سفرهای دریایی

Four Season Resort Oahu at Ko Olina در 11 مارس بازگشایی می شود

Four Season Resort Oahu at Ko Olina استقبال از میهمانان را از 11 مارس 2021 آغاز می کند. تجارب جدید در این ملک از مفاهیم آشپزی به روز شده و برنامه های سلامتی در فضای باز ، تا اتاقهای تازه ارائه می شود.

Four Seasons Resort Oahu در جامعه تفریحی اختصاصی کو اولینا واقع شده است ، یک ملک 642 هکتاری شامل چهار تالاب پر از زندگی دریایی استوایی. مهمانان به تعداد بی شماری از پیشنهادات در فضای باز و فضای باز در جامعه دسترسی دارند ، از جمله Ko Olina Marina ، دروازه ای برای ماجراجویی و اکتشاف اقیانوس. باشگاه گلف Ko Olina ، یک دوره مسابقات قهرمانی 18 سوراخ که توسط تد رابینسون طراحی شده و محل برگزاری مسابقات LPGTE Championship LPGA است. و یک مسیر آهسته دویدن و یک و نیم مایل ساحلی. فعالیت ها و پیشنهادات اضافی شامل کارگاه های خرید و صنعتگری ، سوار شدن به پارو ایستاده و قایقرانی قایقرانی سنتی هاوایی و درمان های یوگا و آبگرم است.

سرب با احتیاط

Four Season Resort Oahu با 370 اتاق اتاق با برنامه Four Seeds Hotels and Resorts “Lead With Care” بازگشایی خواهد شد. این برنامه روشهای روشنی را توصیف می کند که کارکنان Four Season را برای مراقبت از میهمانان و یکدیگر آموزش و توانمند می سازد.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماههای عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. 23 فوریه از ساعت 1 بعدازظهر – 3:10 بعد از ظهر ET به ما بپیوندید تا از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد گزینه های مکان عروسی ، مقصد و استراحتگاه های عاشقانه و موارد دیگر مطلع شوید.

علاوه بر این ، هتل در کل اقامتگاه در فناوری نازل سازی دو قطبی یونیزاسیون ، یک سیستم تصفیه هوا سرمایه گذاری کرده است. تمام اتاق های اتاق ، سوئیت ها و آبگرم از فناوری ثبت شده استفاده می کنند که با خیال راحت هوا را تمیز می کند و 99.4 درصد در از بین بردن COVID-19 در سطوح راکد ظرف مدت 30 دقیقه موثر است.

علاوه بر این ، چهار فصل برنامه و گپ به مهمانان امکان تعامل بدون تماس در طول اقامت خود را می دهد و به مهمانان اجازه می دهد تا نحوه تعامل با اعضای تیم را کنترل کنند و تعاملات رو در رو را محدود کنند.

آشپزی ، سلامتی و ماجراجویی

پس از بازگشایی ، استراحتگاه مجموعه ای از تجربیات جدید آشپزی را برای تکمیل پنج رستوران و بار موجود خود آغاز خواهد کرد. مهمانان می توانند کوکتل بنوشند و به لقمه های سبک در Mina’s Beach Club ، تجربه جدید و انگشتان پا در شن و ماسه ، توسط سرآشپز مایکل مینا برنده جایزه James Beard ؛ یک مفهوم جدید مبتنی بر گیاهان را در La Hiki خوش کنید. و از نوار شنای شیک ، دکتر مای تای ، واقع در استخر بی نهایت لذت ببرید. Four Season Resort Oahu که در چمن اقیانوس واقع شده است ، عصر دوشنبه نیز مفهوم شام مخصوص باربیکیو در هاوایی را به نمایش می گذارد. رستوران های معتبر Noe Italian و Mina’s Fish House به ارائه منوهای استاندارد خود و همچنین معرفی شب های خاص ادامه خواهند داد.

از مهمانان دعوت می شود تا با ارائه پیشنهادهای جدید تناسب اندام داخلی و خارجی از نظر جسمی ، از جمله یوگا صبحگاهی در زمین چمن ، پنج زمین تنیس و درمان های آبگرم بازسازی شده ، در مرکز آبگرم و مرکز سلامتی ناوپاکا دوباره تنظیم و جوان شوند.

از مائوکا گرفته تا ماکای (خشکی به دریا) ، مهمانان می توانند مجموعه ای از فعالیت های هاوایی را بازتاب دهند که بازتاب دهنده سنت ها و ارتباط منطقه با زمین و اقیانوس است. دربان می تواند در تنظیم یک روز ماجراجویی سفارشی ، از جمله قایقرانی در امتداد خط ساحلی غربی با یک قایق رانی سنتی یا تماشای طلوع آفتاب از Ka’ena Point ، کمک کند.

خوب است بدانید: برای خانواده ها ، تالاب ها و سواحل قابل شنا ، کارگاه های هنری در فضای باز ، کارگاه های هنری و فرهنگی با کمپ کاملاً کوهولا تکمیل می شوند. نمونه ای از فعالیت ها شامل ساخت جواهرات هاوایی ، درس های هولا ، کلاس های هنری ، آکادمی گلف کو اولینا ، اردوی فصلی اسکیت بورد Proper Rideshop ، امکانات اتاق کودک و کودک ، عکاسان حرفه ای در محل و غیره است.

مقالات مرتبط

Andaz Maui در Wailea Resort دوباره به مسافران باز می شود

Just Back: Four Season Resort Punta Mita

Westin Maui Resort & Spa برج لوکس جدیدی را افتتاح می کند

گزارش مشاور: هتل چهار فصل یک خیابان دالتون ، بوستون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *