سفرهای دریایی

Hurtigruten برای اجرای سفرهای دریایی Pole-to-Pole Expedition در سال 2022

Hurtigruten Expeditions از یک سفر دریایی 93 روزه قطب به قطب رونمایی کرده است. این سفر در 8 آگوست 2022 آغاز می شود MS Roald Amundsen در آبهای آلاسکا ، گذرگاه شمال غربی ، گرینلند ، کارائیب ، کانال پاناما ، آمریکای جنوبی و قطب جنوب حرکت خواهد کرد.

سفر جدید اولین سفر از دو سفر “سطل لیست” است که در سال 2022 برای خط اعزامی برنامه ریزی شده است. هرتیگروتن فریم MS همچنین حدود یک ماه بعد یک سفر دریایی 66 روزه از قطب شمال به قطب جنوب انجام خواهد داد.

ماجراجویی قطب به قطب

سفر با برنامه 93 روزه از ونکوور ، پیش از میلاد ، کانادا روالد آموندسن با پیاده شدن در بوینس آیرس ، آرژانتین ، به 11 کشور و قطب جنوب میهمانان را می برد. این کشتی قبل از عبور از دایره قطب شمال و عبور از گذرگاه شمال غربی به سمت گرینلند و جزیره بافین ، از جزایر Aleutian در امتداد شبه جزیره آلاسکا و جزیره سنت متیو متروکه خواهد شد. سپس سفر قبل از رسیدن کشتی به کانال پاناما و خط ساحلی آمریکای جنوبی با توقف در کشورهای آمریکای مرکزی بلیز و نیکاراگوئه به سمت جنوب ادامه خواهد یافت.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

باتری هیبریدی کار می کند روالد آموندسن سازگار با محیط زیست است و همچنین دارای نام مناسب است. کاوشگر رولد آموندسن اولین کسی بود که با موفقیت به دو قطب شمال و جنوب رسید و همچنین اولین کسی که در گذرگاه شمال غربی در سال 1903 حرکت کرد.

بین لهستانی ها

در طول گزینه 66 روزه اکسپدیشن ، چارچوب از هفت کشور بین ادمونتون ، آلبرتا ، کانادا و سانتیاگو ، شیلی که 22 سپتامبر 2022 حرکت می کند بازدید خواهد کرد. این کشتی از طریق آبهای قطب شمال کانادا به سمت گرینلند حرکت خواهد کرد ، قبل از اینکه از طریق کارائیب ، کانال پاناما و در امتداد سواحل آمریکای جنوبی به جنوب برود جنوبگان.

چارچوب از کشتی اصلی کاوشگر نامگذاری شده است قاب ، که بین سالهای 1893 و 1912 سفرهای قابل توجهی را انجام می داد. از جمله آن سفرهای آموندسن در سال 1911 در قطب جنوب بود که طی آن وی به قطب جنوب رسید.

تورهای اضافی قبل و بعد از سفر دریایی در مقاصدی مانند جزیره ایستر شیلی و ماچو پیچو ، پرو وجود دارد.

این مقاله در اصل در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

سیلورسا در ژوئیه به بهره برداری از کشتی آلاسکا ، ایسلند می رود

سفرهای Lindblad برای بازگشت به ایسلند در این تابستان

سفرهای Atlas Ocean Voyages از سفرهای بهاری و تابستانی 2022 رونمایی می کند

مجموعه قایق بادبانی Ritz-Carlton ’23 قایقرانی مدیترانه ای ‘را رونمایی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *