تورها

Hyatt مارک های لوکس و سبک زندگی خود را گسترش می دهد

شرکت هایت هایت از رشد مداوم چندین مارک تجاری لوکس و سبک زندگی از جمله Alila ، Andaz ، Caption by Hyatt ، Hyatt Centric ، Park Hyatt و Thompson Hotels برای تأمین تقاضای روزافزون بازار سفرهای تفریحی در سطح جهان خبر داده است.

با توجه به اینکه بیش از 35 ملک تا سال 2022 در سراسر این مارک ها افتتاح خواهد شد ، از جمله هشت موردی که تاکنون در سال 2021 افتتاح شده اند ، این خبر در حالی است که 78 درصد از مصرف کنندگان اعلام کردند تمایل به سفر در سال 2021 برای از بین بردن فشارهای سال 2020 دارند مطالعه روند جهانی سفر American Express (ژانویه 2021).

در میان مارک های لوکس و سبک زندگی ، Alila امسال سه ملک افتتاح کرد ، Alila Marea Beach Resort Encinitas ، کالیفرنیا (در ماه مارس). دره آلیلا ناپا ، کالیفرنیا (همچنین در ماه مارس) ، نشان دهنده هزارمین افتتاحیه هتل هایات ؛ و Alila Hinu Bay ، Salalah ، عمان در ماه ژوئن. Andaz انداز بالی را در آوریل در اندونزی افتتاح کرد ، در حالی که Hyatt Centric Hyatt Centric Beale Street Memphis، TN را در آوریل و Hyatt Centric South Park Charlotte ، NC را در ژوئن افتتاح کرد.

رویداد مجازی

Pivoting Back to Travel، The Destination Weddings & Honeymoons Edition

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد در صورت تقاضا ، از تامین کنندگان و مقاصد برتر در مورد مکان و مراسم عروسی ، مقاصد عاشقانه و استراحتگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

هتل های تامپسون نیز شاهد دو افتتاح بودند: تامپسون سان آنتونیو ، تگزاس در فوریه و تامپسون ساوانا ، جی ای ژوئیه.

هیات با تمرکز بر اقدامات ایمنی پیشرفته ، رفاه ، تجربیات مربوط به غذا و نوشیدنی و فرصت هایی که می تواند به جامعه محلی بدهد – از فیلم پاپ آپ ، تجربه مهمان را “از نو تصور می کند”. سالن های تئاتر و کلاس های ورزش در فضای باز به تجربه های ناهار خوری خصوصی ، تعاملی و فرصت های داوطلبانه به رهبری هتل

گروه مهمان نوازی همچنین پیشنهادات ویژه ای از جمله “غرور” ، پیشنهادات افتخار سرپرستی و جشن هایت را اعلام کرده است. اینها شامل 20٪ تخفیف برای اقامت در هتل با کد “PRIDE” در مکان های انتخاب شده در سطح جهان است ، زیرا آنها افتخار را تا پایان سال جشن می گیرند.

مقالات مرتبط

7Pines Resort Ibiza ، بخشی از مقصد هیات ، افتتاح می شود

آنداز بالی به عنوان اولین برند در اندونزی افتتاح می شود

مجموعه بی بند و بار هایت کمون دیوار بزرگ را باز می کند

Accor Bringing SO / Brand به مالدیو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *