سفر لوکس

Iberostar از نقشه راه دستیابی به بی طرفی کربن تا سال 2030 رونمایی کرد

در ژانویه 2020 ، گروه ایبروستار “دستور کار 2030” خود را برای از بین بردن مواد زائد ، منبع غذاهای دریایی مسئول ، خنثی سازی انتشار کربن و بهبود سلامت اکوسیستم های اطراف هتل های خود ، از جمله اهداف دیگر ارائه کرد. به عنوان بخشی از این تعهد ، این شرکت اکنون نقشه راه انتشار کربن خود را مشخص کرده است ، که با اجرای راه حل های مبتنی بر طبیعت در مقصد خود ، انتشار را جبران می کند.

طبق گفته Iberostar ، یک الگوی گردشگری مسئول باید راهگشا باشد و به شرکت های بخش کمک کند تا با روبرو شدن با سه چالش پس از همه گیری ، بازده بهتر داشته باشند: اتخاذ چشم انداز بلند مدت ، همسو سازی اهداف آن با علم و در نظر گرفتن هرگونه تأثیر یک شرکت بر محیط.

از آنجا که مقاصد گردشگری تأثیرات مضاعف تغییر اقلیم و همه گیر جهانی را تجربه می کنند ، Iberostar در حال پیگیری سریع راه حل هایی برای ساخت یک مدل گردشگری مسئولانه با علم و حفاظت از طبیعت در هسته استراتژی خود است. با توجه به اینکه 80 درصد هتل های آن ساحلی هستند ، هدف این شرکت جبران حداقل معادل 75 درصد از انتشار خود از طریق محلول های کربن آبی است. این اولین گام مهم در استراتژی آن در جهت اقتصاد دورانی است. نقشه راه نشان می دهد که Iberostar می تواند با کاشت یا بازیابی 560،000 حرا یا 2،240،000 گیاه زمینی ، قادر به جداسازی فعالانه آن مقدار دی اکسید کربن ، از حدود 138،400 هکتار حرا یا جنگل های دیگر در مناطق ساحلی گرمسیری محافظت کند.

رویداد مجازی رایگان

چرخش بازگشت به سفر: مرحله 4

آیا شما آماده راهنمایی مشتریان خود از طریق “عادی جدید” سفر هستید؟ برای تحریک بازگشت به سفر ، از 15 دسامبر 2020 از ساعت 1 بعدازظهر تا 20:20 بعد از ظهر EST به ما بپیوندید: قسمت 4 مجموعه مجازی رایگان ما در جزایر کیمن ، جمهوری دومنیکن و Seabourn در بالاترین زمان ارائه می شود. رویه های سفر به تاریخ ، پروتکل های ایمنی و بهداشتی که برای ایمن نگه داشتن مهمانان اعمال کرده اند ، فعالیت هایی که برای بازدیدکنندگان آزاد است ، آنچه مشتریان شما باید در هنگام سفر بدانند و موارد دیگر! برای مشاهده دستور کار کامل و ثبت نام در کارت رایگان خود به سایت www.pivotingbacktotravel مراجعه کنید.

Iberostar پتانسیلی را که اکوسیستم های دریایی و ساحلی به عنوان راه حلی برای تغییرات آب و هوایی دارند ، تشخیص داده و ترکیب چهار هدف کلی را برای دستیابی به هدف خود از خنثی سازی کربن در سال 2030 پیشنهاد کرده است:

  1. اجرای برنامه هایی برای حفاظت و ترمیم اکوسیستم ها ، جبران حداقل 75 درصد دی اکسید کربن ساطع شده توسط عملیات جهانی Iberostar تا سال 2030
  2. استفاده از “ذخیره کربن آبی طبیعت” به عنوان منبع اضافی برای پردازش مواد مغذی اضافی پس از تصفیه فاضلاب در تمام خواصی که شرکت امکانات خاص خود را برای این کار دارد
  3. مقاصد صحیح محل کار گروه با افزودن حداقل 25 درصد فضای سبز بیشتر (پوشش گیاهی) در نزدیکی هتل های انتخاب شده Iberostar ، با هدف حفاظت از فضاهای طبیعی
  4. برای مشتریان ، کارمندان و شرکای گروه Iberostar فعالیت گسترده ای انجام دهید تا تعهد شرکت در زمینه بهداشت سواحل را از طریق تجربه کنند موج تغییر جنبش

اولین اقدامات برای به حداقل رساندن انتشار CO2

گروه Iberostar با ترتیب دادن یک رویداد کاشت حرا در استراحتگاه Paraíso در Riviera Maya مکزیک آغاز روند خود برای کاهش انتشار دی اکسید کربن را رسما اعلام کرد. کارمندان 70 جنگل حرا خاکستری (حرا دکمه ای) را جنگل کاری کردند و منطقه ای را که اخیراً توسط پدیده های طبیعی ویران شده است ، مطبوع کردند.

در همین راستا ، Iberostar در سال 2019 یک پروژه جاه طلبانه ترمیم حرا را در استراحتگاه Bávaro در Punta Cana ، جمهوری دومنیکن ، جایی که شرکت در حال بازیابی منطقه وسیعی از تالاب ها است ، آغاز کرد. این پروژه شامل یک منطقه مرمت کل 9 هکتاری است و هدف آن جنگل کاری مجدد منطقه با حرا قرمز و حرا خاکستری (یا حرا دکمه ای) است. در حال حاضر ، کمتر از سه هکتار در حال حاضر با 1555 حرا کاشته شده ، احیا شده است.

مقالات مرتبط

ترجیحی راه اندازی نام تجاری هتل پایدار ، فراتر از سبز

کاستاریکا ترغیب مسافران برای جبران اثر کربن

درخت Banyan به دنبال تغذیه پایدار در جهان پس از COVID است

Ikos Resorts از برنامه “Ikos Green” به عنوان بازگشایی ویژگی ها رونمایی می کند

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *