سفرهای دریایی

Insight Vacations از سفرهای جدید هدایت شده در قاره آمریکا رونمایی می کند

تعطیلات بصیرت مجموعه جدید آمریكا 2021-22 خود را شامل آلاسكا ، ساحل غربی ، جنوبی و شرقی ایالات متحده ، كانادا و برای اولین بار آمریکای لاتین را راه اندازی كرده است. مجری تور در حال حاضر پنج سفر در ایالات متحده را ارائه می دهد که در طول سال در دسترس است: “بهترین های کالیفرنیا” ، “جادوهای دلربا” ، “ماجراجویی بزرگ آمریکای غربی” ، “فرارهای صحرا از کالیفرنیا و آریزونا” و “نیوانگلند” شاخ و برگ پاییز. “

وقتی مشتریان دوباره شروع به تهیه برنامه های سفر خود می کنند ، Insight پروتکل های جدید مربوط به رفاه و استانداردهای بهداشت شرکت مسافرتی را ارائه می دهد. گروه های کوچکتر و فضای شخصی بیشتر در مربیان اتومبیل لوکس سفارشی مهمانان را قادر می سازد تا با یک گروه خوش مشرب سفر کنند و همچنان فاصله بدنی خود را حفظ کنند. علاوه بر این ، مارک “قول انعطاف پذیری” را ارائه می دهد ، این بدان معنی است که مهمانان آزاد هستند تا 30 روز قبل از عزیمت سفر برنامه سفر خود را تغییر دهند.

معامله: در جشن راه اندازی قاره آمریکا ، مشتریانی که تا 17 دسامبر سال 2020 رزرو و پرداخت کامل می کنند می توانند 10 درصد پس انداز کنند. مهمانانی که با Insight Vacations و مارک های خواهر TTC سفر کرده اند می توانند از 5 درصد پس انداز بیشتر بهره مند شوند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

موارد زیر سفرهای برتر جدید است:

پرو با ماچو پیچو و خطوط نازکا

این ماجراجویی 10 روزه تاریخ اینکان ، غذاهای منطقه ای و 12 مکان میراث جهانی یونسکو از جمله جغرافیای خطوط نازکا و پایتخت آشپزی لیما را بررسی می کند. مهمانان این فرصت را دارند که از یک زن بافنده محلی سنتی کچوا در دره مقدس دیدن و حمایت کنند و با اهمیت فرهنگی این سنت نساجی آند 10 هزار ساله آشنا شوند. آنها همچنین به مراسم بزرگداشت مادر زمین ، در پاچاماما ، و بعد از آن ضیافت ناهار با تکنیک پخت و پز آند ، که در آن محصولات محلی تولید می شود ، با استفاده از سنگ های گرم در یک سوراخ پخته می شود و با علف ها و خاک مرطوب پوشانده می شود. پس از سوار شدن به قطار 360 درجه ای با قطار IncaRail ، میهمانان از بازدید هدایت شده Insight Experience از Machu Picchu لذت می برند. کارشناسان محلی مشتریان را از طریق ارگ باستان می برند و اهمیت باستان شناسی را برجسته می کنند. به بعد به کاسکو ، مشتریان برای یک تور خصوصی و بعد از ساعت ها از یک تجربه بصیرت بینی در Planetarium لذت می برند.

بهترین های شیلی از آتاکاما تا پاتاگونیا

در این برنامه سفر 11 روزه ، مشتریان فرهنگ پرتحرک سانتیاگو ، بیابان صحرای آتاکاما و مناظر پاتاگونیا و یخچال های جنوبی را کشف خواهند کرد. در دره کازابلانکا ، با بازدید از تاکستان خانوادگی کینگستون برای چشیدن مزه خصوصی ، از یک تجربه ناهار خوری معتبر Insight لذت می برند. طی یک تجربه بصیرت منحصر به فرد در منطقه پاتاگونیا شیلی ، مهمانان به یک تجربه فرهنگی Patagonian Ranch می پیوندند و با نحوه زندگی باکوانو (گاوچران) آشنا می شوند. این مزرعه در پارک ملی Torres del Paine واقع شده است ، در آنجا به مشتریان نشان داده می شود که چگونه اسب را درست زین کنند و چگونه سوار شوند.

آرژانتین ، اروگوئه و برزیل Discovery

این سفر 11 روزه سه مقصد برتر آمریکای جنوبی را جستجو می کند ، از آبشارهای ایگواسو ، تا ساحل کوپاکابانا گرفته تا جنگل ملی تیجوکا. میهمانان می توانند از مناظر 14 سقوط ایگواسو عکس بگیرند ، قبل از اینکه با یک متخصص محلی برای گشت و گذار در سمت پارک در آرژانتین حرکت کنند. آنها بعداً از یک تجربه ناهار خوری معتبر Insight در رستوران The Argentine Experience که غذاهای سنتی لاتین را سرو می کند ، لذت خواهند برد. در ریو دو ژانیرو ، مشتریان برای بازدید هدایت منحصر به فرد از باغ گیاه شناسی ریو با بیش از 7000 گونه گرمسیری ، از جمله مجموعه ای نادر از گل ارکیده ، گیاهان عجیب و غریب و درختان باستان ، به یک تجربه بصیرت با گیاه شناس محلی ، روبرتو راموس می پیوندند.

جاده های کشور در جنوب عمیق

در این سفر جاده ای 12 روزه ، مهمانان به طور کامل در دنیای جاز ، بلوز ، موسیقی کانتری و هونک های هونک در جنوب آمریکا غرق می شوند. آنها ردپای افسانه های موسیقی ، دالی پرتون ، بی بی کینگ ، الویس پریسلی را دنبال می کنند و جانی کش ، جایی که سفر در نشویل آغاز می شود. با بازدید از پشت صحنه یک استودیوی ضبط محلی ، مشتریان از یک تجربه بصیرت معتبر لذت می برند. این تجربه آنها را با یک هنرمند اجرا کننده ، نوازندگان و تکنیک های توسعه یک آهنگ آشنا می کند. آنها همچنین فرصتی برای ملاقات با یک ستاره موسیقی در حال ظهور از برنامه تلویزیونی آمریکا ، “The Voice” خواهند داشت. در ممفیس ، مهمانان به یک متخصص محلی دسترسی خواهند داشت که آنها را در یک تور خصوصی بعد از ساعت از گریس لند و بایگانی همراهی می کند. آنها پایان سفر خود را در نیواورلئان با ریشه های فرانسوی جشن می گیرند و به برخی از غذاهای کاجون و کریول سر می زنند.

مقالات مرتبط

andBeyond سفرهای جت شخصی به گالاپاگوس ، آفریقای جنوبی را آغاز می کند

طلای لوکس مجموعه جهانی 2021-22 را نشان می دهد

تاریخ TCS تاریخ اولین سفرهای لوکس در ایرباس A321neo

A&K سفر گروهی کوچک را در آفریقا و خاورمیانه از سر می گیرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *