تورها

HAL از 31 مارس 2021 ، برخی دیگر را متوقف می کند

مانند خط هلند آمریکا همچنان به آماده سازی و توسعه برنامه های خود برای پاسخگویی به چارچوب دستور قایقرانی مشروط صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) می پردازد ، این شرکت مکاتب خود را در مورد عملیات سفر دریایی برای همه عزیمت ها تا 31 مارس 2021 ادامه می دهد. سفرهای طولانی تر و سفرهای دریایی هشت روزه یا بیشتر را که تا 1 نوامبر 2021 در ایالات متحده برقرار می شوند ، لغو می کند.

در کل ، سفرهای دریایی تحت تأثیر این مکث در حال انجام هستند:

  • همه سفرهای دریایی از 1 ژانویه تا 31 مارس 2021
  • سفرهای دریایی هشت روزه یا بیشتر که از اول نوامبر 2021 در یک بندر ایالات متحده برقرار می شوند
  • سفرهای طولانی تر در آسیا ، استرالیا / نیوزیلند و آمریکای جنوبی را تا اواسط آوریل 2021 انتخاب کنید. برخی از عزیمت ها به تاریخ های مشابه در سال 2022 برنامه ریزی می شوند

هلند آمریكا لاین آماده سازی كشتی ها و اجرای روش هایی را برای تأمین تمام شرایط تأیید برای كشتی پس از توقف آغاز كرده است. جزئیات بیشتر در مورد بازگشت این شرکت به سفر دریایی در اسرع وقت اعلام خواهد شد.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

سفرهای طولانی تر به کشتی در سال 2022

میهمانان در سفرهای طولانی دیگر به مقصد آمریکای جنوبی از آنجا رزرو کرده اند وستردام، آسیا در داخل نوردام و استرالیا / نیوزلند سرنشین اوستردام در تاریخ 2022 به تاریخ های مشابه و برنامه های سفر رزرو می شود. کسانی که در سفر دریایی “سفر وایکینگ ها” رزرو کرده اند ، برنامه ریزی شده برای رفتن به خارج از تاریخ 9 ژوئیه 2021 زاندام، به یک تاریخ مشابه در سال 2022 منتقل می شود.

کلیه مهمانانی که در سال 2022 به یک سفر جدید سفر می کنند ، برای هر نفر 150 دلار اعتبار کشتی ، قیمت محافظت شده و طبقه اتاق خواب معادل آن دریافت می کنند.

اعتبارات مهمان

از لغو و گزینه های اعتبارات مسافرتی آینده (FCC) و رزرو مجدد به مهمانان و مشاوران سفر آنها اطلاع داده می شود. افرادی که سفرهای دریایی آسیب دیده از تاریخ 31 مارس لغو کرده اند به طور خودکار لغو می شوند و در هنگام انتخاب FCC نیازی به هیچ اقدامی نیست. همه مهمانان به ازای هر نفر FCC به شرح زیر دریافت می کنند:

  • پرداخت شده به طور کامل: کسانی که به طور کامل پرداخت کرده اند 125 درصد FCC از کرایه سفر دریایی پایه به Holland America Line پرداخت می کنند.
  • به طور کامل پرداخت نمی شود: کسانی که رزرو پرداخت نشده به طور کامل FCC دو برابر مبلغ ودیعه خود را دریافت می کنند. حداقل FCC 100 دلار و حداکثر مبلغی تا مبلغ کرایه سفر کروز پایه است.

FCC از تاریخ صدور 12 ماه معتبر است و ممکن است برای رزرو کشتی هایی که از تاریخ 31 دسامبر 2022 حرکت می کنند مورد استفاده قرار گیرد. خریدهای کرایه بدون مسافرت – مانند تورهای ساحلی ، هدایا ، غذاخوری و آبگرم – به جدید منتقل نمی شوند رزرو و به روش اصلی پرداخت بازپرداخت می شود. وجوه دیگر ، مانند کرایه های هوایی پرداخت شده به Holland America Line ، ممکن است به یک رزرو جدید منتقل شوند یا به طور خودکار از طریق روش پرداختی که برای خرید خدمات استفاده شده است ، بازپرداخت می شوند.

گزینه بازپرداخت کامل نیز موجود است

میهمانانی که بازپرداخت 100 درصدی پول پرداختی به Holland America Line را ترجیح می دهند می توانند از اینجا دیدن کنند تنظیمات لغو فرم برای نشان دادن این اولویت حداکثر تا 31 دسامبر سال 2020.

گزینه های فوق برای میهمانانی که با قایقرانی چارتر رزرو کرده اند قابل استفاده نیست. اگر سفر دریایی از طریق Holland America Line انجام نشده باشد ، سایر شرایط و قوانین رزرو و لغو ممکن است اعمال شود. برای کلیه جزئیات ، شرایط و ضوابط را در فرم تنظیمات لغو مشاهده کنید.

Holland America Line قبلاً عملیات كروز جهانی را متوقف كرده و از 31 دسامبر 2020 پروازهای خود را با همه كشتی ها لغو كرده و برنامه های هاوایی و Grand Voyage را برای اوایل سال 2021 انتخاب كرده است.

این مقاله در اصل در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

Ponant از سال 2020 تمام عملیات را در نیمکره شمالی متوقف می کند

دور دنیا: سفرهای جواهری در تاج

Silversea گشت و گذار شامل ساحل را به تمام بناهای تماس اضافه می کند

آزامارا اولین “سری مسترکلاس” جدید را برای مشاوران سفر ارائه می دهد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *