سفر لوکس

In Memoriam: آرن سورنسون ، رئیس ماریوت و مدیر عامل شرکت ، در 62 سالگی درگذشت

این شرکت در اطلاعیه ای اعلام کرد آرن ام سورنسون ، رئیس و مدیر عامل شرکت بین المللی ماریوت ، دوشنبه 15 فوریه به طور غیر منتظره ای درگذشت. در ماه مه سال 2019 ، ماریوت اعلام کرد که سورنسون به سرطان لوزالمعده مبتلا شده است و در 2 فوریه 2021 ، سورنسون به اشتراک گذاشت که به طور موقت برنامه خود را کاهش می دهد تا درمان بیشتر خواستار شود.

سورنسون در سال 1996 به عنوان معاون رئیس جمهور و مشاور عمومی به ماریوت پیوست و با سرعت 5 سال به عنوان EVP و مدیر مالی و سپس شش سال به عنوان EVP ، مدیر مالی و رئیس و اقامتگاه های قاره اروپا به سرعت به صفوف بالا رفت. وی در سال 2011 به عضویت هیئت مدیره ماریوت انتخاب شد و یک سال بعد به سومین مدیرعامل در تاریخ ماریوت تبدیل شد. وی اولین مدیر عامل شرکت بدون نام خانوادگی ماریوت بود. در سال 2017 ، به او اهدا شد مجمع بین المللی سرمایه گذاری هتل (IHIF) جایزه یک عمر دستاورد به رسمیت شناختن حرفه و موفقیت های وی.

در زمان تصدی مدیرعاملی ، سورنسون این شرکت را در مسیر رشد قوی قرار داد که شامل 13 میلیارد دلار خرید Starwood Hotels & Resorts بود. در سال 2017 ، پس از این خرید ، سورنسون با Luxury Travel Advisor در مورد اختلاط دو شرکت ، که ماریوت را به بزرگترین شرکت هتل در جهان تبدیل کرد ، با 30 مارک و بیش از 5،700 هتل در 110 کشور در آن زمان صحبت کرد. هم اکنون بیش از 7500 املاک در 132 کشور و سرزمین دارد.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

طبق گفته ماریوت ، سورنسون شرکت را به پیشرفت چشمگیری در زمینه تنوع ، عدالت و شمول ، پایداری محیط زیست و آگاهی از قاچاق انسان هدایت کرد.

جی دبلیو ماریوت ، جونیور ، رئیس اجرایی و رئیس هیئت مدیره ، در اعلامیه مطبوعات گفت: “آرن یک مدیر اجرایی استثنایی بود – اما بیش از آن – او یک انسان استثنایی بود.” “آرن هر جنبه از این تجارت را دوست داشت و وقت خود را صرف گشت و گذار در هتل ها و ملاقات با همكاران در سراسر جهان می كرد. او توانایی غیر عادی پیش بینی صنعت مهمان نوازی و قرار دادن ماریوت برای رشد را داشت. اما نقش هایی که او بیشتر از همه دوست داشت ، نقش همسر ، پدر ، برادر و دوست بود. ما به نمایندگی از هیئت مدیره و صدها هزار همکار ماریوت در سراسر جهان ، صمیمانه به همسر و چهار فرزند آرن تسلیت می گوییم. ما در شکستگی قلب شما مشترک هستیم و آرن را به شدت از دست خواهیم داد. “

راجر داو ، رئیس اتحادیه مسافرت ایالات متحده در بیانیه ای گفت: “یافتن کلماتی که بیانگر عمق غم و اندوه ما درگذشت آرن سورنسون ، دوست عزیز ، رهبر تجارت و طرفدار سفر باشد ، دشوار است.

“این ضرر بزرگی است ، اول از همه برای خانواده شگفت انگیز روت و آرن ، بلکه همچنین برای بسیاری از همکاران وی در ماریوت اینترنشنال و ما در سراسر صنعت مسافرت که لذت تعامل با او را داشتیم. ما مكرراً از مشاوره عالمانه وی پیروی می كردیم و برای بهبود تجربه سفر همكاری می كردیم. آرن همیشه چشم اندازهایی را ارائه می داد که فراتر از بخش اقامتی بود که وی بسیار ماهرانه از وی نمایندگی می کرد.

“برای من ، آرن فراتر از یک همکار حرفه ای بود که با او یک پیوند ویژه ماریوت داشتم ، او یک متحد ، یک دوست قابل اعتماد و یک شریک بود. او همچنین استعدادهای قابل توجه خود را به US Travel ، به ویژه به عنوان رئیس میزگرد مدیرعامل ما ، اما همچنین به روش های بیشماری وام داد. دلم برای او بسیار تنگ خواهد شد. “

هنگامی که سورنسون در اوایل ماه فوریه از مدیریت تمام وقت خود عقب نشینی کرد ، این شرکت از دو مدیر کهنه کار ماریوت ، استفانی لینتارتز ، رئیس گروه ، عملیات مصرف کننده ، فناوری و مشاغل نوظهور و تونی کاپوانو ، رئیس گروه ، توسعه جهانی ، خدمات طراحی و بهره برداری بهره گرفت. مسئولیت نظارت بر عملیات روزمره واحدهای تجاری شرکت و عملکردهای شرکتی را علاوه بر حفظ مسئولیت های فعلی ، به اشتراک بگذارند. Linnartz و Capuano تا زمانی که هیئت مدیره ماریوت مدیر عامل جدیدی را منصوب نمی کند ، با این ظرفیت ادامه خواهند داد.

این مقاله در اصل در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

جزئیات مجازی روندهای رزرو ، بازاریابی جدید و موارد دیگر

سفر CTA: بازگشت به بهتر

ASTA: محدودیت های سفر باید با پشتیبانی صنعت مرتبط شوند

اتحاد 100 درصد خدمه کشتی را واکسینه می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *