تورها

Hacienda AltaGracia ، مجموعه اقامتگاه Auberge در ماه نوامبر باز می شود

Hacienda AltaGracia ، مجموعه استراحتگاه های اوبرگ قرار است در نوامبر 2021 در کاستاریکا افتتاح شود و اقامتگاه رفاهی قبلاً پذیرش رزرو را آغاز کرده است. مجموعه Auberge Resorts Collection که در دامنه کوه های تالامانکا واقع شده است ، برای کسانی که به دنبال رفاه و ماجراجویی کامل هستند ، گریزی ایجاد کرده است. Hacienda AltaGracia واقع در مجاورت یکی از پنج “منطقه آبی” در جهان ، جایی که افراد محلی بیش از 100 سال عمر می کنند ، ترکیبی از درمان های شرقی و غربی را برای اتصال مهمانان به شیوه های قدرتمند و م ofثر رفاه ارائه می دهد. . در مشارکت با ارائه دهنده سلامت جامع THE WELL ، این تجربه بر این باور استوار است که “رفاه دگرگون کننده باید هم صلح آمیز باشد و هم نشاط آور”.

Hacienda AltaGracia ، Auberge Resorts Collection با برنامه نویسی که شامل ماجراجویی ، فرار مراقبه و تجربیاتی است که گرمای ذاتی کاستاریکایی را به نمایش می گذارد ، احساسات را تحریک می کند ، با سفرهای آشپزی الهام بخش که بهترین غذاهای آمریکای لاتین را ارائه می دهند ، که با غذاهای تازه و طبیعی تهیه می شود ، تکمیل می شود. ترکیباتی که در این منطقه از کاستاریکا بسیار زیاد است.

THE WELL در Hacienda AltaGracia شیوه های درمانی شرق-غرب را ارائه می دهد ، مربیان و کارگاه های بهداشتی تحت رهبری متخصصان و درمان های آبگرم متحول کننده ارائه می دهد. به عنوان اولین مقصد بین المللی THE WELL ، این استراحتگاه سنت های درمانی تالامانک را معرفی می کند و درمان های پیشرفته را زنده کرده و سنت های شفا محلی را ادغام می کند.

رویداد مجازی

Pivoting Back to Travel، The Destination Weddings & Honeymoons Edition

سال 2020 برنامه های ازدواج هزاران و هزاران زوج را به تعویق انداخت ، اما با وعده توزیع گسترده واکسن در آینده نزدیک ، زمان آن فرا رسیده است که به برنامه ریزی خود بازگردید و اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما در مراسم عروسی و ماه عسل رویای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد در صورت تقاضا ، از تامین کنندگان و مقاصد برتر در مورد مکان و مراسم عروسی ، مقاصد عاشقانه و استراحتگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

هر تجربه سلامتی در Casa de Agua ، یک استخر و اتاق درمانی به سبک گلخانه ای با تخت های سنگی گرم شده برای درمان و آرامش طبیعی ، مشرف به تپه ها و سایه بان درختان آغاز می شود. درمانها شامل سرزمینی مانند THE WELL River Bath می شود ، سفری دگرگون کننده که در بستر ماساژ تعبیه شده در رودخانه Calientillo انجام می شود.

THE WELL در Hacienda AltaGracia دارای هشت اتاق درمان ، یک وان آب درمانی و یک مجموعه حرارتی برای درمان یکپارچه ذهن و بدن خواهد بود. ترکیبی از فن آوری های پیشرفته و “قدیمی” منجر به ارائه خدمات متنوعی از درمان های دستکاری شده-مانند Maderoterapia یا “چوب درمانی”-تا نور درمانی Celluma و کابین های مادون قرمز می شود. چندین رانچو میزبان کلاسهای حرکتی هوشیار در فضای باز و تفریحات فصلی خواهند بود.

تجربه ، در سایت و خاموش

در ال ریو ، زمین بازی ساخته شده استراحتگاه ، مهمانان از گیاهان و جانوران محلی در کیلومترهای مسیرهای پیاده روی کاوش می کنند ، حمام طبیعی را در رودخانه Calientillo تجربه می کنند یا در جستجوی مناظر حماسی از بلندترین درختان جنگل گرمسیری این ملک بالا می روند. از سایبان پنهان

لوس استابلوس که محل زندگی اسبهای بومی کاستاریکا است ، قطب اصلی برنامه اسب سواری است که شامل تجربیاتی مانند گشت و گذار در کوه تالامانکان ، آموزش سواری و اسب درمانی برتر است.

برای دوستداران اپیکور ، این ملک فعالیت های آشپزی متنوعی را شامل می شود ، از جمله سفرهای جستجوگر آشپزی ، کارگاه های آشپزی و تور قهوه و چشیدن مزارع قهوه استراحتگاه. غوطه وری در جامعه – مانند ناهار در یک مزرعه مجاور ، جایی که صاحبان محلی با یک وعده غذای سنتی کاستاریکایی که در خانه دور هم سفره خانواده شان آماده می شود ، از مهمانان پذیرایی می کنند – بصیرت زندگی محلی را برای مهمانان فراهم می کند.

برای کسانی که به دنبال کشف حتی بیشتر کاستاریکا هستند ، Hacienda AltaGracia ماجراهای روزانه و سفرهایی به مناطقی را که به ندرت از کشور بازدید می کنند ارائه می دهد. با هدایت توسط متخصصان طبیعت گردی ، میهمانان به مناطق کم تنوع زیستی کشور که کمتر مسافرت دارند ، منتقل خواهند شد ، از جمله امکاناتی از جمله دسترسی به کوه Chirripó ، بالاترین نقطه در کاستاریکا ، جایی که می توانید اقیانوس آرام و کارائیب ، سواحل دست نخورده Dominical را مشاهده کنید. و اوویتا و شبه جزیره اوسا که دارای بیشترین تنوع زیستی است که در هر جای دنیا یافت شده است. مهمانان همچنین می توانند از طریق پارک های ملی ، غوطه وری فرهنگی در “منطقه آبی” ، غواصی و غواصی در اقیانوس آرام در ماجراجویی های زیست محیطی شرکت کنند.

آشپزی و اقامتگاه

برگرفته از تأثیرات آشپزی باستانی و فضل El Cultivo ، باغ ارگانیک سرآشپز ، هر یک از مکان های غذاخوری این تفرجگاه فرصتی برای کشف لذتهای حماسی آمریکای لاتین ارائه می دهد. این اقامتگاه همچنین تکنیک های آشپزی اجدادی و شیوه های نگهداری را به نمایش می گذارد و تعهد Hacienda AltaGracia به پایداری را برجسته می کند.

در Grano ، رستوران امضا شده Hacienda AltaGracia ، تجربه غذایی شما ارتباط تیم آشپزی با این سرزمین ، تمایل به آزمایش و استعداد برای ایجاد بشقاب های روستایی تحت تأثیر دستور العمل های نسلی و طعم های آمریکای مرکزی را برجسته می کند. در مجاورت باغ سرآشپز ، آشپزخانه به عنوان آزمایشگاه سرآشپز عمل خواهد کرد ، با تمرکز بر مواد اولیه کامل و منوهای متناسب با فصل.

قلب Cienfuegos کوره آتش باز خواهد بود ، جایی که مجموعه ای از غذاهای خشکی و دریایی روی شعله خشک پوست نارگیل پخته می شود. غذاها به سبک خانواده سرو می شود زیرا مهمانان از نمایش اسب سنتی کاستاریکا درست روی میزهای خود لذت می برند و شبی از غذاها و سرگرمی را ارائه می دهند.

در Picoteo ، غذاخوری کنار استخر ، یک منوی غذاهای تازه و سبک در دسترس خواهد بود. در کنار استخر بزرگسالان ، Las Brisas ، یک رنچو نوساز است.

در مرکز تفرجگاه مركادو وجود دارد ، قهوه كاری كه از اطراف مزارع قهوه بیرون می آید. مرکادو مجموعه ای از گزینه ها ، از جمله معمولی را ارائه می دهد ساکت کردن (یک دستگاه تهیه قهوه در کاستاریکا استفاده می شود) ، و همچنین یک منوی تمام روز با اقلام آماده و آماده از شیرینی های صبحانه گرفته تا انواع کلوچه و آبجو. مغازه خرده فروشی مجاور ، میان وعده های صنایع دستی و سایر اقلام تهیه شده از مارک های محلی و پایدار را ذخیره می کند.

طراح مقیم نیویورک ، نینا گوتلیب ، فضای داخلی کازیتاهای این ملک به سبک hacienda را طراحی کرده است. سبک های اتاق انتخابی دارای استخرهای خصوصی و تراس های سنگی با چشم انداز پانوراما از دره سان ایسیدرو یا مزارع قهوه در محل است. هر casita توسط a تمایل خواهد یافت مقایسه، یک رابط اختصاصی و طراح تجربه ، که سفرهای شخصی و خدمات بی نظیری را در طول اقامت به مهمانان ارائه می دهد.

دسترسی

پروازهای ارتباطی که از طریق فرودگاه های بین المللی سن خوزه یا لیبریا قابل دسترسی هستند ، از طریق چارتر خصوصی یا برنامه ریزی شده در دسترس هستند و مستقیماً در باند هواپیمایی ملک یا در فرودگاه پرز زلدون با 40 دقیقه انتقال وسیله نقلیه به استراحتگاه فرود می آیند. حمل و نقل خودروهای شخصی از طریق مسیر کوهستانی یا اقیانوسی نیز در دسترس است و رانندگی دیدنی را در حومه باشکوه کاستاریکا ارائه می دهد.

مقالات مرتبط

Six Senses Shaharut در 5 آگوست در اسرائیل افتتاح می شود

Miraval Resorts میزبان برنامه های هنری Wellness-Focuses است

Rancho Valencia Resort & Spa تغییرات آبگرم خود را اعلام کرد

بورگو اگنازیا با تأکید بیشتر بر سلامتی مجدداً باز می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *