

داستان های مرتبط

زمین چهار فصل در استراحتگاه Los Cabos

Andaz Maui در Wailea Resort 19 ویلا جدید ارائه می دهد

هتل چهار فصل هنگ کنگ طراحی مجدد اتاق مهمان را نشان می دهد

Westin Maui Resort & Spa برج لوکس جدیدی را افتتاح می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *