سفر لوکس

Four Seasons Hotel Philadelphia Cornelia Samara را به عنوان GM انتخاب می کند

هتل چهار فصل فیلادلفیا در مرکز Comcast انتصاب کورنلیا سامارا را به عنوان مدیر کل اعلام کرده است. سامارا به تیم Four Seasons Hotel در The Surf Club در فلوریدا ملحق می شود.

سامارا متولد اورشلیم به عنوان یک تبعه آلمانی با ریشه فلسطینی ، در صنعت مهمان نوازی غرق شد. خانواده او صاحب یک آژانس مسافرتی بودند و تورهای سرزمین مقدس در اورشلیم را رهبری می کردند و از همان دوران کودکی به یاد می آورد که برای خوش آمد گویی به مهمانان وارد فرودگاه شده و با گروه های تور به شام ​​می رود.

فارغ التحصیل از دانشگاه هاوایی اقیانوس آرام ، در 10 سال گذشته فعالیت خود به عنوان مدیر کل بر ویژگی های شاخص تمرکز کرده است. در سال 2018 ، او به عنوان مدیر کل به هتل Four Seasons در The Surf Club پیوست. در فیلادلفیا ، او بر صدها نفر از اعضای تیم هتل نظارت خواهد کرد.

رویداد مجازی

Pivoting Back to Travel، The Destination Weddings & Honeymoons Edition

سال 2020 برنامه های ازدواج هزاران و هزاران زوج را متوقف کرد ، اما با وعده توزیع گسترده واکسن در آینده نزدیک ، زمان آن فرا رسیده است که به برنامه ریزی خود بازگردید و اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما در مراسم عروسی و ماه عسل رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد در صورت تقاضا ، از تامین کنندگان و مقاصد برتر درباره محل برگزاری مراسم و مراسم جشن ، مقاصد عاشقانه و استراحتگاهها و موارد دیگر مطلع شوید.

مجموعه هنری که در بنیاد بارنز و موزه هنر فیلادلفیا یافت می شد ، عاشق هنر بود و او را به “شهر عشق برادری” کشاند. سامارا قبلاً از نقاشی رنگ روغن و سفال لذت می برد ، اما با توجه به زمان بسیار محدود ، می گوید از تجربه هنر با رفتن مکرر به موزه ها و گالری ها لذت می برد.

سامارا در سرتاسر جهان در کشورهای مختلف زندگی کرده یا از آنها دیدن کرده است. در یک سفر ، وی در عرض یک ماه با چندین توقف در جنوب شرقی آسیا در سراسر جهان گشت و او یکبار یک سال کامل را در سنگاپور گذراند.

هتل Four Seasons Philadelphia بین 48 و 60 طبقه ساختمان واقع شده است و هریک از 180 اتاق و 39 سوئیت منظره ای از کف تا سقف شهر را ارائه می دهند. در مشارکت با Comcast ، همه اتاقها و سوئیتها دارای تجربه ویدیویی X1 هستند ، از جمله تقریباً 300 گزینه کانال و کتابخانه رایگان بیش از 50،000 فیلم و نمایش درخواستی ، همه با ریموت صوتی X1 قابل جستجو هستند.

یک اسپا با هفت اتاق درمان و یک بوتیک در طبقه 57 وجود دارد. سرآشپز Jean-Georges Vongerichten با ستاره میشلن اولین بازی خود را در فیلادلفیا در هتل انجام داد و از رستوران طبقه 59 Jean-Georges Philadelphia و از کوکتل بار JG SkyHigh طبقه 60 استفاده کرد.

مقالات مرتبط

مازن صالح به عنوان GM چهار فصل فورت لادردیل معرفی شد

جرالدین دوبی به عنوان GM به Mandarin Oriental ، پاریس پیوست

چهار فصل: 67 درصد از مسافران مقاصد طولانی مدت را انتخاب می کنند

هتل Four Seasons Milano با ظاهری جدید بازگشایی می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *